Plejada - Oczami matki Izy Miko: po "Kochaj i tańcz" był taki hejt... Iza to przeżywała


Gościem Małgorzaty Ohme tym razem była mama Izabelli Miko - Grażyna Dyląg. Subskrybuj kanał Plejada https://www.youtube.com/channel/UCSPxMvNA_zdeZi7vZVqMBbQ?sub_confirmation=1 Wpadaj na nasze social media! Facebook: https://www.facebook.com/plejadapl/ Instagram: https://www.instagram.com/plejadapl/

Najlepsze komentarze:

Zuzar 1... Cudowny wzruszajacy wywiad! Dziękuję!
Margare... Jak podobna do Mamusi. Pozdrawiam.
ana pan... Cudowna silna mama. Pani Izo, ma Pani fantastyczką mamę :) Jaka mama taka córka. Trzymam mocno za Panie kciuki i życzę wszystkiego dobrego :)
Atena D... Ludzie którzy kochają firmy znają portal imdb i doceniają -;) wspaniały wywiad wspaniała mama... rycze oglądając
ETA KOH... ❤️❤️❤️
Thermom... Obejrzałam już wiele odcinków. Dla każdego jego matka jest najukochańsza ale Pani Miko wydaje mi się być najcudowniejszą matką a Iza córką, pomimo wielu trudności jakie w życiu je spotkały obydwie bardzo się wspierały.
Magda Q... piękny i wzruszający wywiad :)
Dom z d... ten cykl jest niesamowicie pozytywny
Jagoda ... To straszne żeby tak mówić do dzieci..to niedorzeczne..Pani Izo jest pani wspaniala piekna kobieta..Życzę pani sukcesów?
lovnic2... piękny, wzruszający wywiad


Akwe 1... Ale fajna mama?Od tego wywiadu lubię Izę Miko?
Obserwa... kazda matka broni i wspolpracuje z corka , hello mam dwie corki ;)
Katarzy... Świetna aktorka, super wywiad?☺
draco m... Szczerze mówiąc, ja nigdy nie wiedziałem, ze ona jest Polka. Ma świetny angielski, jest dobrą aktorką i milo sie patrzy, jak tańczy.
Marzena... I to jest Polska właśnie. Ja czasami czuję się jak ekscentryczka uśmiechając się do ludzi. To jest straszne, że ludzie są w stosunku do innych, tak bardzo nieprzyjemni i życzą źle.
marita ... Boze, jakie cieplo, energia i lato porownujac do zimy jaka powialo w uprzednio obejrzanym filmiku o paniach Bachleda. Bardzo lubie Ize, emanuje od niej niesamowicie pozytwna energia, szczerosc, afirmacja zycia, pasja etc etc... I ten cudny usmiech. Poruszajacy wywiad, pelen uczuc, pelen naturalnosci i prostoty, pokazujacy piekną relacje miedzy matką i corką. Pozazdroscic.
Mortal ... Super babeczki
Deseni... Ja sie z tym nie zgadzam ze za sukcesem zawsze stoi mama
Kaja Ka... Bardzo fajne,, ciepłe i takie normalne kobiety. Przyjemnie ogląda się ten wywiad.
Sissi R... Wzruszyłam się?❤️
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSPxMvNA_zdeZi7vZVqMBbQ