Karolina Stopyra - 100 bożonarodzeniowych kartek!


W tym video udokumentowałam 100 kartek świątecznych 2017r. Zaczęłam je robić w wolnym czasie od około połowy listopada. ✂ INSTAGRAM: http://instagram.com/drycha_com ✂ SUBSKRYBUJ: http://goo.gl/QoSVh5 ✂ FB: https://www.facebook.com/drychahandmade/ ✂ BLOG: http://www.drycha.com/ Muzyka: Twin Musicom: Canon and Variation – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Wykonawca: http://www.twinmusicom.org/ oraz Ikson "Snowflake" : https://www.soundcloud.com/ikson Nie zgadzam się na ściąganie i rozpowszechnianie tego filmu z własnego konta/strony/bloga itp. Nie zgadzam się na udostępnianie tego filmu do celów komercyjnych bez mojej zgody.

Najlepsze komentarze:

Magdale... Jakie piękne motywy! Jestem pod wrażeniem! No i ilość wow! Te misie złapały mnie za serce
R?czka ... Imponujące :)
Marek L... Wow! A wszystkie tak czysto i pięknie wykonane.
Bartek ... Wowwwwwwwwwww! Pozdrawiam :)
Renata ... Genialne!!!!!!!!!!!!
Papiero... śliczne <3 niesamowita ilość jak dla mnie :D
Maria K... Urocze pingwinki!
Co ja n... Wow! Imponująca liczba!! Mój rekord to około 20 sztuk ?
Nefka c... Well done ♥
ArtEuph... Tobie Karolino też wszystkiego co najlepsze w Nowym 2018 Roku :-) Robiłaś kartki przez cały rok czy zaczęłaś znacznie później? Ile czasu pochłonął ten projekt? A w ogóle, to chylę czoła za wspaniały gest i kawał roboty :-)


Ulv Ska... te z lasem są cudowne!

ps. jestem w trakcie nadrabiania twoich wcześniejszych filmów i ciesze się że tu trafiłem bo normalnie skarbnica wiedzy DIY! Nie jestem zbyt doświadczony w tych sprawach chociaz czasem coś zrobię, zwłaszcza w scrapbookingu a ostatnio postanowiłem zrobić własnoręcznie album pamięciowy ze zdjęciami naszego psa który odszedł w tym miesiącu i dzięki temu co sie tutaj dowiaduje bedzie to cos porządnego a nie takie pełne błędów :D
Cute Ch... Mi się najbardziej podobają te z pingwinami!
Marysia... Jakie cudeńka ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCFqsaoeO9Vx9h71xLchzUUQ