KinaCzewa - I już zaszedł pierwszy foch - The Escapists


Kup grę na G2A.COM: https://www.g2a.com/r/kinaczewa FB: https://www.facebook.com/KinaCzewa/ Instagram: http://instagram.com/kinaczewa Twitter: https://twitter.com/kinaczewa Koszulki: https://kinaczewa.teetres.com Wzór miniatury: https://www.facebook.com/dewudesign

Najlepsze komentarze:

Superx4... Zdrowiej Kina <3
Toseter... Yyymm nooomm fajne..
Zeberka... Czego Madzia potrzebuje w więzieniu? Książki! ???
filip 0... CHCEMY WIECEJ
filip 0... Życzę zdrowia a te czerwone ity to są kontrabandy zbieraj je żeby móc zrobić kilofy itd
Ciastek... Jesteś super ❤
Xena 92... Jeżeli byś chciała ogarnać jakis klucz to potrzebujesz płynny plastik (zapalniczka + np. grzebień czy szczoteczka) oraz forma do odciśnienia klucza (Talk kosmetyczny + pasta do zębów)
Xena 92... Kina jak chcesz sie przekopac przez wentylacje to muszisz postawić biurko pod nią i rozwalić kraty ale zanim je rozwalisz powinnaś ogrnąć jak sie robie sztuczne kraty (2x papier) ale muszisz mieć co najmiej 30 inteligencji. Możesz póżniej potrzebować pilnika i taśmy czy foli<- worek na kontrabande
Wolfie... Gdzie pan snapczacik?
l??l... Możesz dawać więźnią prezenty a wtedy macie lepsze stosunki i jak będziecie mieli jakieś 90 to wtedy mogą za tobą łazić i bić ludzi?


davidow... Super giera, chcemy więcej ??
Olivcia... ZDROWIEJ KINUŚ <3
Pako Ac... Jeżeli nie chcesz wykonać zadania klikaj MOŻE bo opcja NIE niszczy relację z więźniami, natomiast czerwone rzeczy są nielegalne i podczas sprawdzania twojego pokoju (rewizji rano i wieczorem) gdy je znajdą to zabierają ci je. Na siłowni lepiej podnosić ciężarek :) Żeby craftowac musisz zdobywać wiedzę/inteligencję poprzez używanie komputera lub półki z książkami. Możesz prześcieradło zakładać na kraty od celi wtedy zmniejszasz widoczność w celi np w nocy jak coś będziesz kombinowała ? Na śniadanie wystarczy wejść żeby zabanglalo i wyjść od razu żeby nie marnować czasu. Postaram się w miarę możliwości aktualizować wszelkie informacje i protipy które mi się przypomną! ?
nacia l... Zdrowiej kina
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6wEeC0ciuid_9epFcNMoxA