Zagrajmy w Mass Effect Andromeda 60 fps] odc. 89 - Powstrzymanie zarazy

SargeThePlayer »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "SargeThePlayer"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Oto osiemdziesiąty dziewiąty odcinek mojej serii Zagrajmy w Mass Effect Andromeda (lub jak kto woli: Let's Play Mass Effect Andromeda PL). Tym razem wykonujemy między innymi zadania "Zapomniana historia", "Sygnał SOS", "Zaraza", "Gorączka barytu" oraz "Wieczorek filmowy: Lepsze przekąski". Produkcja została stworzona przez studio BioWare, a ja przechodzę wersję na PC.

Mass Effect Andromeda to gra RPG akcji w realiach science fiction, której akcja rozgrywa się w 2819 roku - ponad 600 lat po wydarzeniach znanych z trzeciej części. Głównym bohaterem jest Scott Ryder (lub jego siostra Sara, jeśli zdecydujemy się wcielić w kobietę), którego zadaniem jest odnaleźć nowy dom dla ludzi w postaci planety w galaktyce Andromeda. W serii "Zagrajmy w Mass Effect Andromeda" pokażę Wam przejście całej gry. Tradycyjnie będę się starał ukończyć ją bardzo dokładnie, wykonując wszystkie zadania fabularne i poboczne, a także starając się rozmawiać z różnymi postaciami i wyłapywać wszelkie smaczki w trakcie rozgrywki. Polska premiera Mass Effect Andromeda miała miejsce 23 marca 2017 roku. Grę dostarczył wydawca - Electronic Arts Polska. Tytuł jest dostępny w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Muzyka z intra:
Rag'n'Bone Man - Human

Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami:
http://tinyurl.com/crkgbs5

Sarge na Facebooku:
http://www.facebook.com/SargeThePlayer/

Sarge na Twitterze:
http://www.twitter.com/SargeThePlayer

Komentarze:

Harriso...Sarge odczytales mój komentarz z poprzedniego odcinka ME:A ?
cheper1...Hej Sarge.
W tym odcinku było ciekawie i komicznie. Zażenowałem się gdy okazało się, że sygnał SOS, który wyglądał poważnie okazał się"wołaniem o tanią naprawę" przez dwóch ćpunów. Dobrze, że ta roślina ma właściwości lecznicze, prawdziwe, bo inaczej mogłoby być z nimi gorzej. Mogliby po prostu zrobić coś w stylu: "naprawcie nam lampę to dostaniecie (ileś tam) kredytów". Wariaci.
Ciekawie się natomiast zakończyło zadanie z chorą Ruth Bekker. Myślałem, że będzie bardziej nieostrożna, ale okazało się, że to rozsądna kobieta, która raczej wiedziała co ma w sobie i co robi.Ale musieli się zjawić jak zwykle Roekarrzy, którzy chcieli wykorzystać przenoszonego przez nią wirusa do zarażenia innych przybyszów. Na szczęście po tym dużym napięciu wszystko skończyło się dobrze, a Ruth i Charlie jeszcze będą spać, a wirus nie narobi szkód.
Losem geologa ten salarianin w Tartarze w ogóle się nie przejął, ale to Kadara. Tu wiele istot traktuje się jak inwestycje lub przedmioty.
Co do zadania z przekąskami myślałem, że po oddaniu ich Vetrze zacznie się ten wieczorek filmowy, ale jak widać trzeba jeszcze poczekać.
Na Aję kolejny artefakt do muzeum dostarczony i to jak widać ważny, szczególnie dla sztuki muzycznej Angarów. Wiele utracili, ale wiele odzyskają.
Jeszcze czekać tylko wreszcie na koniec zadań na Kadarze i rozpoczęcie czegoś innego.
Cheper
Bia?y W...Fajny odcinek
Jola Jo...Dzięki za odcinek:) Ciekawie się akcja rozwija a w Twoim wydaniu to mistrzostwo świata!
Kuba D ...Nie wierzę własnym oczom Ganja space Farm.... Dobre naprawdę kozacki motyw
Shepard...Fajny odcinek. Co do tego zadania z sygnałem SOS to mnie oni trochę wkurzyli, jak usłyszałem to wołanie to popędziłem od razu do nich, bo myślałem, że ktoś albo umiera, albo jest atakowany, a tu tylko potrzebowali lampy UV, żeby dalej mogli mieć używki. Co do datapadu z 8:18 to chodzi o miejsce, gdzie naprawiałeś antenę dla jednej asari, żeby mogła porozmawiać z matką, tam też jest ten otruty człowiek, któremu może pomóc ta roślina, ale nie jestem pewny czy mu pomoże. Co do zadania z Ruth Bekker, to ja też postąpiłem tak samo, ale jednak pozostaje obawa, że Roekaarzy wykorzystają nawet taką próbkę w jakim stanie ją posiadają, żeby pozbyć się ras z Drogi Mlecznej, ale ten wybór przypomniał mi wybór z DLC do Mass Effect 1 Zniszcz Niebo, gdzie albo trzeba było ratować zakładników albo zabić Balaka i też wybór z misji lojalnościowej Zaeeda, gdzie trzeba było albo uratować robotników albo pomóc Zaeedowi zabić Vido. Takie wybory są zwykle trudne i ciężko przewidzieć jakie mogą być konsekwencje takich działań. Co do zadania z geologiem to nie dziwię się reakcji tego salarianina, bo w końcu większość ludzi na Kadarze myśli tylko o jak największym zysku, niezależnie od kosztów. Co do wieczorku filmowego, to będzie on dopiero tuż przed ostatnią misją fabularną, ale warto czekać, ten wieczór jest bardzo fajny. Możesz jeszcze porozmawiać z Evfrą, Moshae, i gubernator, będą mieli komentarze odnośnie chociażby misji lojalnościowej Jaala. Pozdrawiam i powodzenia zarówno w tej grze jak i w pozostałych, które aktualnie przechodzisz. ;)
Wilhelm...Życze miłego dnia
Vict0r2...Czy miniaturki do filmów robisz sam czy komuś zlecasz?
Piotr ?...Ach ta seria coś czuję że będzie miała najwięcej odcinków niż inne części Mass Effect ;)
kolo no...Dzisiejszy odcinek był jednym z ciekawszych, zakończenie wątku zarazy, który był ciekawy, dowiedzieliśmy się dużo na temat Evfry :D No za niedługo wypadałoby jeszcze poznać tajemnice rodziny Raiderów, oraz zając się jeszcze czymś z Reyesem:P No i jeszcze misja lojalnościowa Dracka :D Zapowiada się ciekawie :D
Kacper ...super odcinek
Marcelo...Like.
X Josh ...Naprawdę andromeda jest częściej bardzo mnie to cieszy ;)
Natan D...elo
Hodowca...Brawo brawo postarałeś się na dzisiejszy odcinek Sarge ja mam w swojej skali od 1 do 10 dał 10 na 10 za ten odcinek
figo283...Kurde, co się dzieje SargeThePlayer. Coraz więcej Mass Effecta, przez co jestem bardzo szczęśliwy. Mam nadzieje, że fajnie spędziłeś czas z rodziną podczas Świą.
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA