Jan Zbedny - CO GDYBY OMID UMARŁ W SEZONIE 1?! | The Walking Dead


Cześć! Przedstawiam wam moje zdanie na temat tego, jak mogłaby się potoczyć fabuła, gdyby Omid umarł w sezonie 1. E-mail: [email protected] Grupa: https://www.facebook.com/groups/1365580933489017 Fanpage: https://www.facebook.com/janzbednyy Snapchat: janzbedny _________ The Walking Dead – komputerowa gra przygodowa typu point-and-click z elementami cRPG wyprodukowana i wydana w pięciu odcinkach przez Telltale Games na platformy Microsoft Windows, OS X, PlayStation 3, Xbox 360, iOS i Android _________ Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje na kanale : Subskrybuj :) Jeżeli chcesz ocenić filmik : Zostaw łapkę i napisz komentarz! :)

Najlepsze komentarze:

Jan Zbe... Hej, co tam ciekawego dostaliście na święta? :D
W razie gdyby jakość audio nieco odbiegała od innych materiałów z góry przepraszam, lada chwila wpadnie nowy mikrofon i już nie będzie problemów :D
WOJO YO... Jasiu dla mnie nie jesteś zbędny xD
Ms.kote... MÓJ FANART JAKO PIERWSZY YEY!!!
sebek f... Chleb!
Chloe... Szkoda że tak szybko straciliśmy Omida.
Samanth... Omid w ogóle nie powinien ginąć.
Cuprum ... Jak dla mnie Omid to jedna z sympatyczniejszych postaci, szkoda ze zginął
Courtne... Co by było gdyby Omid przeżył.
Jsn36... Ciekawe co by bylo, gdyby Lee przeżył 1 sezon.Bardzo mnie to ciekawi


Young V... kiedy live
Betty... Janek, nagrasz swoją teorię co się stało z Lilly z sezonu 1? Jeśli nagrałeś ten odcinek to sorry :))
Ruszofy... Oglądając twd a new frontier po decyzji z zabiciem avy lub trippa przez sekude przy kaccence po dojściu do helikoptera mozna zobaczyć trippa nie zaleznie od decyzji(może źle zobaczyłem ale raczej nie)
Emil Tr... Mam pytanie odnośnie TWD. Jak sprawić, aby Gabe i Clem byli razem? :)
Azonix... Ej, a co by było jakbyśmy w5 epizodzie nie poszli pierwsi, tylko puścili przodem omida lub christe? (Mówie o sytuacji podczas której musieliśmy przejść na drugi dach po tym znaku czy czymś)
ZBIERAM... Jan Zbedny będziesz strimował assassin creed origins
Martix ... ej, czy tylko ja zauważyłam, że Clem w sezonie 1 i 2 ma czarne włosy a w 3 brązowe? dobra oto moja teoria: co gdyby Christa przeżyła? więc gdy bandyci ją ,,porwali'' Clementine by tak czy inaczej uciekła, później gdy spodka Kennego spyta go o Christę czy przypadkiem by jej nie widział albo coś w tym stylu Kenny by powiedział że nie ale prawdopodobnie żyje przynajmniej w to wierzy i gdy spodkamy Arvo (sory nie wiem jak to się pisze ale tego ruska XD) to w raz nim by była Christa i on ją uratował ale będzie również ,,torturowana'' jak i ruska do Kenny będzie zły za to że po prostu zostawił Clem. Taka moja teoria :)
Paradox... jan niezbendy
Micha? ... mam pomysl na kolejny odcinek w którym roku odbywa się the walking dead seson 1 2 3
Hania i... Christa mogłaby przez to się zabić i Clem została by sama .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCuN6RZbIx_J93VIHTT9oI8A