Na Czasie UA - część 2 - На часі.UA - частина 2 - 23.12.2017

Superstacja »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Superstacja"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Інформаційний тижневик українською мовою.

Ми найчисленніша діаспора в Польщі, щодня беремо активну участь в її культурно-політичному житті. Нам є чим поділитися один з одним, є чим пишатися і що обговорювати. Перша студійна програма на польському телебаченні - "На часі.UA". Створена для українців, про українців та українською мовою. Програма складається з двох блоків - новинного та розмова гостями в студії. Ефір програми щосуботи о 21.45 на каналі "SUPERSTACJA". 

Коментарі, побажання, пропозиції надсилайте на електронну скриньку naczasi.ua@superstacja.tv та на FB @naczasi.ua

"Na Czasie UA" to cotygodniowy program o charakterze informacyjno-poradnikowym dla 1,5 mln Ukraińców mieszkających w Polsce. Program - nadawany w języku ukraińskim - przedstawia najważniejsze wydarzenia z życia ukraińskiej mniejszości w naszym kraju, a także te istotne z punktu widzenia polsko-ukraińskich stosunków dwustronnych. Ukraińscy dziennikarze tworzący program starają się również odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące problemów codziennego życia w Polsce. Dzięki rozmowom z zaproszonymi do studia gośćmi program "Na Czasie UA" jest platformą porad oraz wskazówek, które mogą ułatwić życie mieszkającym w Polsce Ukraińcom.

Druga część programu nosi charakter poradnikowy: to rozmowy w studiu z prawnikami, finansistami, biznesmenami, politykami o najważniejszych problemach, z jakimi stykają się na co dzień Ukraińcy, mieszkający w Polsce.

Oglądajcie "Na Czasie UA" w każdą sobotę o 21:45 !

Kontakt z redakcją: naczasie.ua@superstacja.tv

http://www.superstacja.tv
https://www.facebook.com/telewizjasuperstacja

Komentarze:

Antek P... a znacie ten dowcip? przychodzi Polaczek do sklepu, głośno przeklina ukraińską imigrację, powtarza kretynizmy z Kresy.pl, a tam sami Ukraińcy. przychodzi do domu, włącza Superstacje, a tam ukraiński język. sfrustrowany wchodzi na Kresy.pl i nasrywa kolejny komentarz z cyklu : 'jak ja nie nawidzę tych banderowców' (pisownia oryginalna)
Antek P... no Polaczki, zluzujcie poślady i przygotujcie się na 5 mln Ukraińców w Polsce. największy zalew ludzkiej masy od czasu szwedzkiego potopu będzie jak pod zaborami z dwujęzycznymi tablicami. nie chcieliście Żydów będą Ukraińcy :D https://www.youtube.com/watch?v=lwvvZPwHX2Q
Peku... pa pa
Antek P... hejtującym język ukraiński w Superstacji : cebulaki, nauczcie się ukraińskiego żeby choć wiedzieć co hejtować
Antek P... panią choreograf uczyłbym polskiego w każdej pozycji
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC5WvpvrUhv2NS3Jr9J0qnBA