niezaleznatelewizja - Niekonwencjonalne leczenie stwardnienia rozsianego cz. I


Rozmowa z Cezarym Głuchem właścicielem CCSVI Clinic, znanym widzom NTV jako Trader21 przed pierwszą tego typu operacją przeprowadzoną na pacjencie Krzysztofie Żurawskim wewnątrz jego czaszki.

Najlepsze komentarze:

Jerzy Z... Dla przypomnienia : https://www.youtube.com/watch?v=v6vVD9mqdN0
Ciri N... I jak efekt zabiegu u tej osoby będącej w gorszym stanie
Grander... W medycynie naturalnej stosuje się do leczenia żył tokoferole. Istnieje wiele interesujących badań dotyczących wpływu witaminy E na żyły i zastosowań w terapiach chorób układu krążenia . Ustępują stany zapalne. Te badania są atakowane ze względu na to, iż zagrażają gigantycznym zyskom z chorób serca.
Jakub R... Trader 21?
Aleksan... m.in. dlatego z SM są wyleczenia po kuracjach mega dawek naturalnych D+K2 i E (tylko firma Proved!!) w kombinacji z innymi suplementami diety, złogi w żyłach i tętnicach są rozpuszczane i choroba się cofa, jak połączy się to z odpowiednią dietą wyniki są zaskakujące :)
Grander... Mam szczerą nadzieję, że ten wyjątkowo ważny projekt zakończy się sukcesem.
Alicja ... W poprzednim, kwietniowym nagraniu p. Cezary mowil o pobieraniu w trakcie operacji probek materialu zatykajacego zyly i zmniejszajacego ich droznosc. Czy bedzie to wykonywane?
S?awek ... Takich osób jak Pan Cezary to ze świecą szukać - to jest niesamowite, że osoba z zewnątrz doszła do etapu wdrożenia nowej metody leczenia. Podziw...
Topór ... W Niemczech od pół roku skandal! Odkryto bowiem że stwardnienie rozsiane to BORELIOZA!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw