The right side of the Internet - Stefan Niesiołowski występuje przeciwko ŻYCIU POLSKICH DZIECI!


Wsparcie PayPal: https://www.paypal.me/PrawicowyInternet 55. posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w dniach 9 i 10 stycznia 2018 r. || Pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży

Najlepsze komentarze:

Lorak 8... Poważne zakłócenia w centrali. Zle to wygląda.. Trzeba. przeprowadzić operację "kaftan" w sejmie. objawy sa jednoznaczne
Pieprzy... niesioł jestem za eutanazją jak na ciebie patrzę ty stary sprzedawczyku.
MrJcc07... zygota na trybunie
czo?gis... Dzban tygodnia :)
jacek b... zamiast tabletek proponuje mu czytanie komentarzy z jego wystąpień
jacek b... szkoda że nie było aborcji zanim się urodził
Maa Duu... głupi, tępy, zakłamany idiota!!! takich podludzi nie powinno być w naszym sejmie...
Ela Kot... To taki pierdola, tego osobnika tacy sami jak on nienawistni ludzie lubią chyba słuchac. Nic więcej nie potrafią tylko wyzywać swoich przeciwników, bez normalnego dialogu. Wstyd, żeby dziadek juz prawie w trumnie był takim msciwcem.
Jacek K... miał kto spłodzić niema kto za........
Jacek J... Czy Pan Niesiołowski jest polską kobietą?


Mateusz... Co za debil. Nie wierzę że tacy ludzie jeszcze żyją.
Genie C... Kto tego człowieka dopuszcza na mównicę on już jest hory z tej nienawiści do Kaczyńskiego i do życia
Wojtek ... Jeden z najgorszych polityków EVER już dawno powinien być poza polityką bo ten gość jest tak wyjebany w kosmos że NASA się nim interesuje.
wojciec... Cos mi sie wydaje, ze dwa lata Pan Niesiolowski zacznie za 2 lata zbierac puszki z piwa i po 15 latach otworzy schaba - kebaba juz nie bedzie!! Pamietacie Swietego Niesiolowskiego - lata wstecz!!?? Jeszcze bedziemy mu wrzucac po 5 groszy do czapki i !-
jesli nauczy sie grac na jakims instrumencie!!! Polacy jednak maja szacunek dla zyciowych nieudacznikow!
SCR, EN... Czysta Nienawisc....
Leszek ... No tak to logiczne życie w tej rzeczywistości zaczyna się od poczęcia ale lepsze słowo to zaistnienie. Zapewne te lewackie bydlaki jak byli jednym z milionów plemników to już wówczas uważali że Stwórcy nie ma.
Marcin ... ty niesiol pojebie poddaj sie eutanazji
Mokotow... Stefan, mirabelki może i się skończyły (a następne jeszcze nie zaczęły rosnąć) ale szczaw to Ty możesz wpierYdalać cały rok. Także szkoda że twoi starzy nie głosili takiej chorej ideologii jak Ty bo musimy cię słuchać ale już niedługo mam nadzieję. I żeby nie było - jestem PRZECIWNY aborcji na życzenie. Chcesz się głupia babo roochać bez uśmiercania dzieci? To się wysterylizuj. Natomiast jestem ZA jeżeli na badaniu wykaże się nieodwracalne zmiany płodu lub gdy ciąża jest następstwem gwałtu. Teraz jak kojarzę nie ma kary dożywocia za zabójstwo noworodka. A może by tak wprowadzić dolną granicę np. od dożywocia wzwyż? Nie masz odwagi bez żadnych konsekwencji oddać swoje nowonarodzone dziecko do adopcji ale masz odwagę je zabić? No to zaczynasz od dożywocia. Selekcja morderców jest potrzebna. Może druga ruszy głową a nie psitą.
Marcin ... Jak był w ZChN to inaczej śpiewał, teraz wiemy że w ZChN-ie byli bolszewicy...
Adrian ... 0:30 pisowsko- katooo co boisz sie tego powiedziec?! I bardzo dobrze Kosciol Katolicki nie jest ciemnota... ciemnota to sa ludzie ktorzy mysla ze postep cywilizacyjnym jest mordowanie dzieci.
I to jest nienawisc.
Trzeba sie modlic za tego pana.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg