Wstawaki 83 Pogodna twarz

Langusta na palmie »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Langusta na palmie"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
#Wstawaki
Nowa poranna seria! Zapraszamy na WSTAWAKI.

Muzyka:
Jan Smoczyński
https://www.facebook.com/jansmoczynskiofficial/
________________________________________

Aby nas wesprzeć kliknij tu → https://patronite.pl/langustanapalmie

Można nas również znaleźć na:
→ Facebooku || https://www.facebook.com/LangustaNaPalmie ||
→ Facebooku ||https://www.facebook.com/tujestpasnik ||
→ Twitterze || https://twitter.com/LangustaPalmowa ||
→ Instagramie: || https://instagram.com/langustanapalmie ||

Zapraszamy do subskrybowania kanału na YT:
→ http://bit.ly/pasniknaYT ||

Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na:
→ http://www.langustanapalmie.pl
_______________________________________

Komentarze:

Rafa? P...Jeszcze dziewiątej rano nie ma i już 15tyśi oglądneło ???
Monika ...Wsluchajmy się w tło ...PIĘKNE odgłosy natury...paaa
Monika ...Abba Ojcze...
Kazik Z...Siema Adam. Ogólnie twarz przez całe życie się zmienia. W tym sensie, że zmarszczki mimiczne się pojawiają. Jeśli ktoś cały czas chodzi i smęci plus do tego jak mówisz, patrzy tylko żeby komuś dowalić i jest zły na cały świat, to nie ma się co dziwić, że jest ,,wklęsły,, jak to plastycznie powiedziałeś. Ps. Coś Ty to za koszulkę wytrzasnął? :D
Olga ab...Mam dziś urodziny jakby ktoś wspomniał o mnie w modlitwie, byłoby super. Bóg zapłać kochani
ktosmid...Fajna kontynuacja wczorajszych wstawaczków.. Po obejrzeniu banan pojawia się na twarzy ?
Mateusz...Szczęść Boże :-) Tylko co to znaczy czynić dobrze? Jeśli Kocham bliźniego, regularnie się spowiadam, przyjmuję Sakramenty, a nadal odczuwam smutek, przygnębienie, to co to oznacza? Mam poczucie, że nadal nie robię czegoś tak jak powinienem. Jednocześnie nie mam poczucia, że wiem co powinienem robić, poza modlitwą, miłością Boga i bliźniego, wypełnianiem obowiązków?
colours...Jest takie powiedzenie, że ten kto jest smutny martwi się przeszłością, ten kto się boi martwi się przyszłością, ten kto jest spokojny żyje teraźniejszością. I to wszystko widać w pierwszej kolejności na twarzy, choćby usta mówiły co innego.
Andrzej...Co robi dziewięć 50 w portfelu ledwo wy ha ha ha ha ha taki Suchar na ponuraków pozdrawiam was wszystkich kochani A w szczególności smutasów i ponuraków☮️
Dominik...Jak zawsze w samo sedno. Ojca mądrość i dar przekazywania mnie zachwyca. Chwała Panu, za Ojca Adama. Pozdrawiam ?
Iwona D...400 tys subskrybentow. Jak zaczelam sledzic languste w kwietniu tego roku nie bylo jeszcze 300 tys :)
Tytus...NP9 - Jestem ❤️ :-)
Bozena ...Napewno spotykając ciebie spotkałam Jezusa,to jak może iść mi źle,Dziękuję bardzo drogi Ojcze
Katarzy...Co zrobić? Odpowiedź prosta, zaczynać dzień od Wstawaków, kończyć na Dobranocce. Z Ojcem i Ojcem Adamem. Taki duet to gwarancja RADOŚCI
Agniesz...Kochani wszystkim Wam życzę pięknego piąteczku☀☀?❤?z Panem Jezusem!?❤??
Aneta B...Pokòj i dobro pomimo wszystko.
Marceli...Co to znaczy postępować dobrze?
Moralnie? Przecież co u nas jest moralne, u innych nie? Wietnamczyk zje psa i będzie miał pogodna twarz, a Polak tego nie zrobi. Tak więc zasady moralne i robienie dobrze zależy od kraju i kultury, tak więc to pojęcie względne. : )

W Polsce ludzie są malkontentami i narzekają na wszystko, bakteria komunizmu jest ciągle żywa.
Jeszcze jedno, ludzie nie chcą być pogodni i nie chce kochać, bo miłość kojarzy się ze slaboscia a nienawisc z siłą, warto się zastanowić.
Pozdro
Dawid F...400 tyś subskrybcji, gratulacje. Fajnie, że jest nas aż tyle
Katarzy...Boże pomóż mi odzyskać pogodną twarz
Maria P...Będę pamiętała w Łagiewnikach o Edytce. Buziaki przesyłam. ?
Suzanna...Dzisiaj mam urodzinki! Miłego dnia wszystkim życzę ?
Marta P...Cała prawda więc postępuje dobrze ?
Agniesz...Jak widzę uśmiech na twarzy ojca to od razu sie uśmiecham:). Dziś wstaliśmy wszyscy smutni,mój Jasio całą noc wymiotował a ja czuwałam przy nim siedząc prawie całą noc na jego łóżku. Pogodnego piatku kochani
Tesia P...USMIECHNIETEGO PIĄTECZKU DLA WSZYSTKICH......Z BOGIEM ....PAAAAAAA??????
Dagmara...Wystarczy raz Dzień dobry Ojcze Adamie. Drugi niepotrzebny raz jest. ?
Asia _...Bardzo proszę o modlitwę za poprawę sytuacji w mojej rodzinie i o zdrowie dla mojej mamy. Pozdrawiam :*
Sierotk...Witam wszystkich! Najbardziej radosna twarz swiata;) Serio, serio:))
Grzegor...Amen !!!
Beata M...? Bez komentarza ???????????????????????
Ewelina...Pozdrowienia dla modlacych sie Nowenna Pompejanska.Dzis dluzej pozspalam sobie.Jak sobie radzicie?Mnie nawet calkiem dobrze wczoraj poszlo
Mariola...ADAŚ JAKI.TY MĄDRY. JESTEŚ ? Z BOGIEM. PA.???
Edward ...Piatek 9 dzien z NP. Witam i pozdrawiam Was kochani ???
Michal ...Czołem drużyno Szustaka w niektórych kręgach zwana Szustakami Hej z Bogiem. Ku chwale Ojczyzny
szafire...Istnieje dobry smutek, są rozsypania które prowadzą do dobrego. Odbiegając od tematu, skąd Ci się wzięło to teatralne paaaAAA z akcentem na AAA? I czemu to już tradycja?;) ściskam, i pozdrawiam+
Ania Bu...Bądźmy dobrzy i postępujemy jak najlepiej. Cudownego piątku?
Sylwia ...Niech nasza twarz zawsze będzie ?.
Bożego dnia Wszystkim życzę ?❤??.
Duchowo zabieram Was wszystkich na Uwielbienie Najświętszego Sakramentu ?❤?
Przemek...Wszystkim o pogodnych twarzach zycze pieknego dnia i wszelkiego dobra a tym co twarze maja niepogodne zycze jeszcze wiecej dobra i piekniejszego dnia. Dzieki O. Adamie za jak zwykle madre slowo.
Bajka C...Kochani, uśmiech nic nie kosztuje, a ułatwia życie. Uśmiechniętego Aniołka Wam posyłam ?❤️??
uzia og...Dziekuje za wszystkie wczorajsze komentarze na temet przebaczenia. Zajze rowniez do ksiazki fra Adama Zamknij oczy, zainspirowala mnie we wczorajszym NV. Wzruszyli mnie ci ludzie ktorzy postanowili nie upominac sie o pieniadze. To jest dla mnie latwiejsze, tez bym sie nie upominala, ale takie krzywdy "emocjonalne" zapadaja we mnie gleboko. Krok po kroku..buona giornata
Soniq D...Twarz człowieka jest trochę jak lustro jego duszy i historia.
Może być krzywe i lekko wypaczone, jednak dostarcza wiele informacji.
Przy spotkaniu drugiego człowieka uruchamia się automatycznie tzw. jądro migdałowate, rozpoczynając lekturę i interpretację . Do głosu dochodzi zakręt wrzecionowaty, struktura wyspecjalizowana w rozróżnianiu znanych nam twarzy.
Nie są one oczywiście nieomylny, tropicielem i interpretatorem. Jednak pewne cechy odrysowują się na naszym wizerunku, z każdym dniem mijającego życia.

Co na to nauka?
prof. Perretta - „na oko” potrafimy ocenić pięć kluczowych cech osobowości: otwartość, ekstrawersję, zgodność, sumienność i neurotyzm. Osoby o wystających kościach policzkowych i blisko rozstawionych oczach mają wyższy stopień neurotyzmu. Ludzie o szerszej twarzy i podniesionych brwiach są otwarci i zgodni. Mocna szczęka i wyraźnie zarysowana żuchwa u mężczyzny kojarzy się z siłą i agresją. Szeroko rozstawione oczy – z infantylnością i niską inteligencją, a pełne wargi z delikatnością/zmysłowością.
Badania wykazują niektóre cechy budowy twarzy, z naturalnym poziomem hormonów w organizmie, a co z tym związane, pewnych naturalnych zachowań, jak np. agresja.
Jednak idąc przez życie nawykami i emocjami rzeźbimy swoje oblicze. Mimika twarzy odzwierciedla się zmarszczkami i układem ust ( tzw. kąciki w górę lub podkówka).
Zaciskane usta powodują inny układ zmarszczek mimicznych, niż częsty uśmiech. Marszczone brwi utworzą lwią zmarszczkęi. Częsty stres i napięcia rzeźbią odmienny grymas niż „wyluzowane” istnienie.
Twarz to również odbicie stanu zdrowia, wypisanego w tęczówkach i białkach oka, w kolorze skóry i jej gęstości, zmianach stanu przez zaognienia czy wypryski skórne.
Inną ciekawostką jest to , że twarz człowieka potrafi być determinantem zachowań, np. mężczyźni o „dziecięcej twarzy” częściej są dobrze wykształceni. Ale też często chcąc udowodnić swoja męskość są agresywni i wchodzą w konflikty z prawem (Leslie Zebrovitz z Brandeis University).
To oni wzbudzają opiekuńcze uczucia kobiet.

Twarz wysyła jeszcze więcej informacji, choć pozornie w dzisiejszej dobie chowanych pod przykryciem wielu zabiegów. Od codziennych makijaży, po ingerencje kosmetologiczne.
Chęć ujęcia sobie lat, dążenia do perfekcji wyglądu (nadanie wszystkim jednolitych kształtów powiększonych ust, permanentnych brwi/ust/kresek/itp., wydanych kości policzkowych, szpiczastej brody, doklejonych wachlarzy rzęs).
Co odczytać z takiej twarzy?
Czego się tak bardzo boisz? Dlaczego nie akceptujesz siebie? Dlaczego nie akceptujesz wieku? Dlaczego chcesz wyglądać dokładnie jak inni ( jakiś wzorzec)? Co tak bardzo chcesz schować? Czego wyrzec się przez tylko zewnętrzną zmianę? Czego nie potrafisz zmienić w swoim życiu/zachowaniu /nawykach/postępowaniu? Jakie braki /pustkę chcesz zapełnić zmianą fizjonomii? Z czym sobie nie radzisz? I wiele więcej…
Czyli dzisiejsza twarz to już nie lustro, tylko salon krzywych luster … Nawet słownik nie wspomoże odczytów. Warto jednak patrzeć ludziom w oczy . Mimo soczewek, makijaży i ozdobników, mówią dużo.

To cytacik o pozorach
„……. Kiedy rozmawia z ludźmi, nie osądza ich sposobu bycia. Wie, że aby szerzyć zło, ciemności utkały niewidzialną pajęczynę, w którą wpadają wszystkie słowa. Przemieniają się tam one w intrygi i zawiść, które pasożytują na ludzkiej duszy. W ten sposób wszystko, co się powiedziało o jakiejś osobie, dociera do uszu jej wrogów, wzmocnione mroczną potęgą trucizny i złośliwości. Dlatego, kiedy wojownik światła opowiada o czynach swojego brata, wyobraża sobie, że brat siedzi obok i słucha jego słów….”

A ja myślę sobie, że
„Wędrowiec dnia” wie, że życie rzeźbi ludzkie twarze i postawy. Maluje na nich najczęstsze emocje i doznania. Charakter lepi rysy ja glinę, wypalając je w ogniu nawyku. Ale wie też, że te emocje nie zawsze mają podstawy w prawdzie, a często w lękach i wyobrażeniach ludzkich. Dlatego czyta twarze w zdwojonej chęci poznania.

Cudownego piątku… i uwagi bo świat coraz bardziej mgłą się przykrywa ….
Martika...Odkupię 2 bilety do Poznania na spotkanie z o. Adasiem ??
Alicja ...Oczywiście pięknie powiedziane jak zawsze ♥️ ściskam mocno Ojcze i pozdrawiam ! A Wam Kochani Wstawakowicze cieplutkiego piątku z mnóstwem uśmiechu! Z Bogiem ??
Agniesz...Kochani duzo usmiechu i radosci na ten dzien pogody ducha Amen :-* O:-)
sabina...Dziękuję, bardzo potrzebuję łaski przywrócenia pogodnej twarzy, Bożego pokoju w sercu. Dobrego dnia :)
uzia og...Wczoraj przez telefon mowie mojemu synowi ze Maks poszedl do rodzicow. Manuel: Mamushu, to masz szalony wieczor! Soczek i dwa odcinki brata Adama. Nie przesadz! :) Straszne sa te prawie dorosle dzieci i w dodatku znaja mnie na wylot. Ale twarz sie rozpogadza!
Agniesz...Dzien dobry kochane Wsyawaki ppzdrawiam Blogoslawionego dnia z Jezuskiem
Jo Ann ...Śniłeś mi się dzisiaj o.Adamie-wskazałeś mi dobry przystanek autobusowy w stronę domu,w obcym mieście,bo nie wiem gdzie bym zajechala☺I oczywiscie byl przytulas??
Maja Ma...Głowa do góry slodziaki!
Dorota ...Słońca w sercu i na buźkach.. ))) Po mimo wszystko zawsze ...z Bogiem.... ♥ Paaa
Anna Ti...Mam ponurą i wklesla twarz, polubiłam się, oddalilam od Boga, pokaleczylam i teraz cierpię, proszę o modlitwę, żebym przebaczylam sama sobie.Dziękuję z góry
Maria J...?Pokój i dobro kochani?
Bądź uwielbiony i błogosławiony Jezu za wszystko i wszystkich,tych wesołych i tych smutnych...Ducha Świętego wszystkim daj,niech dotknie każde zatwardziałe serce...Duchu Święty przyjdź jak wiatr,Przyjdź ze swoim ogniem w darze miłości,radości,mądrości i pojednania...przyjdź Duchu Święty i zjednocz nas w tej naszej różnorodności?❤
Błogosławieństwa Bożego wszystkim tu obecnym?
mariusz...Racja Ojcze Adamie. Ja Też przeszedłem doświadczenie wklęsłej twarzy. Wole zdecydowanie twarz pogodna.
Margari...400 000 ale pięknie ?
Karla K...??????
Ja najpierw daje komentarz teraz Bede ogladac !
Maria P...Dziś jadę do Jezusa Milosiernego do Łagiewnik. Już od rana mam pogodna twarz z rozesmianymi, szczęśliwymi oczami!
N_talia...Amen Amen Alleluja ❗?
Margo K...To prawda pogodna twarz jest lustrem naszego wnętrza naszego serca niech nigdy nie zgaśnie w nas nadzieja czerpmy z niej siłę i dzielmy się nią z innymi z cieplym uśmiechem mimo wszystkiego co nas spotyka czasem w ogromych trudach z pogodna twarzą Bóg zapłać Ojcze za dobro które dajesz nam wszystkim:) dobrego dnia
Anna G...Kochany Ojcze jest nas 400 000 Langustowiczow
To dzięki Tobie -
nasze twarze pogodnieją,
Twoje uśmiechnięte jasne oczy i dobre SŁOWO codziennie sprawiają że jest w nas więcej miłości .
Dziękuję za Ciebie i to co robisz ??❤???
Ma?gorz...????pozdrawiam ?
Danusia...Święta prawda...
?ukasz ...?????
Beata B...Pogodnie witam Was ??☺️
Kamil K...Piękny odcinek ? postępujemy słusznie i bądźmy dla drugiego zmartwionego, wątpiącego w ludzi i dobro taką pogodną twarzą, takim światełkiem nadziei. Warto. Zawsze. Miłego dniaaa?
Mateusz...W tle piękne odgłosy ptaków ?super ☺
Mateusz...Gratuluje 400 000 subskrybcji. Przyziemny sukces, ale muszę powiedzieć ze jestem tak szczęśliwy ze jest na coraz więcej ze nie mogłem nie pogratulować. Pozdrawiam???
Moja Ma...Pogodnych gębusi dla wszystkich, pięknego piątku ??❤???
Ter Ja...Siostry Karmelitanki bose z Warszawy już od kilku lat walczą z remontem klasztoru, proszę Was o modlitwę, a jeśli ktoś ma możliwości, również o wsparcie finansowe, numer konta jest na ich stronie internetowej (wpiszcie w guglach Karmelitankibose.warszawa)
Krysia ...☺❤?
Teresa ...Panie Jezu daj mi twarz pogodna i mojej rodzinie kocham Cię i prowadź mnie drogą którą mi wskażesz bo wiem że jest chwała Tobie Panie Jezu uśmiechów życzę dla wszystkich ludzi kościoła z Panem Bogiem Amen ???❤??
Urszula...Dzięki
Karol U...Plaga otyłości skutecznie wpływa na wypukłość twarzy. Widzę to codziennie w lustrze. ?
Iwn Nwk...W szóstej rano te cytaty były na końcu filmu pokazane jeszcze raz A teraz nie........szkoda bo mogłam posłać dalej innym znajomym. Błogosławionego Piątku kochani
Boskie ...400! ;)
dzem777...???
Ella Ba...Witaj Ojcze Adasiu! Blogoslawionego piatku!:)??
Krystyn...Pogody ducha i radosnej pogodnej twarzy wszystkim Wam moi drodzy miejcie piękny piątek ????❤??❤?‍♀️❤
Robert ...Hej langustki ? ? tylko pogodnych twarzy ??. Zostańcie z Panem Bogiem ?
Krystyn...Pomodlę się za Ciebie ?❤
gyrayec...Pozwolę się z tym nie zgodzić. Gdy ktoś jest smutny to dlatego, że ktoś go skrzywdził, czyli przez kogoś, a nie dlatego, że coś złego uczynił. Dzisiaj, gdy ktoś coś złego uczyni, to jest zadowolony i dumny z siebie. Przykładem może być egoistyczna dziewczyna, która w łajdacki sposób potraktowała chłopaka (zostawiła go albo w ogóle nawet nie chce z nim być, używa obelga i wulgarnych określeń by sp...ał) albo Natalia Przybysz, która zabiła swoje dziecko dla własnej wygody.
Georg F...Szczęść Boże
FORGET-...Kochani ♥️ mimo trudnego początku dnia, uśmiecham się do Was ♥️??❣️?‼️
Marysia...O Panie Jezu ?dziękuję,że ja nie mam takiej twarzy bo Ty bronisz jesteś moją tarczą, ale modle się i przepraszam Ciebie Jezu za wszystkich tych, którzy wykorzystują filmy o.Adama do tego,żeby kogoś zniszczyć,zeby mu wmówić tę "wklęsłą twarz" modlę sie za Was???❤???Pamietaj "zło dobrem zwyciężaj"❤Jak Ci ktoś robi wklęsłą twarz to mu pokaż JEZUSA!!?
SomNik ...Ale czemu jest tak jasno u cb??? chyba 8 listopada nagrywałeś
Klaudia...Dzien dobry!:)
karolin...Błogosławionego piatku życzę kochani??❤
Lidia B...Oby uśmiech nie schodził z naszych twarzy w czystości serca i miłości dla bliźniego ❤miłego dnia wstawaki.?⚘?????
KasiA......Cudownego piątkowego dnia z pogodą i radością na twarzy,w sercu...ZAWSZE...???☺????????????????
georgio...Witajcie wstawaki ,pogodnej twarzy życzę :-) wszak piątek .
Ewa...Dobrego dnia ?

Ujmujesz mnie Panie swoim uśmiechem
ujmujesz w najbardziej niespodziewany sposób
moje choroby
moje lęki
gmatwaninę i ucieczki
dramaty i głód...
Ujmujesz inaczej niż świat
który szuka winy,
wie wszystko o konsekwencjach,
umie radzić i sądzić...
Co to znaczy - ja nie wiem
że tak ujmujesz mnie
całą - calusieńką tym Uśmiechem...
w Twych dłoniach leżę lekka jak piórko z tym niby-ciężkim bagażem win i trosk....
Uwalniasz śmiechu błyski
kołysząc moje serce
na największej huśtawce pod Niebem
ujęte błękitu świeżością oczy
patrzą coraz jaśniej i jaśniej...
Macham nogami z radości
zapatrzona pomimo wszystko
zapatrzona na dobre i na złe
w ten Twój Uśmiech ukryty na samym dnie mojej duszy....


Ps.
??????????
......... bardzo lekkie jedzonko te jabłuszka...może wszystkich potrzeb nie załatwią, ale chociaż trochę może się Wam do "uśmiechu" przyczynią....???
Witek J...801.
Vital...Kto trawa na Pompejance? ?‍♂️? Trwam! ?
Ilona R...... dziś proszę o pogodną twarz mojego męża...
Patryk ...Ojcze! GRATULACJE Z OSIĄGNIĘCIA 400 TYŚ. SUBSKRYBENTÓW. Jest nas tylu, że jestem w szoku!
Pamiętam jak dołączyłem i było bodajże 212 tyś. A było to rok temu! Chrześcijanie są niesamowici :)

Kiedyś też przeżywałem piekło, i mam nadzieję, że nie będę musiał ponownie przez nie przejść.
Ale jestem gotów na wszystko :)

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!
Ella El...Nasz kochany Ojciec Adas ma zawsze usmiechnieta i mega pogodna twarz! Bog Zaplac,ze jestes z nami Adasiu! Wspanialych usmiechnietych buziakow dla wszystkich kochanych Wstawakow!
Maria M...Witam wszystkich cieplutko Niechaj z nami bedzie Pan nasz Jezus i Matula jego Maryja! Nie smucimy sie dzis Pogody ducha i twarzy :-):-):-):-):-):-):-) Zyczymy wszystkim ♡♥♡♥♡♥to serduszka od Edytki :-)
Maryjne...Szczęść Boże Kochani ?
Proszę o modlitwę o pogodną twarz dla siostry i jej rodzinki której brat odszedł do Tatusia.
Aleksan...❤,?
Joanna ...Witajcie ?w piękny dzień☺?
Dorota...❤❤❤ Pięknego piątku kochane Wstawaki pełnego miłości i dobroci, z Panem Bogiem!!!?❤?????
Polish ...Życzę dziś każdemu z Was pogodnej twarzy!
Pozdrawiam!
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA