niezaleznatelewizja - Forum 100 Marzeń na 100 lecie Jak trudną przeszłość przekuć w dobrą przyszłość


Otwarcie pierwszych w środowisku alternatywnym obchodów Święta Niepodległości - Janusz Zagórski, Krystyna Maciąg, Jadwiga Łopata. Analiza kondycji środowisk antysytemowych - Wystąpienie programowe Janusza Zagórskiego.

Najlepsze komentarze:

Agata N... - propozycja rozwiązania polskiego problemu - tekst (uaktualniony 14 listopada 2018)

.


Dla każdego chcącego i zdolnego do widzenia rzeczywistości w (jeszcze) naszej Ojczyźnie jest już wiadomym, że sytuacja nabiera rozpędu - niestety nad przepaść!

Jedynym WŁAŚCIWYM wyjściem dla Polski jest ....................dalszy ciąg tutaj:renata-derek esy es/pro html (skopiuj do okienka przeglądarki

i tutaj: ^ ^ ^ zamiast wolnych miejsc wstaw 1 kropkę - razem 3)
Anna Ma... Panie Januszu , Jest Pan wspanialym czlowiekiem i zawsze Pan robi wszystko w dobrym celu ale zblodzil Pan ze swojej drogi ,nie tedy droga, tu na polityke nie ma czasu , jesli Pan chce ratowac swiat , Pan Owsianko jest najblizej prawdy .A Pan robi to samo co tamci ,tworzy Pan Partie polityczna na to juz jest za pozno. Prosze skupic sie na przekazywanie prawdy o czlowieku kim jestesmy zeby zmienic energie na swiecie .Pozdrawiam serdecznie
Krzyszt... To pan panie Januszu jednoczy wszystkie grupy. Pozdrawiam.
Ela Maj... Piekny przekaz i jaki piekny orzel patrzacy w przyszlosc.
Dziekuje.
Ewa L.... dziękuję?
efik797... Czyli może dojść do tego że 2 największej partie będą miały po 10% a reszta będzie nie zdecydowana
Peppo K... Dziękuje .?
Tyja J... Pan Janusz za bardzo się rozpędził chyba. Nasza siła jest w rozproszeniu ale jedności duchem inaczej będziemy łatwym celem. Zabiegajmy o słuszne sprawy np pojawiając się na wiecach (nie mylić z protestami) w naprawdę słusznej sprawie. Ale organizować się w organizację? Panie Januszu proszę to się nie uda chyba że tylko to było po to aby szukać alternatywy jakiejś. Pozdrawiam.


Adam Do... Może by tak kupić tanio kilkaset kilometrów kwadratowych w jakimś biednym kraju i założyć państwo na wzór Republiki Ślężańskiej ? Aby było gdzie uciekac w razie pogromu Polaków.
Sylwia ... Uwaga!!!!!! Chcesz prawdy to polecam filmiki na Youtube KYMATICA doku lektor pl bardzo ważne dla nas wszystkich i również Jasna strona mocy super gość bardzo potężna wiedza na kazdy temat warto obejrzeć i przemyśleć dowiedź się prawdy
Monika ... A ja mam takie marzenie zeby nie zabrano nam checi do marzen.
Julek o... Chcecie iść rządzić super, ale kto normalny zagłosuje na kogoś kto wieży w ufoludki, krasnoludki i co tam jeszcze podłapiecie, zrobią Panu lustrację i jeszcze do czubków zamkną, sorry ale takie realia taki system.
Julek o... Jak połączyć Chrześcijaństwo z pogaństwem, to się nie klei, daj do jednego gara wodę i ogień, i co zostaje
Lola Be... Miło się słucha, bo przemawia jak mędrzec :-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw