The right side of the Internet - MOCNE STANOWISKO POLSKI WS. PRZYSZŁOŚCI UE! prof. Legutko do Merkel o Nord Steam i Jugendamtach!


Ryszard Antoni Legutko, on behalf of the ECR Group. – Mr President, I would like to say to Madam Chancellor that it is a privilege for us to have her here. #AngelaMerkel Madam Chancellor, you are certainly one of those politicians who has had a decisive influence on what has been going on in Europe, not only as a leader of a very important nation, but also as a remarkable personality. But, precisely because of your exceptional status I’m taking the liberty of sharing with you some of the concerns that I have about the European Union. You are a very powerful person. You make the basic decisions in Europe. You anoint people for top positions within the EU. Even here in the European Parliament, when you want to do something that...

Najlepsze komentarze:

Jake Pa... Mało nie zmoczyłem szortów, hahahaha! Genialne!!!!
Michal ... Szach i mat. Brawo Panie Legutko. Jest Pan mistrzem.
KlimsoN... Czemu on musi mowic po angielsku a ona ma tlumacza....
Jack Cr... Bravo, Professor Legutko. This was a great speech, sir! we need to be reminded that the leftists in EU want to eliminate national and cultural identities of every member country. God bless Poland, Hungary, the UK and the Czech Republic.
Lechu S... Może by tak mocne stanowisko w sprawie Marakeszu grudniowego i absolutnego braku poparcia jakiejś smiesznej armi europejskiej
przemys... Pozostaje mieć nadzieję,oby potwierdzaną faktami pewność,że nie tylko w tych sprawach,ale w tych nadal i całego rządu i że coś z tego poza tym wyniknie,przynajmniej w innych sprawach,czy w stanowiskach innych państw wyrażone skutki,że tak powiem,ale jeśli nie,oby i tak jw.no a ws.sądów?bo jeśli mielibyśmy wykonać wyrok trybunału....ewentualne czekanie na koniec kadencji i reakcje SN potem,zgodne z nową,obecną,starą ustawą,zależnie,_niezaleznie od obowiązującej...no cóż,zobaczymy oczywiście jaka sytuacja będzie po wyborach za rok.Tak czy inaczej Brawaoczywiście dla prof L.zasłużone w pełni.NIe pierwszy nie drugi nie trzeci raz i zapwene nie ostatni.
Ania Go... Świetne wystąpienie panie Legutko! Założę się że większość osób się z panem zgadza!
despera... Legutko pozamiatał.
Stransk... Troche to zawile..., ale to prawda, tyle tylko ze trzeba dwa razy tego posluchac.
Marek W... Pan Legutko jest chyba jedynym polskim poslem ktory walczy o Polske w PE no chyba ze jeszcze pan Sosnierz ale on ma troche inne cele. Wystapienie pana prof. Legutko bylo znakomite i wywazone ale widac ze do tej lewackiej masy bezmozgow to i tak nie dotarlo.


UFOdriv... Chyba ktoś na samej górze polityki światowej wytłumaczył Merkel, żeby nie dyskutowała za plecami innych państw, ale na forum EU skoro twierdzi że tym rządzi, i teraz będzie słuchać grzecznie jak ta lala hahaha
Tom1977... Ooooo a tutaj są napisy więc wiem co powiedział. Dobrze powiedział ! ??
Mat... Nie dać się unii pomimo nawoływania do multikulti przez polki i wykolejonej tolerancji wszystkiego w koło...i wielu innych.
Thomas ... piękna dykcja. wszyscy Prezydenci mogliby się uczyć.
tompo19... Bo taka to "demokracja" w Zwiazku Socjalistycznych Republik Europejskich. Albo ma byc tak jak chce centralny rzad, albo przywalimy CI karami, sankcjami i doprowadzimy do pionu.
Przerabialismy to przez ponad 40 lat, tylko ze wtedy stolica byla w Moskwie, a teraz jest w Brukseli (tak na prawde w Berlinie).
Robert ... Legutko to najlepsza rzecz jak mogła nam się przytrafić w PE!!! Rozpiera mnie duma, gdy słucham Jego wypowiedzi!!! Jestem dumnym z bycia Polakiem!!! Przesyłam pozdrowienia z Brukseli! (niestety)
Anna St... Pan Legutko niepozorny , ale byk ... brawo ! Czas skończyć z tą biernością i paranoją .
ProstOw... BRAWO
Hussar ... No ZAORAŁ!
AleLala... Czemu nikt panu Legutko nie pomoże że strony POLSKI?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg