GamerSpace - PoranneGranie: Graveyard Keeper 4 Po co mi kapusta? | PC | GAMEPLAY |


Kupuj gry na G2A https://www.g2a.com/r/gamerspace z kodem GAMERSPACE masz 3% zniżki! ;) ❤ Subskrybuj by być na bieżąco! http://bit.ly/badznabiezacoo Kliknij by być nie przegapić filmów! ⮟⮟⮟Rozwiń Opis⮟⮟⮟ ▶ Zostaw Likea na FB http://bit.ly/29kUsNf ▶ Snapchat: gamerspace ▶ Grupa FB http://bit.ly/29kUTau ▶ Twitter: https://twitter.com/GamerSpacePl ▶ Streamy: http://twitch.tv/gamerspacepl ▶ Instagram: http://bit.ly/1h0VJWt ▶ Napisz do mnie: [email protected] ◆◆ Szukasz innych gier w moim wykonaniu? ◆◆ Sprawdź koniecznie! http://bit.ly/gsplplaylisty Zapraszam na tsa ;) gamerspace.pl http://pukawka.pl - Najwyższa jakość serwerów gier, najlepsze wsparcie techniczne, w rozsądnej cenie. ✉FANPOCZTA✉ Dane...

Najlepsze komentarze:

Tamaara... Oj muszę tą grę mieć w swojej kolekcji ?... Poczekam na promocję i odrazy kupuje ?
Sebasti... Kolejny super odcineczek ??
NARI... 20 minut jest idealnie jak na Poranne Granie ??
Anna By... Teraz to najgorsze, najdłuższe oczekiwanie, aż do wtorku. Odcineczek świetny :)
Choinka... Jak ja kocham oglądać Grabarza Mietka przed szkołą ?
DJ Zajo... Z tego co kojarzę nie można zwiększyć ilości energii, ale do odnawiania polecam ci odblokować prasę do winogron i możliwość robienia cydru z jabłek z późniejszym perkiem odzyskujesz 20 pkt energii. Drewnianych nagrobków i ogrodzeń się nie opłaca według mnie, mało dają, od razu jak masz możliwość przerzuć na kamienne dają więcej.
Joanna ... Dzien dobry ? dzieki Tobie Wojtku sama zaczelam grac w Graveyard Keeper ? gra naprawde fajna. Udanego dnia zycze ?
Wervot... Wojtek w pieńku chyba masz zestaw naprawczy
Swetusi... Dzień Doobry!
Hube?t ... Mi się tam zawsze podoba


Amorkow... Odcinki masz niesamowite ?i szkoda ze nie mogą trwać dłużej?
Antek U... Ja zaraz do szkoły
Weronik... ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Natka :... Czy ja mogłabym prosić osoby które nie mają co robić o trzymanie za mnie kciukoww o 9 bo pisze konkurs z matmy :)
Nieziem... gra już kupiona ? powiem jedno ... uzależnia ??
Madzial... 3kom???
Beata S... Cześć Wojtek jestem pierwsza w komentarzu mega super fajnie odcinek z grrueyrrd kreeper bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????
Kinga W... Pierwsza !!

Fajny filmik szczególnie gdy się to ogląda przed szkołą
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9Ca7vkt4eUPFCGQisLF-qw