Lutel - Ile wytrzymam? To wyzwanie jest TRUDNE! Twierdza Krzyżowiec

▶ Pobierz Warlords of Aternum ZA DARMO: Otrzymaj specjalny bonus za rejestrację z powyższego linku. Bonus zostanie przydzielony, gdy pokonasz pierwszego bossa, Grubaka. *materiał sponsorowany* Dzisiaj mam dla Was specjalne wyzwanie w grze Twierdza Krzyżowiec. Muszę wytrzymać jak najdłużej przeciwko 7 Wilkom, którzy są razem w sojuszu i mają po 40 tysięcy sztuk złota! Czy to wyzwanie jest do przejścia? Ile uda mi się wytrzymać? Oglądajcie ten materiał do końca, aby się przekonać! ▶ Twierdza Krzyżowiec HD na Steam: Twierdza Krzyżowiec to gra strategiczna łącząca elementy RTS i gry ekonomicznej. Gra Twierdza Krzyżowiec to symulator budowy średniowiecznego zamku, którym trzeba dobrze zarządzać i dbać o swoją popularność. Dodatkowo w grze można oblegać zamki botów lub pojedynkować się z innymi w trybie multiplayer poprzez program GameRanger. Twierdza Krzyżowiec to jedna z moich ulubionych gier, w którą czasem gram z widzami na streamach. ▶ Playlista Pojedynki YouTuberów: ▶ Playlista Twierdza Krzyżowiec Multiplayer: ▶ Playlista Twierdza Krzyżowiec [wyzwanie]: ▶ Playlista Twierdza Krzyżowiec [wyzwania od widzów]: ▶ Playlista Twierdza Krzyżowiec Extreme: Oglądaj uważnie i nie zapomnij ocenić oraz skomentować mojego filmu. ▶ Jeszcze mnie nie subskrybujesz? Może warto to zmienić :) ▶ Wesprzyj mój kanał: Na kanale Lutel znajdziesz gry strategiczne, zarówno stare, jak i nowe. Czasami pojawiają się gry indie, które przykuły moją uwagę. Znajdziesz mnie na: ▶ FANPAGE: ▶ Grupa FB: ▶ TeamSpeak: 178.33.168.232:10058 #twierdza #polskigameplay #gry


Najlepsze komentarze:

Lutel... Moi drodzy, jeśli chcecie, abym częściej mógł kupować Wam gry za hajs pozyskany w taki sposób, to bardzo Was proszę, abyście zarejestrowali się do gry korzystając z mojego linku (podany w opisie). Przepraszam, że film pojawił się z opóźnieniem, ale czekałem na wspomniany link. :< Dziękuję za wyrozumiałość i życzę miłego dnia!
Regis K... siedmiu* : /
Jazenko... Tylko krzyzowcy vs 6 opatow :)
Klucht... Nagrasz jeszcze kiedyś Polanie ll ?
Pozdro
Marcin ... sprzedau siem :D
Niebies... No wkonicu kintra siedem wilków a zrobisz Lutel VS 7 wilków wyzwanie możesz używać tylko łuczników i kuszników konni łucznicy inarabsy też mogą
gruby j... I tak się sprzedałeś.
Samuel ... Lutel ta sama historia podobne zadanie ty z magicznąkredką na środku vs 6 wilków speed 90 i 40k dla botów lecz jest pewien haczyk nie możesz kopać fosy i atakować boty może tylko kredka jeśli podejmiesz się tego wyzwania i wygracie razem gre to jesteście ekhm.. Prawdziwymi mistrzami twierdzy. Powodzenia !
NIE POD... Lutel mam dla ciebie zdanie w sh1, Pokonaj rakso
Sawik... Lutel, jak robisz płatną promocję, to zastanów się czy nie zrezygnować z reklam. Myślę, że będzie bardziej fair.
The rig... Ja bym dał na normalną prędkość i gitara.
Kuba Kr... zbuduj wieże z mangonellami
Viva Po... hahahah
Raxus F... 10:49 tak? To dawaj 1 na 1 z magicznąkredką xd
Raxus F... 9:00 daj mnie tylko twierdze krzyżanowiec 2 i 2 minuty
Raxus F... 8:20 jak to Rosjanie mówią, najlepiej się bronić na wrogiem terytorium
Raxus F... Jeszcze przypominaj o tych streamach, rób mi przykrości :<
wiktor ... walka z 7 wezyrami oni są w sojuszu oni mają 20 000 tys możesz walczyć tylko krzyżowcami pikinierzy włócznicy łucznicy z arabów tylko miotaczy bomb możesz używać jeszcze 2 typy jedyny słusznych jednostek kopaczy i drabiniarzy możesz zrobici maks 30 tarcz 5 katapult 3 trebusze 10 balist 7 taranów nie możesz robić rzeczy przyjemnych oraz piwa nie możez robićmórów chybaże by zbódować wieże wieże tylko kwadratowe tylko mangonele na wieżach.
Ryszard... Dawaj Lutel dasz radę.
I am An... elo
(sori for maj bed warsaw)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVlTXYAxU-Ao16-QCKMR42Q