POCIĄG PASAŻERSKI Recenzja LEGO City 60197 Książki Moje miasto: Ja tu rządzę i Łapać złodzieja!

Adam TV »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału " Adam TV "! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Recenzja LEGO City po polsku [Pociąg Pasażerski 60197]

LEGO City - opis zestawu nr. 60197

Wsiądź do pociągu z zestawu LEGO® City 60197 Pociąg pasażerski! Ten ciekawy pojazd wyposażony jest w silnik z 10-biegowym pilotem Bluetooth i otwieranym „nosem”, kabinę maszynisty z otwieranym oknem oraz dwa wagony z siedzeniami, stolikami i zdejmowanymi dachami. W zestawie jest także okrągły tor składający się z 16 zakrzywionych i 4 prostych fragmentów, peron do zbudowania z dwoma siedzeniami i mapą połączeń kolejowych, sygnalizacja kolejowa oraz cztery minifigurki LEGO.

- W zestawie cztery minifigurki LEGO®: dwoje pasażerów, konduktor pociągu i pracownik kolei.
- Pojazd wyposażony jest w silnik z 10-biegowym pilotem Bluetooth i otwieranym „nosem”, pantograf na dachu, kabinę maszynisty z otwieranym oknem oraz panelem sterowania, kawiarnię ze zdejmowanym dachem i stolikami oraz wagon pasażerski z siedzeniami, stolikami oraz zdejmowanymi dachami.
- W zestawie jest także peron z dwoma siedzeniami i mapą połączeń kolejowych, okrągły tor składający się z 16 zakrzywionych i 4 prostych fragmentów torów oraz słup z sygnalizacją kolejową do zbudowania.
- Akcesoria: trzy kubki, trzy muffinki, hot dog, rogalik, torba listonoszka oraz walizka z pudełkiem klocków LEGO® w środku.
- Podnieś dach, by zajrzeć do wagonu pasażerskiego wypełnionego ciekawymi detalami.
-Steruj pociągiem za pomocą 10-biegowego pilota Bluetooth.
- Podjedź do peronu, by pasażerowie mogli wsiąść i wysiąść.
- Tory można układać na różne sposoby dopasowane do stylu różnych miast.
- Produkt wymaga baterii (brak w zestawie). Typ i liczbę potrzebnych baterii znajdziesz na opakowaniu produktu.
- Pilot Bluetooth dołączony do zestawu nie jest zgodny ze starszymi modelami pociągów LEGO® sterowanych na podczerwień.
- Pociąg pasażerski z wagonami ma ok. 11 cm wysokości, 69 cm długości i 5 cm szerokości.
- Fragment z silnikiem ma ok. 11 cm wysokości, 26 cm długości i 5 cm szerokości.
- Peron ma ok. 7 cm wysokości, 11 cm szerokości i 6 cm głębokości.

[ENG] LEGO City Passenger Train 60197

Climb aboard the LEGO® City 60197 Passenger Train! This fun set features a motorized engine with 10-speed Bluetooth remote control and opening nose cone, driver’s cabin with opening window, 2 cars with removable roofs, seats and tables, a full circular track with 16 curved and 4 straight rails, plus a buildable platform with 2 seats and train service map, train signal and 4 LEGO minifigures.

[GER] LEGO City Personenzug 60197

Steig in den LEGO® City Personenzug (60197)! Dieses aufregende Set enthält eine motorisierte Lok mit Bluetooth-Fernsteuerung (10 Geschwindigkeitsstufen), aufklappbarer Spitze und Lokführerkabine mit aufklappbarem Fenster, 2 Waggons mit abnehmbaren Dächern, Sitzen und Tischen, eine Rundstrecke aus 16 gekrümmten und 4 geraden Schienensegmenten sowie einen baubaren Bahnsteig mit 2 Sitzen und Streckenplan, ein Zugsignal und 4 LEGO Minifiguren.


Książka LEGO® CITY. MOJE MIASTO Ja tu rządzę!

Witaj w LEGO® City! Stwórz własną książkę w postaci dziennika – uzupełnij informacje o sobie, swoich przyjaciołach, odpowiedz na pytania, narysuj przygody i wymyśl fantastyczny komiks. Nie zapomnij złożyć minifigurki pilota! Moje miasto to połączenie najpopularniejszych wśród dzieci tematów, m.in. policji miejskiej i górskiej, odkrywców, badaczy wulkanów oraz straży pożarnej.

Książka LEGO® CITY. ŁAPAĆ ZŁODZIEJA!

Nie zwlekaj i przeczytaj pełne akcji oraz pościgów opowiadanie. Zbuduj minifigurkę policjanta i rabusia z akcesoriami dodanymi do książki – możesz je wykorzystać z innymi elementami LEGO do dalszej zabawy na dołączonej do książki dwustronnej scence miasta 3D. Stwórz własne zakończenie fantastycznej historii.


Pozostałe ciekawe zestawy z LEGO City!

- Pociąg towarowy 60198
- Stolica 60200
- Szpital 60204
- Arktyczna baza mobilna 60195
- Arktyczny samolot dostawczy 60196
- Lotnisko 10764

Dziękujemy za oglądanie :)


Music by Epidemic Sound (http://www.epidemicsound.com)

Kontakt: [email protected]

Komentarze:

filip f... super zestaw !!!!!!!!!!!!
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCo6PyTzH9g6-CVnmXqlqGIg