Zagrajmy w Shadow of the Tomb Raider PL 100% odc. 46 Koronacja Etzliego

SargeThePlayer »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "SargeThePlayer"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Oto czterdziesty szósty odcinek mojej serii Zagrajmy w Shadow of the Tomb Raider (lub jak kto woli: Lets Play Shadow of the Tomb Raider PL). Tym razem między innymi wykonujemy zadanie "Zdobądź Łuk Czempionów" i nadrabiamy zaległości w lokacji "Kuwak Yaku". Produkcja została stworzona przez studio Eidos Montreal we współpracy z Crystal Dynamics. Tytuł przechodzę na 100%, grając na konsoli PlayStation 4 Pro.

Shadow of the Tomb Raider to zamknięcie trylogii rozpoczętej przez wydanego w 2013 roku Tomb Raidera, który odświeżył tę popularną serię i został bardzo ciepło przyjęty przez graczy. W Shadow of the Tomb Raider ponownie wcielamy się w młodą Larę Croft, która tym razem wyrusza do Ameryki Łacińskiej, by kontynuować badania swojego ojca. Równolegle swoje działania prowadzi organizacja znana pod nazwą Trójca, którą znamy z poprzednich części. W mojej serii "Zagrajmy w Shadow of the Tomb Raider" pokażę Wam przejście całego wątku fabularnego wraz ze wszystkimi zadaniami pobocznymi i znajdźkami - będzie to przejście gry na 100%. Oficjalna premiera gry Shadow of the Tomb Raider w Polsce miała miejsce 14 września 2018 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju Shadow of the Tomb Raider wydano w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing), a w rolę Lary Croft ponownie wcieliła się Karolina Gorczyca.

------------------------------

Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami:
http://tinyurl.com/crkgbs5

Sarge na Facebooku:
http://www.facebook.com/SargeThePlayer/

Sarge na Twitterze:
http://www.twitter.com/SargeThePlayer

Komentarze:

DjDaro ... No to oglądamy:D
Amanda ... Kolejny odcinek ? czekałam z niecierpliwością ☺️ Uwielbiam twoje filmy są takie... Idealne, pod każdym względem : komentarz, wygląd, rozgrywka. Pozdrawiam cieplutko ❤️
Jessica... Jej zabieram się za oglądanie ❤❤
Katarin... Kozak odcinek
Bacca P... he he zajebiście dzięki
Rafa? K... dzięki za odcinki sam gram w Tomb Raider ...pozdro
Argonii... Jesteś najlepszym youtuberem???
Aleksan... Jej.Tomb Rider!
Kamil J... witam lubie twoje odcinki :)
Mateusz... Super odcinek?mieszn... WoW Mocny odcinek, dobra gra
Adam Pa... UAAAAAAA SARGE JESTEŚ WIELKI <3
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA