wRealu24.pl - Balli Marzec i Rola o Marszu Niepodległości vs. PiS, aferze KNF i nagrodach za Wafel SS!Najlepsze komentarze:

Hanniba... Naprawdę POLECAM wszystkim (przede wszystkim proamerykańskim niedojeb.) Zwłaszcza, że w niezależnych, patriotycznych, antysystemmowych itd.źródłach dezinformacji tego nie ma. https://youtu.be/Q0AhD40rIj0
skipp... Panie Marcinie prosba, prosze o komentarz na temat tego co na kanale MK TV mowi o Panu pan Bednarz https://youtu.be/ovvKeH_VKjc
Jestem Waszym wiernym widzem, ale z uwagi na moj zawod nie jestem w stanie zadawac pytan podczas programow na zywo.
Pozdrawiam cala ekipe wRealu24!
Tadeusz... Panie Marcinie, proszę sluchac uważniej koleżanki to naprawdę mądra osoba
POLSKI ... Warto poświęcić trochę czasu aby posłuchać co D.Tusk sądzi o sytuacji politycznej w Polsce i Europie ; https://youtu.be/ZyUE-CMTP-w
Check M... 25:53 Marcin, ja Cię bardzo proszę: tylko nam tu nie "parch-aj" XD
Somber... Polakiem/Polką jest każda osoba niezależnie od wyznania, koloru skóry, poglądów, która respektuje nasze wartości !!!
Anna An... Ćwierćinteligenci z PiS-u na czele ze zdrajcą J u d ą dają Polakom ogrom zniewoleń i z nimi mamy sporo korupcji, awantur, krzyków i nienawiści do niewygodnych bliźnich wraz z podmiataniem pod dywan niewygodnych spraw, także przy zniewolonych izraelsko-brukselskich argumentach angażują się oni w robieniu krzywd naszej umiłowanej Ojczyźnie.
Somber... Czy polski patriota nie może być muzułmaninem/ką @Kosmopolitko?! Może! Za to lewackie trolle NIGDY !!! Won stąd !!!
Check M... Teraz TVN pozwie Prince Polo za prowokację "Wafel SS" XD
Check M... Panie Brudziński, na unijnym emblemacie gwiazdy nie symbolizują wieńca wokół Matki Boskiej, tylko 12 plemion Izraela :) Czemu wstydzi się pan właściwej dla swojej formacji filosemickiej narracji? ;)
Check M... U nas faszyści wcale nie kryją się już po lasach z wafelkami, tylko są coraz śmielsi i wychodzą na ulicę! Ostatnio wyszło ich 250 tysięcy! ;)
Kosmopo... Widzowie widzę łykają wszystko jak leci, Marcin nie raczył nas poinformować że ta Pani jest muzułmanką i stosuje klasyczną takije,
12potok... Jaki performer , mow po polsku, czyli przedstawienie , wykonanie lub wystep, PO POLSKU!!!!!!!!!!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ