DEDcoltmania - POLSKA SIŁA! 25TP KSUST II World of Tanks


Dziś mam dla Was pierwszy odcinek z polskiego czołgu V tieru. Po niezbyt przyjemnej grze na tierze IV przychodzi ukojenie i bardzo przyjemny pojazd. Zapraszam na film. ZOSTAŃ MOIM PATRONEM I WESPRZYJ MNIE JEŚLI MASZ OCHOTĘ - https://patronite.pl/ded87 Inne formy wsparcia https://tipanddonation.com/DED87 Moje streamy - https://www.twitch.tv/ded87azp Facebook http://www.facebook.com/DED87wot Chcesz wysłać powtórkę? - https://www.youtube.com/watch?v=yHXes-GgyG8 NAJLEPSZA POLSKA STRONA O WoT ( i nie tylko) http://www.dom1n.com

Najlepsze komentarze:

MARIUSZ... Witam. Robisz chyba najlepsze opisy czołgów, nazwał bym je kompletnymi i fajny pomysł z tą Polską 100 i M. Fajny wstęp popieram i się zgadzam :) . Mam tylko jedną prośbę. Czasem jesteś w bitwie w sytuacji w której potrzebujesz podjąć ważną decyzję (np. czy jechać po artę czy pomóc sojusznikom). Proszę cię zatrzymaj w tym momencie bitwę (i tak komentujesz nagraną) bo wiele szczegółów ucieka np. przełączanie na ,,burzaka" przeciwko IS 2. Ostatni strzał genialny pomysł i efekt :) . Czekam na następne.
MsPeryk... Może mi ktoś wyjaśnić jedną rzecz - tak jak Dedu robię Mki na Polakach i jestem na 45TP - jeszcze wczoraj robiłem wyniki po ponad 1100 expa i to zazwyczaj była druga lub pierwsza klasa - najlepszy wynik 1208expa 1klasa. Dzisiaj rozegrałem bitwę na remis zdobyłem zaledwie 884 expa i dostałem Mkę. Wiem, że liczy się z ostatnich dwóch tygodni średnia, ale chyba nie mogła, aż tak spaść w ciągu jednego dnia?
TakeMe... Ja do 8 za freeexpa, ale każdym zagrałem parę bitew, 4,5,7 jak dla mnie najgorsze
Pawe? l... Fajnie pooglądać i posłuchać o pojazdach niższych poziomów tym bardziej że przeszedłem je do 7 z wolnego expa.
THE Puc... Se zarobił to se ma ,a z tą kradzieżą to i tak wszyscy wiemy że to grzechu ci golda kupuje za nabijanie stat na jego koncie
Super materiał!
Kaktus ... Witam lubię w niego walić babokiem zawsze prawie wchodzi za full :) .
monteus... Na stockowym karabinku to se można popyrkać a nie poszczelać, ale topowe działo już jest całkiem przyjemne ;) I nawet udało mi się eMke na nim wbić, co obecnie dla mnie jest sporym osiągnięciem w Wocie :P
Przemys... Fajna piątka:)
Kuba Wy... Jade IS na topce dojezdzam 5 a za soba slysze magazynek TRYTY! TRYTY!
Patrze za siebie a tam 25TP brzdąka swoim stokowym dzialkiem.
Kuba Wy... Nie jestem w temacie. Jakiś challenge robisz?


MsPeryk... tak patrzę na ten czołg i intryguje mnie jedna rzecz - załoga dowódca celowniczy kierowca ładowniczy... którzy z nich obsługują te dwa małe KMy? Kierowca odpada - ma swój wizjer po środku
Dowódca, celowniczy i ładowniczy - jakimś cudem muszą znaleźć się pod główną wieżą.
Wiem to WoT i się czepiam, ale Ci geniusze z jakiegoś powodu zmieniali radiooperatora na ładowniczego (tak dla kasy głąbie), a poza tym w takich amerykańskich Shermanach i PZIV załoga trzyma się realiów choć nie ma takiej potrzeby.
Adam Ty... Witam
Jest Jari dopełni wspomnień brakuje Maziego bardzo fajny sentymentalny odcinek ;)
WestCom... No no wepchaj więcej tych reklam xD
Jamjest... Zacząłem właśnie po 8 k bitew robić misje Arta na stuga i powiem szczerze że w polskie maszyny wchodzi pięknie cóż poradzić pozdrawiam.
Piotrek... Nie lepiej dać optyke? I tak będziesz miał maksymalny zasięg spota , jeśli się mylę to przeproszam ale tak mi się jakoś zdaje,.
Krzyszt... Podziwiam Twoje dobre serce, cierpliwość Dedu. Może minąłeś się z powołaniem- jakiś nauczyciel w szkole specjalnej, albo coś w tym stylu... Jak zwykle miło posłuchać i pooglądać bitewki, dzięki i miłego dnia :)
Praise ... DEDu ja nigdy nie przewijam opisu pojazdu w garażu. Po prostu lubię słuchać twojego gadania :)
Kobra 7... Dedu nie tłumacz się i tak wszyscy wiedzą że nabijasz staty na niskich tierach :) A tak na poważnie to pojazd bardzo przyjemny jak dla mnie .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCboNcwwHdX9aESZspg_Bqqg