SargeThePlayer - Zagrajmy w Red Dead Redemption 2 PL odc. 31 Zaginiony lew

Oto trzydziesty pierwszy odcinek mojej serii Zagrajmy w Red Dead Redemption 2 (lub jak kto woli: Lets Play Red Dead Redemption II PL). Tym razem między innymi wykonujemy zadania "Oczywiście jest Brytyjczykiem część III", "Oczywiście jest Brytyjczykiem część IV" oraz "Łowienie ryb Kieran". Produkcja została stworzona przez wewnętrzne studia należące do Rockstar Games, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Kolejne odcinki będę starał się wypuszczać codziennie. Red Dead Redemption 2 to kolejna odsłona bardzo popularnej serii trzecioosobowych gier akcji z otwartym światem, osadzonych w realiach Dzikiego Zachodu. Akcja toczy się w 1899 roku, a głównym bohaterem jest Arthur Morgan, będący członkiem gangu Dutcha van der Linde. W serii "Zagrajmy w Red Dead Redemption 2" pokażę Wam przejście całego wątku głównego wzbogaconego o zadania poboczne. Nie chcę ograniczać się wyłącznie do fabularnych misji, bo cykl Red Dead oferuje również bardzo ciekawe aktywności dodatkowe. Premiera gry Red Dead Redemption 2 na świecie miała miejsce 26 października 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju tytuł został wydany w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze:


Najlepsze komentarze:

Mikos... Czy tylko ja traktuje i oglądam to jak serial? Sarge tak ogólnie zajebiscie komentujerz i grasz, aż zachęca do dalszego oglądania <3 serio
Miksia ... Jak tam sarge? Będziesz oglądał kwalifikacjie o 18 na TVP 1? Dzisaj zaczyna się sezon skoków narciarskich. ??
Kamil J... witam
ponownie
i serdecznie :)
Two Nin... spoko xd
EloElo ... Sema
# kapix... Jeeej
?mieszn... Kurcze fajna ta gierka
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA