CheersMyHeels - UKRADLI MI KONTO NA INSTAGRAMIE! JAK ODZYSKAĆ ZHAKOWANE, ZABLOKOWANE KONTO? | CheersMyHeelsNajlepsze komentarze:

Weronik... szczerze mówiąc, aż strach mieć konto na instagramie :/ na całe szczęście udało Ci się je odzyskać !!! <3
Nadia M... Filmik o obrabianiu zdjęć był by super ❤️
Wikt or... A czy jak mam przyłączone dwa konta to te uwierzytelnienie obu profilu juz dotyczy? Na jednym koncie dodalam jeszcze jeden profil. Jezeli mam prywatny oraz taki z recenzjami kosmetykow
Juxxi... Ja niestety nie odzyskałam mojego konta na instagramie :( dla mnie to konto było w jakimś stopniu ważne, bo tam miałam swoje wspomnienia , bardzo lubiałam się tam udzielać ,ale niestety przyszedł taki dzień gdzie moja ,,ibff’’ mnie zgłosiła i niestety zablokowali mi to konto :( być może odzyskałabym to konto, ale nie pamiętałam jakiego e-mailu używałam logując się na tym koncie nawet nie wiem czy podawałam e-mail bo z tego co pamietam logowałam się na numer telefonu .Chyba ,że ktoś orientuje się czy można odzyskać jeszcze takie konto do którego nie miałam e-mail albo wcale nie podawałam :/ byłabym wdzięczna za pomoc ,pozdrawiam cieplutko:)
Martyna... Moje konto niestety zhakowali i usunęli ???
olivia ... Super film ! Jestem pewna że mi się przyda ❤️ natknęłam się na ciebie właśnie przez Instagram ! dzięki Bogu że mam tą aplikacje bo inaczej bym cię nie oglądała ??
Julita ... Bardzo przydatny film
Nadia L... Jej?
CheersM... Hej kochani! :) Taka tematyka nie pojawia się raczej na moim kanale, ale postanowiłam podzielić się z Wami tą historią - być może komuś pomogą te informacje i porady. Ja w internecie nie mogłam znaleźć nic rzetelnego. Piszcie w komentarzach, czy słyszeliście o takich historiach, może przydarzyła się ona także komuś z Was?
* Jakie filmiki dotyczące instagrama - chcielbyście zobaczyć na moim kanale? Obróbka zdjęć, instagramowe triki, trendy, jak rozpoznać konta, które kupują like? - dawajcie znać :)
Udanego weekendu! <3 Mój Instagram @oliwia_bugala
Oliwia ... Ooo<3 4 mg ❤❤❤?
Wiktori... <3
Maria l... Cudowna jak zwykle ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCeIaXIVOqIRrcarMkPc05Pw