Aliaksandr Haretski - Aliaksandr Haretski. Projekt Naukowo Badawczy 2019. Część 2


Sensacja! W Akademii Medycyny Regeneracyjnej http://www.acadregmed.com stworzono metodę, działającą niczym eliksir młodości. Po jej zastosowaniu można znacząco wydłużyć życie i walczyć z większością chorób nieuleczalnych i nawet genetycznych. Pozwala ona na bezoperacyjną regenerację narządów i układów organizmu, odmłodzenie organizmu i przywrócenie wcześniej utraconych funkcji. Pojawiła się możliwość obdarowania tym, co najcenniejsze – zdrowiem i młodością siebie i swoich bliskich. Metoda Aliaksandra Haretskiego jest głównym odkryciem XXI wieku, jest to połączenie najlepszych tradycji wszechczasów i narodów, skuteczny wpływ na główne przyczyny powstania wielu schorzeń. Kompleksowe oddziaływanie na cały organizm, oczyszczanie,...

Najlepsze komentarze:

Pawe? C... Tak jak pisałem na fb, trzeba osobiście zapraszać lekarzy. Może Ci którzy występują w NTV. Ludzie dokoła Hubert Czerniak, którzy są lekarzami i się interesują tematem. Dobrze by było żeby sami ludzie chcieli zapraszać lekarzy.
jolkaol... Jest Pan aniołem na ziemi....niech będzie takich jak najwięcej
Gra?yna... Aleksandrze jestes Wielki i Wspanialy, ale bardzo uwazaj na siebie i swoich bliskich. Juz probowali Cie zniszczyc i jeszcze beda. Jestes zbyt niebezpieczny. Zycze duzo sily i madrosci.
Barbara... Dziekuje za Pana prace Panie Aliksandrze..
Grazyna... Dopiero odkryłam Pana kanał,jest bardzo interesujący odnośnie zdrowia,chciałbym się zgłosic na taką terapie,ale nie wiem jak się z Panem kontaktować ..Czy można prosić jakieś namiary? Dziękuję Pozdrawiam...
Agent o... Dobry z Pana człowiek.
Iskierk... Ma Pan rację Panie Aliaksandrze .Wielu moich znajomych woli tabletki a jak pytam o poziom wit D3 lub polecam oczyszczenie organizmu z toksyn , pasożytów , wtedy jestem nawiedzona. Ten kto naprawdę chce być zdrowy to znajdzie wszystko w internecie. Pozdrawiam serdecznie ? a zamrozić mojej Duszy nie dam ! ??❤❤???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-6wpbAaQ0woujLdP03eGdA