Wstawaki 91 Szatan to pała!

Langusta na palmie »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Langusta na palmie"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
#Wstawaki
Nowa poranna seria! Zapraszamy na WSTAWAKI.

Muzyka:
Jan Smoczyński
https://www.facebook.com/jansmoczynskiofficial/
________________________________________

Aby nas wesprzeć kliknij tu → https://patronite.pl/langustanapalmie

Można nas również znaleźć na:
→ Facebooku || https://www.facebook.com/LangustaNaPalmie ||
→ Facebooku ||https://www.facebook.com/tujestpasnik ||
→ Twitterze || https://twitter.com/LangustaPalmowa ||
→ Instagramie: || https://instagram.com/langustanapalmie ||

Zapraszamy do subskrybowania kanału na YT:
→ http://bit.ly/pasniknaYT ||

Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na:
→ http://www.langustanapalmie.pl
_______________________________________

Komentarze:

Andrzej... Szatan to pała!
To hasło OCHJ- Oficjalni Chuliganie Jezusa. Niezidentyfikowani, takie coś jak Banksy, tyle że mało znani graficy
Eras Al... Beznadziejna nuta, ale naturalnie piękna kobitka śpiewa. Taka kobieta na żonę heh
Uther... okej, clickbait zadziałał i obejrzałem, dzięki ojciec za energię i jakieś pocieszenie przed ciężkim dniem, miłego dnia wszystkim <3
Dorota ... Obejrzałam Sigrid i... szału nie ma, zarówno ruch sceniczny, jak i melodia nie powala... ale żeby nie było, że all jest beee to dodam, że wokalistka ładna dziewczęca itp, itd... na szczęście nie ma tony makijażu.
owieczk... Hmm obejrzałam, posłuchałam, tekst przeczytałam i...jestem zdziwiona. Młoda kobieta o smutnej twarzy i lolitkowatym uroku mocno nie kojarzącym mi się z niewinnością tylko czymś przeciwnym. Dziwny niepokojący tekst o namiętności opisanej dziwnym lekko wulgarnym niepokojącym językiem... I to się ojcu podoba? Na mnie ta dziewczyna sprawia wrażenie osoby, w której zostały zabite piękno duszy, czysta radość, niewinność. Myślę, że coś wspólnego z tym może mieć to, co ma w głowie i to o czym śpiewa. Zraniona kobieta i jakiś półmrok treści. Myślałam, że ojciec promuje coś naprawdę pięknego. A tu take zdziwienie i nie rozumiem. Ale ok.
seryjny... ?
Tomek_P... A kiedyś o. Adam mówił jeśli dobrze pamiętam, iż rezerwuje słowo "uwielbiam" tylko dla Boga. Ale rozumiem- emocje. Reszta mega fajna.
Soniq D... Adamie podrzucam temat, zgodny z prawem jak na górze tak i na dole - zupełna ciekawostka organizmu ludzkiego a spełnienie przytoczonego prawidła https://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-odkryto-bakterie-w-mozgu-czy-to-normalne,nId,2660378 . I obyśmy dbali, że na dole jest jak na Górze.
Iwona N... ??❤❤?‍♀️?‍♀️
Marcin ... Tak, szatan to frajer!!! Walczę o Jezusa❤
JEZUSIE CHRYSTUSIE BĄDŹ ZE MNĄ PROSZĘ! CIEBIE WYBIERAM A TY MI W TYM POMÓŻ... PROSZĘ...uzia og... Sigrid bardzo utalentowana mloda piosenkarka. Tak sie frate Adamowi podoba bo macie cos wspolnego. Obydwoje "bez makijazu" i z wielka energia. Super!
Angelik... Zgadzam się z tytułem! I z całą resztą odcinka też :D
Milena ... Sigrid jest ok. A Iwonka?
https://youtu.be/8kvB8Yqc480
Agniesz... Dzień dobry i szczęść Boże. Muszę się podzielić inną piosenką, którą przed chwilą odkryłam... Bo szatan to pała :)
Warto przesłuchać, pospiewać i potańczyć :
KUBA BADACH- Jestem kimś :)
Miłego poniedziałku!
Wojtek ... Dzień dobry. Lubię "wstawaki" i "dobranocki". Często oglądam. Cenię też wykłady Pana Krzysztofa Kronia. I teraz nie wiem jak pogodzić jedno z drugim. https://youtu.be/zYxf7X0zjRY?t=9842. Może jakiś komentarz Ojca Adama? Link tylko daje sygnał ale nie przedstawia kontekstu. Pozdrawiam
Bernade... Super dziewczyna, piosenka i teledysk ???
Gabrysi...
Sorelll... Sposób walki ze złem na poziomie wzywania starszego brata na ratunek. Trochę słabe, it sucks ?, ale jak rozumiem w tym przypadku nie mamy alternatywy...
Love Pe... To niesamowite
co to gadanie
zrobiło we mnie

Wsparło mnie niezmiernie
§wiatłem napełniło
Na wyżyny duchowe wyprowadziło...

Poczułam jak drgnęło
we mnie coś
Poszedł impuls
Wprawił w ruch
I odzyskał kawał mnie
spod
nieprzyjacielskich rąk

Jest taka część
we mnie
co wsparcia wymaga
codziennie

Wsparcia ode mnie
odmiennego....
Do czynienia kroku ważnego
Kroku istotnego
Do życia pełnego

Do obiecanego
szczęśliwego
Do wyrażania
potencjału
we mnie złożonego

Adaś przemyśleć
muszę to
Pragnę opuścić
comfort zone....

Zdaję sobie
sprawę też
że ta walka dzieje się
Poza świadomością mą

Wciąż odzyskuję
na nowo dziedzictwo to
co Dziecku Bożemu
należy się

Wolność, wsparcie
miłość bez granic
Hmmmm
jak to mòwi się ?
Taka...unconditional love
Szacunek i inne bla bla bla
Co kobiece
serducho wspiera

?????????

Tatuniuś dziękuję
K-DUR K-DUR

??????????
??????????
.......

??????????
??????????
uzia og... nie umiem powiedziec czy pisze sie dojzewac czy dojrzewac..chyba jednak rz lepiej wizualnie wyglada, scusate :)
Ewa C... Szatan to pała i z pomocą Boże go pokonamy choć mnie niszczy od wielu lat
uzia og... Po obejzeniu/wysluchaniu wczoraj o tym Kim jest dojzala osoba mysle ze jest to osoba ktora zyje w Duchu Swietym, taka ktorej Szatan Lajza nic nie moze zrobic. Bo: nie placze nad swoja przeszloscia, nie rozpatruje wiecej nieudanych spraw, nie jest niewolniczo przywiazana do nikogo a to wszystko uwielbia Pala. Mysle ze Szatan az sie po brzuchu drapie z rozkoszy kiedy my rozpatrujemy co sie stalo 10 lat temu i dlaczego. Kiedy nie wybaczamy. Dojzec w Panu to znaczy z pokora poprosic Go o pamoc, bo z nim mozna wszystko, wszystko co sluszne. W ten sposob mam dwa komentarze w jednym, niezle sie udalo :) milego dnia! A i tak Karol pod spodem przebija wszystko jednym zdaniem :) :)
MrDavio... Sucker punch to cios zadany bez ostrzeżenia z nienacka ? pozdrawiam mocno Ojca ??
Agniesz... Kochani błogosławionego dnia wszystkim pańdzioszkom życzę❤❤???
Barbara... Chwała Panu! :)
Marczan... Szatan to pała
W dodatku mała
Miękka, powierzchowna
I niedoskonała
Z wierzchu cudna wspaniała
W śodku brudna zgrzybiała...
Kazik Z... Siema Adam. Siema ludzie. Szatan faktycznie ma ogromną przewagę nad człowiekiem, który nie jest w łasce uświęcającej. Ale nawet wtedy Jezus jest przy nas. Skąd to wiem?,,Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać, ale miłość moja nie odstąpi od ciebie i nie zachwieje się moje przymierze pokoju, mówi Pan, który ma litość nad tobą.,, Iz 54, 10.Ojciec Pio mówił: „Szatan jest podobny do psa na łańcuchu” – powtarzał o. Pio. „Trzymaj się od niego z daleka, a cię nie ugryzie”  Jeśli widzisz wściekłego psa, to podchodzisz do niego go pogłaskać? No chyba rozsądny człowiek tego nie robi.  Szatan uderza tam, gdzie jesteśmy najsłabsi. Chce odebrać przede wszystkim nadzieję i wiarę.   Problem polega na tym, że w dzisiejszym świecie ludzie przestali wierzyć w jego istnienie. To jego największa broń.  Dalej. Szatan jest poza czasem i przestrzenią. Nic go nie ogranicza. Często bywa tak, że przychodzą nam do głowy różne przykre myśli, i nie wiemy skąd się biorą. Popadamy w rozpacz lub nic się nie układa. Oczywiście nie twierdzę, że to zawsze wina diabła, ale często tak bywa. Są nasze własne myśli, i są myśli i stany pochodzące od złego. Trzeba to rozróżnić. Każdego dnia na świecie toczy się walka między dobrem i złem.   Ale jestem dobrej myśli. Ponieważ Chrystus zwyciężył śmierć. Jak powiedział: Dokonało się.  Nie ma takiego grzechu, który by nie zniknął w nieskończonym miłosierdziu Jezusa.  Na koniec. Sam Jezus był kuszony na pustyni. Dopóki żyjemy, do ostatniej sekundy, będziemy kuszeni. Szatan nie odpuści. Do ostatniego naszego oddechu będzie walczył o to, żeby zdobyć naszą duszę.  Nie rozumiem tylko ludzi, którzy służą szatanowi. Oni sobie nie zdają chyba sprawy, jak on nimi gardzi i jak ich nienawidzi.
Bartosz... tytułu nie da się nie kliknąć... :D
Alex M... Proszę o modlitwę o uzdrowienie - dziekuje
Soniq D... Szatan to pała?

W mojej ocenie, niestety tak właśnie myślą ludzie popełniając błąd.
Jak dla mnie to wyrafinowany taktyk. Nie wojownik, który staje na polu walki i podejmuje starcie zgodne z wyznaczonymi regułami/zwyczajami. Zło jest cichym zabójcą, który działa cały czas, nasila działanie w mroku (mroku naszego zwątpienia). Bardziej ninja, władający dużym zasobem wyspecjalizowanej broni, dobieranej perfekcyjnie do sytuacji i warunków.
Jak dla mnie to „trochę” jak głos wewnętrzny. Jesteśmy dobrem stworzonym przez Ojca. Ale pozwoliliśmy aby gdzieś brakowało tego dobra. Odpuszczamy zasady i wątpimy w miłość, w siebie, co umniejsza dobru. Kiedy nie ma dobra to pojawia się zło. (kiedy nie ma ciepła jest zimno, kiedy nie ma świata jest mrok). Zło w udostępnionej przestrzeni wyrabia w nas myśli, emocje, nawyki, które są podstawą do złych czynów i działań. Do budowania i pomnażania kolejnych emocji, myśli, podejmowania złych wyborów przeciwko nam samym, przeciwko bliźnim i wbrew Ojcu.
Działania złe są powolne, skryte, gruntujące/zakorzeniające się w nas bardzo mocno. A efekt tego działania w postaci efektów naszych działań spada na nas jak cios. Mówimy niespodziewany. Ale on jest przewidywalny, jeśli przyjrzymy się swojemu wnętrzu.
Prawo przyczyny i skutku. Jest grunt do wydarzenia i ono następuje. Gdyby nie było podstawy, przebiegło by inaczej. A ponieważ żyjemy wśród ludzi oddziaływanie za zwiększa się przez zachowanie innych. Ich wpływ na nas. Jednak to jak wpływają, również zależy od nas, jak ten wpływ przyjmiemy. Jaka będzie reakcja, czy pozwolimy sobie na zło.

Jak przytaczał Adam:
„…To rani mnie jak cios z zaskoczenia
Tylko jedno spojrzenie i jestem oderwana
Tracę rozum bo jestem przerażona, że to może skończyć się źle
Ale wciąż wracam do tego
Cios z zaskoczenia…”
„..Tracę rozum bo jestem przerażona, że to może skończyć się źle
Ale wciąż wracam do tego
Ciosu z zaskoczenia
Tylko jedno spojrzenie i jestem oderwana
Tracę rozum bo jestem przerażona, że to może skończyć się źle
Ale wciąż wracam do tego
Ciosu z zaskoczenia..” [Sigrid – w przybliżeniu tłumaczenie]

Umiejętność panowania nad emocjami. Bycie przygotowanym na zdarzenia. Umiejętność odbioru ludzi. Umiejętność przewidywania. Brak oderwania od własnego sposobu myślenia i postrzegania. To fragment tarczy by „nie tracić rozumu” wystawiając się na cios z zaskoczenia.

Mądrze się?  To nie jest proste? No nie. Ale to cechy dojrzałości. Umiejętność panowania nad emocjami, znajomość siebie(swoich braków, leków, ograniczeń – nad którymi trzeba pracować), odpowiedzialność za czyny poprzedzone myślami i analiza skutków, odpowiedzialność za swoje oddziaływanie na innych, gotowość do czynu lub zaniechania w imię wyższych wartości, rozumienie czym jest prawdziwa miłość a czym chemia emocji, czym jest brak miłości lub dobra itd…

„Wędrowiec dnia jest poszukiwaczem dobra w sobie i w świecie. Karmi się dobrem, budując z niego podstawy wszystkich myśli, emocji i postrzegania. Wie, że dobro w niedostatku staje się szeptem złego, który zasiewa ziarna strachu.
W ciszy prowadzi dialog duszy, przyglądając się wciąż podstawom. Prosi niebiosa o wsparcie, by wyplenić chwasty, a pozostać żyznym dla zbiorów i odradzania łaski. By Łaska miała prawo działania wypełniając duszę do granic. By jego droga stała się siewem na drogach Ojca…” DMS

„…Wędrowiec dnia wie, że musi stawać się wojownikiem. Że jego przeciwnik jest biegły w sztuce walki, władając bronią niemal doskonałą. Jedyną bronią Wędrowca jest miłość Ojca w łasce. A najcięższa walka nigdy nie ustaje. Dlatego patrzy wciąż przeciwnikowi w oczy, karmiąc go miłością.
Karmi siebie, w każdej chwili życia…” DMS

Dobrego poniedziałku … miejcie się ciepło 
Adam Si... Paaaaaaaa ? ?
alitera... dzięki, Ojcze, za uratowanie mi kolejnego dnia :-)
Milena ... Pała rozwala moje małżeństwo dużo nie brakuje do końca:(
Agniesz... Dzien dobry kochane Wstawaki witam cie Ojcze Adamie pozdrawiam dobrego i radosnego dnia :-* O:-) :-)
MDSzym... Ojcze, ja w tej muzyce nie znajduję nic atrakcyjnego, ale dziewczyna rzeczywiście ładna, szczególnie włosy ma śliczne ;) Co do muzyki, zdecydowanie mamy inne gusta ;)
Pati Dz... Prosze o modlitwę za nawrócenie byłego chłopaka ??
Kajtka ... Jeśli Bóg z nami to kto przeciwko nam? Jesteśmy silni wiarą, miłością i nadzieją!!! Bóg jest WIELKI! Jego MIŁOŚĆ nieskończona! DAMY RADĘ!!!?
Beata B... Temat trafiony w dziesiątkę ? Dał. Dużo pozytywnej energi.
Bòg zapłać bracie Adamie ??
Pozdrawiam wszystkich i do roboty.??
Ewa Mos... ??????
Gosia S... Odważny tytuł:) dobrego dnia
Micha? ... Sucker punch znaczy chyba coś innego. To oznacza "cios frajera" "cios frajerski" czyli jak się ktoś nie spodziewa, w sensie nie walczy a my go uderzymy. Cios niegodny, ale godny frajera.
Lucynka... Tego mi było dzisiaj trzeba, dzięki ojcze Adasiu
?DREN... ,,Cicho, cicho dzieci. To nie demony, nie diabły... Gorzej. To ludzie."

Cytat Pana Andrzeja Sapkowskiego. Coś w tym jest zwalamy na kogoś innego że kradniemy, zabijamy ranimy innych, znecamy się na bezbronnych, oczerniamy itp...
To nie my to ktoś inny, zły szatan ,, orka" . My tylko zostaliśmy przez niego skuszeni.
A może prawda jest taka że szatan nie musi wiele robić bo my sami jesteśmy ,, pałami,,?
Bóg nie chce naszej wiary, on chce tylko abyśmy się miłowali szanowaliśmy innych siebie okazywali dobroć w koło.
Tylko tyle chce od nas .

Dobrego dnia.
Ania Bu... Wspaniałego dnia z Jezusem ??
Magdale... A skąd wziął się szatan? Czy nie został stworzony przez Boga? Czy sie z nim nie kupuje? W księdze Hioba nawet ucieli sobie pogawędkęi się założyli jak dobrzy koledzy. Jestescie jak nacpani zeby traktować serio mitologię. Mam nadzieję , że istnieje Bóg i jeśli jest to na pewno nie taki jak Biblii czy Koranie. Bo tam są potwory mordercy.
Iwi M.... Błogosławionego dnia wszystkim,dziękuję o Adamie,że jesteś??
Agniesz... Tytuł świetny :). Miłego poniedziałku:)
Dana S.... Mówię mu - spadaj podły psie!
Nie masz szans a moim Bogiem!
Bozena ... Ty Drogi Ojcze trzymasz się mocno Jezusa,a my ciebie..i ta Pała może nam ze swoją taktyką..........
Alex M... Mam pytanie co jesli na 3 dni przerwalam nowenne?? Moge nadrobic i kontynuowac czy przestac.
maccich... Szatan to pała !
- oficjalni huligani Jezusa Chrystusa
tomaszj... Może mi ktoś powiedzieć co to za gatunek ptaka nawołuje? :)
Agata A... W pracy luknę ??
Anka B... Jest moc! Dzięki o. Adamie.
Wiolett... A gdzie utwór? ?
Klaudia... Ojcze, jest jeszcze jedna fajna piosenka w podobnym temacie, którą śpiewa niesamowita Taya Smith - Not Today (Hillsong) ? Ona też ma ruchy i energię przy której ja wymiękam ??❤️ Szczęść Boże! Let the devil know NOT TODAY!
Smoked ... Teledysk kręcony w Crystal Palace park,Londyn
Bajka C... Kochani, sxczęśliwego dnia tylko z Jezusem, bez podszeptów kosmatego Wam życzę ??? ?
Magdale... https://www.bazarek.pl/produkt/5164246/bluzka-damska-szatan-to-pala.html

Jak mialam 13 lat to chodziliśmy w tych koszulkach razem do szkoły ze starszym bratem :)
Mi?osz ... ?
Agniesz... W Chrystusie moja siła
Michal ... Czołem.
aguteka... Wiem ze to może naiwne pytanie ale skoro Bóg jest wszechmocny to czemu nie może pokonać szatana? Tak całkowicie, pozdrawiam i miłego dnia ?
Dorota ... Dobrze , że znowu jest poniedziałaek i znowu WSTAWAKI...i pierwszy ,snieg...ależ poranek..
Anna Ko... U nas w Rumi w tunelu był ten napis! ?
Sylwia ... Muszę przyznać, że zarówno utwór jak i clip kapitalne, a Sigrid faktycznie świetnie się rusza :]
Teresa ... Panie Jezu bądź zawsze blisko mnie by moje serce paliło się miłością pokojem radością wiara słuchaniem Ciebie bo ty wiesz że jestem słabą twą owieczka chwała tobie Panie Jezu z Panem Bogiem Amen Błogosławionego dnia ???❤?
Aleksan... Hej kochani ?proszę pomódlcie się za mnie mam dziś bardzo ważne badanie o 9( strasznie się stresuje) aby nie było żadnych komplikacji i wszystko przebiegło prawidłowo oraz żeby wynik był dobry ❤️
Alicja ... No to zaczynamy dzien dobry☺
Piotru?... Przyjmijcie świadomie JEZUSOWEGO Pocieszyciela Ducha Prawdy to Jezus na nowo w nas żyjący !
Alicja... Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, żeby się nie rozpadła... ?
Jo Ann ... Ona tam nie tańczy ale kawalek jest fakttcznie energetyczny?
Justyna... Cześć jestem świeżo po wysłuchaniu piosenki wpada w ucho jest ok, taka spoko nutka. Pozdrawiam
Sylwia ... Ten tytuł zrobił mi dzień. Kwiiik! XDXDXD
agamali... ❤️ ➕Brońmy się przed nim Dzieciaki Langusciaki kochane ! ➕❤️. Miłego poniedziałku ! ?
?ukasz ... Ok, Ojciec, niby dobrze gadasz, ale dla mnie jest najważniejsza kwestia - ta łajza i jej poplecznicy atakują brutalnie i bezpardonowo dzieci, niszczą ich niewinność zanim one się zorientują, że coś się dzieje. Często dorośli nawet nie wiedzą (albo nie chcą wiedzieć, o zgrozo!), że ich dzieci są przedmiotem takich ataków. Życie zniszczone w zarodku. Ja jestem takim dzieckiem. Wiem, że moja walka rozpalona jest przeniesieniem uczuć, ale widzę też, jak dzieła tej łajzy wchodzą z buciorami w życie moich dzieci. Przewrażliwienie? Alergia? Histeria? Może w jakimś stopniu tak. Ale moja miłość do moich dzieci wymaga reakcji wobec ataków, a nie bezczynnego patrzenia, jak gówno zalewa ich umysły i serca. A jeśli dorosły opiekun/rodzic sam jest zalany gównem, to co dostaje dziecko? Otóż właśnie. Wmawianie ludziom, że ta łajza rogata jest frajerem i jest bezsilna, jest w mojej opinii mocnym nadużyciem. Jeśli by tak było, to byśmy nie mieli uzależnień, depresji, wyzysku, braku szacunku, działalności przeciw życiu... Ale mamy. Dlaczego? Bo bagatelizujemy tę łajzę i jej działalność, bo przecież mamy Jezusa po naszej stronie. Tak, ale to my mamy być trzeźwi, czuwać i przeciwstawiać się złu, do jasnej cholery!
A napis widziałem kiedyś u mnie w mieście rodzinnym, więc mnie zaintrygowało i tu wlazłem. :P
babsi l... We mnie jest jakieś zło, zadręczam się całymi nocami, może to hormony z powodu ciąży, sama nie wiem
Edward ... Dzien dobry.Pieknego tygodnia zycze.19 dzien z NP ???
Jo Ann ... A u nas śnieg sypie????
inlovew... Drodzy! Proszę o pomoc! W którym odcinku Adaś mówi o imieniu Boga Ojca Jahwe? Lub Jestem który jestem. Baaardzo proszę jeśli ktoś pamięta, to bardzo ważne
Iwona H... U ojca iscie wiosennie..ptaszki kwilą..a tu zima..?biało na dworze..miłego dnia wszystkim ❤
Bozena ... Dziękuję. ..i Pozdrawiam....
sangued... Hahaha mocny tytuł ?
Gabriel... To, że Szatan jest złem tego świata to wiedziałam ale że jest "Pałą" Super!!!!
Dzięki Ci Boże za Ojca Adama i jego "Wstawaki"
Aga Dzi... czad!!!
Karol R... To przecież hasło Oficjalnych Chuliganów Jezusa Chrystusa :D Dobrego dnia!
Dee... Adaś - kocham ❤️
Alina a... Pozdrawiam kochani blogoslawionego poniedzialku .Kochany Ojcze Adamie Bogu dziękuje ze jestes ❤❤❤❤❤?
Smietan... Super odcinek ?❤️?
Ma?gorz... ♥️♥️♥️Wystarczy ci Mojej Łaski♥️♥️♥️
imbir r... To ja tak mam z Ericem Claptonem ❤ 3 miliardy w ciągu kilku dni ? pozdrawiam zakochanych ??
Beata B... Adasiu ależ dziś pojechałes po tym kosmatym ????
Brawo ????
Marshal... „Szatan to pała!”
Oficjalni chuligani Jezusa Chrystusa
Monika ... Ojciec mnie cytuje? ja tak gderam pod nosem jak mnie męczy "mnie może złamiesz,ale z Bogiem i tak przegrasz". No to z Panem Bogiem!?
bieda z... Sigrid - nareszcie "normalna" piosenkarka. Bez "cyrkowego" makijażu, koszmarnego przyodziewku czy wyzywającej choreografii. Miło posłuchać i popatrzeć :)
El?biet... Już dawno tak się nie uśmiałam :)
elizabe... Wspaniałego dnia wszystkim langustkom. Z Bogiem ?
Ewelina... Pozdrawiam modlacych sie Nowenna Pompejanska!!!Jak idzie?Mnie jakos idzie.Niedlugo konczymy czwsc prosby-jeszcze 8dni.Ide zaraz na Msze,oddaje nas Bogu,proszac o wytrwalosc.Modlimy sie a nie lenimy!!!Kicius moj,Kitulek obudzil mnie przed budzikiem,wiec niw mam wyjscia i zbiweam siw na 7naMsze!!!Alleluja i do przodu!!!
Maria J... ?Pokój i dobro kochani?
BO KTÓŻ JAK BÓG?❤
JEZUS CHRYSTUS JEST MOIM PANEM I KRÓLEM-WYRZEKAM SIĘ SZATANA?
Błogosławionego dnia wszystkim tu obecnym?❤?
Moja Ma... Cudownego poniedziałku jestem z Jezusem, ??????
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA