Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Siła przekonań - Szczeście i Pieniądze - prof. Zbigniew Królicki - Targi - Katowiece

niezaleznatelewizja »


Wystąpienie prof. dr Zbigniewa Królickiego na Targach Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury 15-19 listopada 2017 rok - Katowice
Komentarze:
LCF44 Szczęście i pieniądze to otwieracz typu zamykacz . Posiadanie to cierpienie , trzeba pilnować by nie ukradli. To manipulacja pojęciami. Pieniądze są odpowiedzialne za zło całego Świata . Jeżeli chcesz dołączyć do grona twórców zła całego Świata , to walcz o posiadanie i cierp za nie. Światem rządzi strach , nie dokładaj się do tej tragedii . Szczęście niema nic wspólnego z pieniędzmi. To pomylone porównanie miłości z prostytucją , czyli szczęście z pożądaniem. Pożądanie kreuje prawdziwa władza , dlatego rządzi Światem , bo ludzie są bardzo słabi.
Zefora Z. A jak w przeciągu roku, od wpłaty pieniędzy na bezpieczne konto umrę, to co🤔🤔🤔🤔?
Cataluka13 Rewelacja! Biorę i wprowadzam w życie. Mam nadzieję, że Pan Zbigniew ma otwarty kanał obfitości do końca życia :D
Pepe Peace Polecam obejrzeć film The Village... Film ukazujący miłość jako poświęcenie i życie bez pieniędzy!
Marek Saltberg KATOWIEEEEECEEEEEE
dorak8 Dla mnie to jeden z lepszych wykładów jakie widziałam na NTV! Poproszę jeszcze więcej pana Królickiego!
Świetny mówca, idealnie się go słucha!
Dziękuję za to!

Te święta to pierwsze w które było mnie stać na prezenty dla wszystkich w rodzinie. :) Wydałam kwotę czterocyfrową i sprawiło mi to taką przyjemność, że teraz, w styczniu, już nie mogę doczekać się świąt! :D
Adrianna T uwielbiam wykłady Pana Królickiego - przemądry człowiek
Jacek Pęchalski Mój przyjaciel mawiał "miłość głupich można kupić" - i o tym chyba był ten 'wykład'. Taki lajf kouczing.
Szymon Kluk Świetny wykład
Marta Reevas Brawo, dla kamerzysty, który pokazał salę i słuchaczy! Najczęściej nie pokazuje się słuchających ludzi.
Miros Pozeg Nawet nie spostrzeglem kiedy minelo 70 minut. Wspanialy wyklad Panie profesorze !!!
Irena van der Meijden Jak zwykle fantastyczny wyklad...kocham pieniadze i zdrowie...dlatego chce miec duzo pieniedzy i super zdrowie, by takze pomagac innym, ktorzy gorzej radza sobie w zyciu . Cudownie sie slucha tych wykladow :)
Malinowa nutka Jak studiowałam we Wrocławiu prof. Krolicki był moim wykładowca . Metoda Silwy z jego udziałem - cos niesamowitego ! Polecam
Zygmunt Jazwinski Kazdy co ma jakas logikie to powinien wiedzic taki wylad. Nie rozumiem jakim sposobem ktos powinien dawac wylad co normalny czlowiek wie od urodzenia ? ( czy w dzisiejszych czasach ludzie, w ich lbach nie posiadaja zadnej logiki myslenia ??? ( moze ludzie dzisaj pochodza z kozmosu i posluguja sie tylko i wylacznie programem tak jak w komputerze ?? to jest zastanawijace ?? ) Moze ludzie dzisejsze to tylko takie roboty co ich mozg to tylko program, a luckich pomyslow nie maja ?? )
Donya CelticShadow swietny wyklad. wiecej podobnych poprosze :)
Ilona Wow! Ależ to mądre. Dziękuję :-)
Anna S Super,można by słuchać godzinami!
Basia SO Dziękuję, Wykładowca ciągle w formie
Luki Kolo Dziekuje :)
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw