Bajkowisko - bajki dla dzieci - DZIEWCZYNKA, KTÓRA CHODZIŁA WE ŚNIE Bajkowisko.pl bajka dla dzieci audiobook

Była sobie raz dziewczynka, która chodziła we śnie. To się zdarza i dzieci najczęściej z tego wyrastają. Z tym chodzeniem we śnie jest trochę zamieszania. Oto wstaje sobie młody człowiek i krąży w piżamce po mieszkaniu w środku nocy. Śpi, chociaż chodzi i oczy ma otwarte. Mruczy coś pod nosem i wreszcie niechcący budzi rodziców. Z Adelką było zupełnie inaczej. Chodziła wprawdzie we śnie, ale rano wszystko pamiętała. Co więcej, chętnie opowiadała rodzicom, wprawiając ich w niemałe zakłopotanie, jak daleko zawędrowała. A docierała do, naprawdę odległych miejsc. Adelka zwiedzała zakątki, do których nie dociera się, tak po prostu, na piechotę. Posłuchajcie bajki o przygodach dziewczynki, która miała niezwykły dar. Lektor: Mateusz Lisiecki Bajkowisko.pl – bajki do słuchania. Bajkowisko.pl to słuchowiska dla dzieci. Popularne i tradycyjne bajki w nowej odsłonie wraz z ciekawymi i kolorowymi ilustracjami są świetnym rozwiązaniem na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Bajkowisko.pl rozwija wyobraźnię Twojego dziecka! Dzieci uwielbiają Bajkowisko! Zobacz również inne bajki: Nieszczęścia Andzi Przygody ciekawskiej Jadzi i innych dzieciaków Leśne opowieści Księżniczka Solniczka Z życia małych dzieci Julka Pająk i atrakcje Syrena Złota przędza Królowa Śniegu Psotny duszek w starym dworze Franek Opowieści niezwykłe Więcej bajek znajdziesz na naszym kanale lub na stronie: Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco!


Najlepsze komentarze:

Ewa Ewa... Jest mega
tomasze... ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? nie ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????♿?♿????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
WOLFIX... Huraaaa!!!! A ja tak czekałam i czekałam i się doczekałam !!!!! Jeju śliczna bajka co nocy tą samą słucham! Śliczne!!!!! ❤️❤️❤️
tomasze... ?
?
?
??
Krzysie... Superrrr ??????????????
Maria K... Mam około 3 sekundy a już jest bardzo ciekaweie ❤️❤️❤️❤️❤️????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Daro Po... Super
Daro Po... Elo super
MichQ 3... Ocenicie mój kanał proszę bardo mi na tym zależy
Ziom XD... Czerwona piżama XD (taki jakby czerwony kapturek)
Ziom XD... Audiobook o lunatykach "seems legit"

(A to tylko dlatego że czyta ktoś z lisem w nazwizku)
kozakor... Ele daj linka plis
ola sow... Dziękuje super się słuchało
YBGIR... pomimo ze mam 18 lat to tego słucham ?
Mmiillk... Macie superowe piękne bajki! Czy możecie je wrzucać częściej? Np. 3 razy w tygodniu. Kto też tak chce daje like❤️
zellek ... spoko bajki mega kozak xd
Lucynka... Lubje
Klaudia... Wasze bajki są najlepsze chciałam spać a cały czas słucham ale mnie ciekawi i to dobrze że słucham
lisecze... Tak bardzo chce więcej słuchowisk same łapki w góre ;)
Inga... Supii nowa bajeczka❤
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfNFD9kA84WtfckM0O7ftUg