wideoprezentacje - Imigranci Protestują bo Muszą Pracować by Zarobić Pieniądze Analiza Komentator


► Cała seria ► https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR0715fSo3tmYNvkNYg-WG8M ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR2AJ1GYzSfn9BRNvAjs2N1c + (Życiowe tematy) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR3qgYwHg0sHP3dlctGAu7Fr + (Teorie Spiskowe) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR0s9HyScqgL9VcwIAJL1hsi ► Daj lajka na "Fejsie" ► https://www.facebook.com/Wideoprezentacje/ + https://www.facebook.com/AtorOficjal + http://bit.ly/PSA_GrupaFacebook Imigranci Protestują bo Muszą Pracować by Zarobić Pieniądze - Analiza Komentator Duże Pieniądze i Afery - Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w...

Najlepsze komentarze:

Paulina... Słucham ?????
Pawe? R... ????
Matsu H... Jacy biedni ci imigranci, no kto by pomyślał, że u nas taki rasizm, iż nawet oni nie będąc "białymi" pracować muszą.
mars... Krzysztof, prosta sprawa.Od zapierdzielania jesteś ty,jestem ja i wielu innych internautów którzy ciebie oglądają.A oni mają mieć wszystko za darmo.Dlaczego ?????.Bo im ALLACH tak powiedział,a my jako NIEWIERNI mamy na nich zasuwać.Pozdro ????????
Joggi F... MIŁY KOMENTARZ.
Pogrzeb... Dziwne że muszą pracować :)
Jakub Z... Miły komentarz pozdrawiam!
Artur A... Do roboty!!!!
Marcin ... Politycy sa tepi albo dzialaja swiadomie w celu zaglady panstw narodowych i bialego czlowieka - takie fakty. merkel sama mowi ze panstwa narodowe maja oddac suwerennosc!!!
Berserk... Czyli nadszedł czas na EKONOMICZNE PIERDOLNIECIE!?


aczej B... Bardzo bardzo proszę wspomóc tego kolegi bo to jest dobry reportaż o tych uchodźcach uchodzce się nie mogą to panować po naszej ziemi tak jak oni chcą Tylko jak my im każemy jak oni nie chcą tego zrozumieć to proszę wyjechać z tej Polski Myjak za granicami też jedziemy to też słuchamy i też no te całe środowisko wymiarowe przyjmujemy to na klatę i żadnemu krzywdę nie robimy a oni to będą te uchodźcy robi co chcieli żeby jeszcze make słuchali i w ogóle i w ogóle I bardzo proszę udostępniać ten film Bardzo proszę bo to jest ważny Temat bardzo ważny temat Bardzo mnie to chwali że kolega się tym zajmują bo on tylko jest jedyny mówi prawdę Przysięgam to na na sercu na dłoni chwała za to Bóg z nami ojczyzno ojczyzno Nie damy się i tak powiem ci uchodzcy mają nas słuchać jak im się coś nie podoba to wypad z naszej ziemi polskiej i w ogóle Kaczyński A bo ich to zaproszę bo ktoś dużo pieniędzy danie z Unii bardzo to są to są bardzo duże pieniądze z Unii żeby ich tu osiedlać i my musimy to zapanować bo było takie czasy że Rumuny chodzili i też się zachowali brzydko a teraz nas słuchają i w ogóle nie ma takich problemów jak z uchodźcami i tyle i bardzo proszę ten film udostępnić Dziękuję żeś ty się tym tematem zajmę
Dalkows... Trzeci
Mike Z ... No jakżeby inaczej, książę orientu nie może się kalać pracą... A NGOsy powinny siedzieć albo zapłacić za naprawę szkód przez nich wyrządzonych!
Edit: dzięki za serduszko!
Pies Ka... Krzyś jak zawsze jestem i sluchalm . A to z ubogaczami było do przewidzenia niech się bujają ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g