Ula Chincz dołączyła do cygańskiego zespołu? Gwiazdy prywatnie]

TVN Style »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "TVN Style"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
"Gwiazdy Prywatnie" oglądaj w sobotę o 22:30 w TVN Style oraz w player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/gwiazdy-prywatnie-odcinki,6802/odcinek-7,S01E07,84172
Subskrybuj kanał TVN Style: http://www.youtube.com/channel/UCJ_qq-91XTS_0ryOUCm3VoA?sub_confirmation=1
Don Vasyl pochodzi z królewskiego rodu, jest szanowany i poważany, nic w rodzinie nie dzieje się bez jego zgody. Przestrzega romskich zasad kodeksu honorowego.
Nasz bohater mieszka w Ciechocinku już od 20 lat i nieustannie coś tam przebudowuje, ulepsza. Dom, kiedyś w kolorze piaskowym, dziś w ognistej czerwieni, z daleka przykuwa uwagę przechodniów i fanów cygańskich pieśni Vasyla. W posiadłości co roku organizowany jest międzynarodowy festiwal pieśni cygańskich, na który przyjeżdżają wielbiciele romskiej muzyki z całego świata.

Żona Vasyla, Maria, była niegdyś słynna tancerką. Don Vasyl tak się w niej zakochał, że zgodnie z tradycją, porwał ją z rodzinnego domu a potem poślubił. Są razem szczęśliwi od wielu lat. Cyganie nie uznają rozwodów, są ze sobą aż do śmierci.

Obok posiadłości mieszkają dwaj synowie, Dżani i Junior, którzy założyli już swoje rodziny i swoje... zespoły. Córka Agnieszka mieszka poza Ciechocinkiem, ma z ojcem bliski i intensywny kontakt. Wszyscy często odwiedzają Vasyla, wraz z wnukami i prawnukami. Portrety członków rodziny wiszą w salonie, dzięki czemu Don Vasyl czuje się zawsze otoczony przez swoich bliskich.

Nasza prowadząca, Ula Chincz, wysłuchała bogatej historii Vasyla, oglądała niesamowite, zdobione meble przywiezione specjalnie z Włoch, podziwiała sygnety wysadzane drogimi kamieniami. Od żony, Marii, dowiedziała się, jak przyrządzić gulasz cygański. Specjalnie dla Uli, Kamila i Carmen, artystki z zespołu Don Vasyla, urządziły pokaz cygańskich sukni i naukę tańca przy ognisku. Na planie było kolorowo, egzotycznie i żywiołowo!

Komentarze:

Barbara... Super cyganie-uwielbiam wad.
Franek ... Carmen szybko bo chłopaki grają, a tu jakaś lola gadzicka wyszła. Carmen hahahahihihiha ? ?
Irena K... Bardzo lubię Was oglądać i sluchac
Lovarki... Sama gadzija
January... Nooooio
lennox ... Widziałem Wasyla jakiś czas temu w galerii w Toruniu z tym takim grubym o lasce co chodzi siedzieli obok i sobie jedli coś z NORTHFISH hah.
Dawid D... ????????????????????????????????
? ??? hehe
Królew... ?
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJ_qq-91XTS_0ryOUCm3VoA