NewMulti2k - USTAWIONA BITWA !!! PZ II J za 400 ZŁ World of Tanks

Kliknij tu, aby subskrybować mój kanał ► Donacje jeżeli chcesz wesprzeć mnie i kanał: FACEBOOK ► Twitch ► Email kontaktowy do spraw biznesowych, współpracy :)


Najlepsze komentarze:

Bartek... Bez urazy ale takie powturki powinne byc usuwane. Bo nieoszukujmy nikogo totalny camper(bot) wyciag jak dlamnie slaby i beznadziejny ,pozdrowienia dla multiego czekam na nastepny odcinek
drezyni... Bez sensu, czołg przegięcie. Taktyka wieśniacka.
GierMix... Zrób poradnik jak pobrać server testowy
Emiko P... NewMulti2k PLS nuta z początku... daj tytuł
john ce... Pz 2j dobry jest
as 27... Amskie
M24mi p... Mam light 6c
Jarek ?... Takie cwaniaki chwalą sie statami a dla mnie to jest noob
iGor Cz... Po co ten ckm w wot ???
Maciek ... ten gosc na panzerze 2j to zwyczajny noob. gdyby miał gorszy czołg to został by zmielony. Wynik to tylko wina czołgu
Jakub T... ale największa beka jest jak grasz pzIIG na goldzie i się skontujesz i robisz IIJ XD
NewMult... Co do skrzynek z początku filmu, miałem ich ponad 170, a otworzyła się tylko część. Wiecie może dlaczego?
Wojciec... A T-60 na stock 40 s loooool
Pawe? W... Multi kup pziij
castera... Banik powinien być za takie zjawisko (bitwa Pz. II J).
ak74s... Miękka faja w tym IIJ... Potańczyłbym z nim w T-15 :)
Eshelio... Gracze-kupy. Gdyby nie miał takiej kamperskiej miejscówki z tak przegiętym pancerzem, to w życiu by tego nie wygrał.
Hubert ... Multi lubię twoje filmy
alan ro... Nie ma nic gorszego i niszczacego grę jak jakis zakompleksiony psychol z grubym portfelem.
Tomi 89... Napiszę troszku o Pz.IIJ, bo mam go w garażu. Zabawka jest w stanie... czasami nawet kręcić bitwy, które przekraczają 6/7 tys. wn8. Bardzo skuteczny na graczy, którzy jeszcze nie poczytali, bądź nie oglądali jak grać przeciwko tej maszynie. Jednak jeden z najpotężniejszych pojazdów na swój tier, rzadko widzi III. Przeważnie gramy przeciwko IV, a nasza armata z I tieru, nabija innym odznaczenie stalowa ściana ( Pz.B2 i wszystko w temacie ;) ). Mobilność... jest słaba. Kiedyś się nie strzelało z golda, więc lepiej nie wystawiać na próbę pancerza na otwartej przestrzeni!!! Można się zdziwić i zejść na 2 hity. Ja osobiście nie mam problemów zamieniać niby łowcę, w ofiarę ( Nowym doradzam wozić kilka pocisków goldowych, na wypadek spotkania PZIIJ ) . Każda bitwa kosztuje - od 10 do 50 tys. srebra :P Bo trzeba jechać na droższej amunicji. Na dodatek od grudnia prezent świąteczny, T29 jest potężnym egzekutorem Pz.IIJ-a jeździ tego masa. Kupiony tylko ze względu na sentyment starych lat, kiedy ten czołg naprawdę dawał radę i budził respekt u przeciwników .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCEfpYb8dK_bhuphBjWDrRCA