GamerSpace - Dont Starve Together Sezon 2 #7 Bibliotekarka po raz DRUGI! w/ Madzia Undecided


❤ Subskrybuj by być na bieżąco! http://bit.ly/badznabiezacoo Kliknij by być nie przegapić filmów! ⮟⮟⮟Rozwiń Opis⮟⮟⮟ Grają ze mną: Madzia: https://www.youtube.com/user/MagdalenaMariaMonika Maciek: https://www.youtube.com/c/undecidedm ▶ Zostaw Likea na FB http://bit.ly/29kUsNf ▶ Snapchat: gamerspace ▶ Grupa FB http://bit.ly/29kUTau ▶ Twitter: https://twitter.com/GamerSpacePl ▶ Streamy: http://bit.ly/hitboxgspl ▶ Instagram: http://bit.ly/1h0VJWt ▶ Napisz do mnie: [email protected] ◆◆ Szukasz innych gier w moim wykonaniu? ◆◆ Sprawdź koniecznie! http://bit.ly/gsplplaylisty Zapraszam na tsa ;) gamerspace.pl http://pukawka.pl - Najwyższa jakość serwerów gier, najlepsze wsparcie techniczne, w rozsądnej cenie....

Najlepsze komentarze:

cinek20... JAKIE WY macie mody??????????????
Werapop... Wojtuś, kiedy Magda "jeździ" po Maćku weź go trochę broń. Bo Maciek jest taki biedny
beti231... Maciuś wsysnął namiot nosem
Bia?y W... Fajny odcinek
Tournes... O matko zawsze poprawiacie mi humor. Przed odkryciem waszych kanałów nic mnie tak nie rozśmieszało i strasznie mi tego brakowało. Nawet gdy jestem smutna, to sobie o was przypomniam i jest mi lepiej. ❤ Pozdrowienia z Podlasia! ?
Kaja Br... I teb początek ?
Futuro_... Wojtek: Mówiłem do niebieskiego!
Maciek: Do sraki!
Padłam! ???
ciastec... Wojtek zrób gulasz mięsny z 4 kawałków mięsa które da wam 150 jedzenia
BIGKOTE... Wojtku ciebie tak biły tego morsa strzałki które puszczał.
Maria P... A gdzie kamera?!


wika gr... Halo a gdzie modni dziś poniedziałek
Elodija... Dopóki trwa zima to zaatakujcie morsy bo z tego morsa z czapką może wypaść kieł z którego można zrobić laskę prędkość i jest szansa że wypadnie czapka która podnosi sanity.a jeśli chcecie zrobić to coś do produkowania grzybów to nie koniecznie trzeba zabić drzewca,bo wystarczy (jeśli się nie mylę) ściąć żywe drzewo można je rozpoznać po tym że ma twarz, i chyba je widać na mapie.
PS. kocham tą serie <3
Bartosz... Wojtek kiedy Outlast 2 ?
Nunu... Boziuu jaki Maciek biedny ciągle po nim jeżdżą XDD
Blacky2... Dopóki sie zima nie skończy zrobcie sobie wyprawę na morsa, ponieważ mors jest tylko w zimie, a wypada z niego kieł (co do atakowania morsa to najlepiej włócznia na lodowe psy i bumenrang na morsa, strzałki tez sa dobre, ale dość drogie w wykonaniu) z którego można zrobić walking cane (zwiększa szybkość ruchu), nie zawsze wypada za pierwszym, czasem wypada także czapka która przywraca masę sanity i warto ją odnawiać zestawem do szycia. Warto atakować psy bo można później robic pułapki, które sa dość tanie, a bardzo efektywne na wieksze hordy psów. Jeśli chodzi o odnawianie sanity to głównie zielone grzybki, namiot i noszenie cylindra. W chyba 31 dniu przychodzi jeleniocyklop i polecam go zaprowadzic na bawoły, padnie chwila moment, a dodatkowo będzie mięso, sierść i może nawet róg.
xxAnde?... Don't Starve Uwielbiam i jeszcze wasze towarzystwo bomba :D
Szymon ... Wojtek następnym razem zaberzcie ze sobą 5 pierogąw
nawalka... Gdzie modni
Ania Ma... 1:11 ?????
zofia. ... 1:37 Magada powinnaś bez wzgledu na wszystko przyjść!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9Ca7vkt4eUPFCGQisLF-qw