Maskacjusz TV - Jak okazywać dziecku miłość i jak uczyć je miłości? ks. Marek Dziewiecki

„Jak okazywać dziecku miłość i jakiej uczyć je miłości” to tytuł wykładu, jaki ks. Marek Dziewiecki wygłosił na konferencji „Czy w Twoim domu rośnie bohater?”. Spotkanie zorganizowała 13 stycznia 2018 r. Fundacja Żywioły. www.zywioly.edu.pl www.szkolaprzystan.edu.pl www.szkolakompas.edu.pl


Najlepsze komentarze:

Darson ... Czyli powinienem kochać swoje dzieci tak jak Bóg kocha mnie? Czyli za nic, bezgranicznie i tym samym doświadczając je, stwarzając im czasem piekło na Ziemi, żeby w życie poszły już zahartowane? Jest to analogia do boskiej miłości do człowieka. Nie mówcie mi, że to człowiek sobie sam to piekło gotuje. Jako dobry ojciec w bezgranicznej miłości nie pozwoliłbym, żeby stało mu się coś złego nawet gdyby mi pluło w twarz. Z całym szacunkiem dla księdza mądrości ale nie ulegajmy zbytnio dogmatom, bo upośledzają nasze myślenie.
ana9991... Uwielbiam wykłady ks Marka. Wiele bardzo odkrywczych i pięknych myśli. Zero rozmydlenia prawdy, owijania w bawełnę...I jak zwykle grubo przesadza odnośnie labilności emocjonalnej kobiet...;) Polecam!
1223nat... Ale super ksiadz :) to prawda milosc jest najwazniejsza uczmy sie kochac na wzor Jezusa i Maryji. Chwala Panu za wszystko co robi dla nas z milosci?
Yolanda... Najgorzej maja niechciane dzieci.Jak ktos sie urodzi w takiej rodzinie,to szybko ucieka w swiat i wpada z deszczu pod rynne. Niektorzy ludzie nie powinni miec dzieci.Po co na swiecie rodzi sie tyle nie chcianych dzieci? To bardzo niesprawiedliwe!
Andrew ... Dziękuję serdecznie za udostępnienie rekolekcji.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-vPpUK6JAhlh1H-R-e2_ig