Fakty RMF FM - Czarzasty: Bez wahania zagłosowałbym za projektem Ratujmy Kobiety


„Nie wszystko w SLD kwitnie, ale przynajmniej wszystko jest normalnie. Obiecujemy, zwykle dotrzymujemy i idziemy do przodu” – mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty. Szef SLD pytany, czy zagłosowałby za projektem Ratujmy Kobiety, odpowiedział, że „bez wahania”. „To jest projekt społeczny, pod którym m.in. SLD zbierało podpisy i każdy projekt społeczny powinien trafić do komisji sejmowej” – podkreślił Czarzasty. Na pytanie o kontrowersyjny przepis dot. zezwolenia 15-latce na aborcję odpowiedział: „Jeżeli pozwalamy karnie współżyć do 15. roku życia, no to są konsekwencje tego współżycia. A jakby pan zareagował na ten przepis, gdyby dotyczył dziewczynki, która ma 17 lat i...

Najlepsze komentarze:

mieczys... Czerwono w studio.
El?biet... Wy juz byliscie.Dziekuje.Partia Arbuzow.Z wierzchu zieloni a w srodku czerwoni.
Sofia... Komuch zawsze będzie komuchem, nic sie nie zmienili. Nic tylko dac kasy więcej. A skąd ta kasa sie weźmie??? Podatki albo zadłużenie, innej opcji nie ma.
Arek Bi... nie zgadzam się na poglądy lewicy ale brakuje starych polityków SLD prawdziwa lewica
Gina Wa... panie Czarzasty nie pie------l pan o ratujmy kobiety!!!!!!!!! mow otwarcie zabijac czy abortowac nienarodzone dzieci albo dosadniej, skrobac kobiety,
Szczepa... jako zlepek komórek jest faktycznie niczym
Kamil S... Z całym szacunkiem ale takiego pierd*lenia już dawno nie słuchałem ?
Zigi Ja... Obywatelskie media już od dawna istnieją w internecie , czerwona zarazo.......
Monitor... Co za koleś. Od dzieciaka służył Rosji. Teraz jest zapraszany do studia jako kto ? :) RMF mamy XXI wiek. Skończcie z propagowaniem komunizmu. Koleś mówi o ograniczeniu wydatków na armie do minimum podczas gdy Rosja toczy wojnę na Ukrainie.
bodzio ... bałwan nos by wydmuchał!
Lider opozycji pozaparlamentarnej trzyma poziom opozycji parlamentarnej bezpośrednio w kindybale.


Dariusz... Panie redaktorze; ślub można odwrócić, aborcji już nie, ale stosunku przed tą aborcją też nie można odwrócić. To są słabe argumenty. B.Nowackiej i lewicy głównie chodziło o dyskusję i to nie tylko aborcji, ale również edukacji i profilaktyce zapobiegającej przecież aborcji. Poza tym to jest polityka, i w tej kwestii lewica osiągnęła swój cel. Któraś z opcji parlamentarnych była niemalże skazana na porażkę, w tym wypadku tę porażkę ponieśli liberałowie. Pozdrawiam.
Karol R... To inteligentny koles, ale pierdoli jak zawsze. Wytrwany gracz, ktore rozgrywal wielkie gierki, a dzisiaj probujac ratowac twor zwany sld, udaje kurwa mac najswietszego ze swietych. Jedno przyznam: widac, ze sie stara... aby wrocic do korytka !!!

I dalej jeszcze gorzej. Myslalem, ze zabierajac armii (slusznie) - tak jak Lubaner - chce dac na sluzbe zdrowia. Przepalona kasa w takim systemie. Na NAUKE - polski R&D - kur... dajcie. Tylu madrych polskich naukowcow, tyle swietnych koncepcji naukowych. I zamiast gonic swiat, to ci politykierzy chca sie cofac do XX wieku. Rece kur... opadaja jak sie na to patrzy !!!
Katarzy... ?
Beata 1... PiS jest dziki PiS jest zły PiS ma bardzo ostre kły. Tak Czarzasty przedstawia PiS a on i socjaldemokracja to kochane aniołki które niedawno za główny cel postawili sobie mordowanie płodów ludzkich bo uważają że płód ludzki to nie człowiek. Nowacka twierdzi ze żołądź to nie dąb, no to niech głupia zniszczy wszystkie żołędzie zobaczymy czy z na przykład kasztana wyrośnie jej dąb.
Maria A... Hmm Czarzasty chyba lubi wsadzać do więzienia, mam wrażenie, w tym popieranym przez SLD projekcie,, za krytykę aborcji na 2 lata, taka lewicowa tolerancja dla innych poglądów. Hormony to nie landrynki, potrafią zabić towarzyszu, aborcja zabija, dodajmy zabija też kobiety.
michuko... Czarzasty co bajdurzy XD
Dariusz... Lider opozycji pozamarlamentarnej trzyma poziom opozycji parlamentarnej.
Tomasz ... CZARZASTY ODLECIAŁEŚ WYSZŁEŚ Z CHOROBY WIELKI SZACUN ALE DO POLITYKI TO NIGDY NIE MOŻECIE JUŻ RZĄDZIĆ BO CZŁOWIEKU MOŻE TY WYZDROWIAŁAŚ FIZYCZNIE ALE NIE PSYCHICZNIE PROSTO TO NAPISZE JESTEŚCIE GŁUPI BARDZO
zbignie... Czarzasty ,,mielismy duzo za paznokciami",kto do dzisiaj za to odpowiedzial karnie?Uklad okolookroglostolowy zalatwil wszystko by lewactwo chodzilo ,,wolno" i wygadywalo teraz glupoty.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA