The right side of the Internet - Jak doprowadzono do UPADKU STOCZNI SZCZECIŃSKIEJ? Jaka czeka ją przyszłość?

Film nagrany przed świętami Bożego Narodzenia 2017 roku. Rozmowa z Panem Andrzejem Karutem, w której przedstawia on swoje zdanie na temat upadku i przyszłości Stoczni Szczecińskiej.


Najlepsze komentarze:

Matiz -... A dziś UE przywalila się do dofinansowania naszych stoczni
Matiz -... Kds świetny wywiad
xantext... M.in. stocznia, to przyklad, jak Polacy dali sobie z siebie zrobic frajerow. Stoczniowcy pochodzili, podarli sie na ulicy....i gowno z tego. Przykre.
[email protected] No stary,tylko dla Twojego kanału obejrzałem reklamę o malowaniu paznokci !
Jakub M... Nie Franciszek, a Jacek Rafał Karpiński, ps. Mały Jacek
Karol K... Kiedy program Cela + dla twórców ,,sukcesów" Polskiej gospodarki Milerów,Piechotów i innych Tusków.
mirosla... Kds świetny wywiad
tompo19... Odpowiedź jest oczywista. PO nie chciało robić konkurencji Niemcom. Wszak prawie wszystkie zlecenia z upadłej stoczni przejęli właśnie Niemcy - i tyle w temacie.
Cała POlityka była oparta albo na sprzedawaniu wszystkiego zachodowi, albo zamykaniu by nie robić właśnie konkurencji. LOTu nie zdążyli uwalić, choć plan już taki przecież był. Wszystkie ważne gałęzie miały być w rękach obcego kapitału (najlepiej niemieckiego) od stoczni, przez sektor bankowy, handel, media itd itp.
Inny problem to związkowcy, czyli rak naszej gospodarki. Na piersi "solidarność" a na plecach "komuno wróć". Banda darmozjadów, walcząca tylko o swoje przywileje i jak za czasów PRLu, pracy nie ma ale biurko się zawsze da dostawić. Podobnie jest z kopalniami za czasów PO i ze związkowcami.
0plp0... Co z tego że otworzą stocznię w Szczecinie jak będzie brakowało rąk do pracy. Kto mógł to uciekał za granicę do pracy.
J Jpola... Ta cała SOLIDARNOIŚĆ , na czele z Wałęsą , i innymi przydupnikami zainfekowana agentami , donosicielami oszukała Polaków , którzy czekali na zmiany .Wielu tzw , solidarnościowców zostało internowanych ,aby zastraszyć pozostałych Polaków, a im żeby włos z głowy nie spadł . Natomiast od kul gineli polscy robotnicy , którzy myśleli ,że walczą w słusznej sprawie , Wielu internowanych otrzymali dobrze płatne fuchy , a wielu z nich siedzi do dzisiaj na stanowiskach , oraz w sejmie i senacie jako bohaterowie walczący z komuną , a teraz popierają komunistyczny reżim , np, powrót do wysokich emerytur .
J Jpola... Pytanie czy sprzedawczyki zostaną rozliczeni , a ja się pytam kto ich rozliczy , jeśli Polacy są pozbawieni władzy .
J Jpola... Balcerowicz , Lewandowski , i inni nie na darmo wmawiali Polakom ,że wszystko jest tyle warte ile ktoś chce dać za to . I tak nasi okupanci z polskimi nazwiskami zlikwidowali wszystkie zakłady w Polsce , które były budowane dzięki niskim zarobkom Polaków .Pan opowiada o jednym szwindlu w Szczecinie , a tak cała Polska została zlikwidowana , Postawiono tysiące marketów i tysiące aptek a młodych wykształconych Polaków wchłoneli na zachodzie do pracy na zmywakach .
Stefan ... Dobry materiał.
Niebo... Bo była państwowa i musiała upaść tabuny nierobów politycznych miało koryto związki zawodowe pasożytów i szefowie gówno znający się na przemyśle a tym bardziej na prowadzeni biznesu więc państwowe gówno musiało upaść żal tylko pieniędzy który zostały stracone dotując to gówno.coś co nie przynosi zysku upada taki jest kapitalizm i rynek.
hotlik ... Więcej takich materiałów.Najwyższy czas żeby rehabilitować stare prawdziwe podziemie anty-komunistyczne i Solidarność Walczącą.Oni zasługują na szacunek i mają swoje miejsce w strefie wolnych mediów.Pozdrowienia dla Pana Andrzeja.Pamiętamy.Precz z Komuną!!!
Niebo... PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ USUWA KANAŁY NA YOUTUBE NIE MASAKRACJI NIE USUNIE BO SWOICH NIE USUWA
Ktos1... Zostaje tylko reaktywować REFERAT 993 innego wyjścia nie widzę żeby się coś w Polsce zmieniło!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg