so KAYKA - TEST: APLIKACJE DO NAUKI JĘZYKÓW Duolingo, Memrise, Drops so KAYKA]

Dajcie SUBA, żeby jednorożec tańczył! :) ★ ★ ★ Nasz drugi kanał na YT The Boobskie: Czyli myślimy jak faceci, ale mamy cycki. ★ ★ ★ Czy aplikacje do nauki języków mają sens? Idąc za Waszą sugestią, przeprowadziłam test kilku popularnych aplikacji językowych i rezultaty przedstawiłam w tym filmie :) Pod lupę poszły apki DUOLINGO, MEMRISE oraz DROPS. Czy zdały test użyteczności? Czy warto je instalować i płacić za subskrypcję? Chodźcie i przekonajmy się wszyscy :) ★ ★ ★ ODWIEDŹCIE NAS NA: FB & Instagram so Kayka Instagram Erill Snapchat imsokayka & erillek ★ ★ ★ Zalecane udostępnianie, subowanie, lajkowanie, polecanie, komentowanie, łapki w górę, kółko bioderkami, szejk, twerk i piruet!


Najlepsze komentarze:

Pusia M... Ja ucze sie duolingo i jest super
Cat Lov... Drops jest już na Androida !!:)
An No... Do jezykow azjatyckich polecam lingodeer :)
jagoda ... Aplikacja Drops jest już dostępna na androidzie
Hubert ... Te aplikacje są platne
TySTy... Moim zdaniem drops 3/5, duolingo 4/5, memrise 4.5/5
Patriot... A jakie są najlepsze darmowe aplikacje do języka?
Agata D... Drops jest już na androida ;)
Voolin... Nie kupujcie memrise ;) wystarczy pogrzebać i apka w wersji pro jest za free :) więcej info mogę udzielić na priv :)
Penpala... Polecam https://www.penpaland.com strona internetowa oparta wymiany językowej

Android:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.penpaland.penpalandteam
dzemzup... podpowiem że memrise wprowadził gramatobot do nauki gramatyki :) przynajmniej w kursach hiszpańskiego jest dostępny
TheMaze... Ja od początku uczę się z Memrise
Queen o... Jest drops na androida bo sama mam LG i bym była bardzo smutna gdyby nie było dropsa na androida :( ale jest. :)
Iskra T... Drops nie jest tylko IOS, bo u mnie działa na Galaxy S6. Przerobiłam duolingo bardzo szybko, memrise mnie trochę denerwuje, a drops właśnie mnie rozczarowało bo to tylko słówka które już znam i do tego płatne, dodam że zaznaczyłam poziom zaawansowany a daje mi słowa z podstaw!
KONQ... ?
Magda l... Kaja doradzilabys jakis slownik , tlumacz na necie? Ja uzywam Pons I Reservo Context . Podobaja mi sie ale czy na pewno nie maja bledow?
Konrad ... Kochana Kaju :) Otóż Drops również jest na androida:)
Hubert ... Dla mnie Duolingo przy nauce hiszpańskiego, ale miałem jakieś podstawy francuskiego i to mi bardzo pomogło, a teraz próbuję uczyć się węgierskiego z Duolingo i to niestety już tak dobrze nie działa
random ... polecam aplikację "hiszpański na 6" troche mało opcji ćwiczeń ale w pełni za darmo i dla początkujących idealna
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCdt4coFGY-WbjsMTvPyI90Q