Raport - Radosław Płonka - 15.01.2018

Superstacja »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Superstacja"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Dramat Polki mieszkającej w Irlandii. Kobieta odsiaduje wyrok dożywocia. Sąd stwierdził, że kobieta celowo wjechała autem do wody, by zabić swojego kolegę z pracy. Mężczyzna nie umiał pływać.Tą sprawą żyły media na wyspach i w Polsce.

Prawie pięć lat w w irlandzkim porcie w Arklow auto przebiło barierki i wpadło do lodowatej wody. Na miejscu pasażera siedział mężczyzna, który zginął na miejscu, kobieta która prowadziła samochód uratowała się.

Kierowcą była Polka Marta Herda - śledczy zarzucili jej celowe zabójstwo mężczyzny. Sąd skazał ją na dożywocie, wymiar sprawiedliwości uznał, że kobieta z premedytacją zabiła swojego kolegę z pracy, mężczyzna był w niej zakochany.

Tuż przed wypadkiem miało dojść między nimi w samochodzie do kłótni.
=========================
http://www.superstacja.tv
https://www.facebook.com/telewizjasuperstacja

Komentarze:

madman ...Ten adwokat niema pojęcia o czym mówi, po pierwsze tam o winie decyduje ława przysięgłych, czyli przypadkowi obywatele wylosowani przez komputer, Irlandczycy nie lubią Polaków i dlatego wyrok zapadł taki nie inny, dali tym wyrokiem wyraz swojej niechęci do Polaków w Irlandii, no i najważniejsze, ta dziewczyna miała chu*owego adwokata oraz w trakcie śledztwa i sprawy pogrywała sobie z Policją oraz prokuraturą co momentalnie wychwyciły media i poszedł na nią medialny hejt, jeszcze przed procesem ci przysięgli bez wątpienia czytali o niej w prasie i pewnie wyrobili sobie opinię przed sprawą. Miała okazję by tego uniknąć, w trakcie śledztwa pozwolono jej na przyjazd do Polski, czemu wróciła do Irlandii? Swoim nierozważnym, czasami wręcz frywolnym zachowaniem, sama skazała się na dożywocie, była za bardzo pewna siebie. A teraz słów kilka do jej rodziny, trzeba było za wszystko brać się przed wyrokiem, wynająć porządnego adwokata, robić akcje medialne w internecie itd, po to sobie możecie teraz jedynie płakać w internecie i latać od dziennikarza do dziennikarza, zawiodła was profilaktyka, teraz już lekarstwa niema.
Ewa Iks...Po co wywiad z takim beznadziejnym adwokatem???
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC5WvpvrUhv2NS3Jr9J0qnBA