Wisła Kraków - Wisła La España - Dia 5


Dzień piąty na piątkę? Przekonajcie się sami! Starcie z Żółtą Łodzią Podwodną z nieco innej perspektywy. Jakie były typy przed meczem? „KAŻDY Z NAS MA SWOJE ŚCIEŻKI” - NOWE R22 JUŻ W SPRZEDAŻY! www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/nowe_r22_juz_w_sprzedazy/ Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/WislaKrakow/ Obserwuj na Instagramie: https://www.instagram.com/wislakrakowsa/ Zasubskrybuj ten kanał: https://www.youtube.com/user/wislakrakowsa?annotation_id=annotation_1300423581&feature=iv&src_vid=oHO0986EgsA&sub_confirmation=1 Tweetuj razem z nami: https://twitter.com/WislaKrakowSA Snapuj: wisla.krakow

Najlepsze komentarze:

Szymon... Moze druzyna potrzebuje troszke wiecej integracji-wspolnie spedzany czas poza relacjami czysto sportowymi... np na kanale korony byl konkurs karaoke?
Robert ... Treneiro Xavier trochę Genkova z wyglądu przypomina ;)
KakoCoz... Bashinho
Maniek ... Od Odry po Wodzisław najlepszy tylko Zdzisław! Pozdrowienia dla Kierowcy!
zmacuab... Przy okazji, bodajże z dwa lata temu przyszliśmy grać z kumplami na Orliku na Klinach, a tam jakiś chłopaczek sobie samotnie kopał na bramkę, była niedziela rano, jakoś 10-11. Tak się przyjrzałem, a to był Kacper Chorążka (albo jego sobowtór)
Piotr... Powiem tak, polecam włączyć filmik Legii Warszawa a później Wisły, różnica w jakości materiałów, montażu, sposoby rozmowy to lata świetlne nie mówiąc już o podkładzie muzycznym który jest po prostu irytujący, nie ma chemii między zawodnikami a osobą od filmików widać, że nie przebywa wgl z drużyną tylko przychodzi coś nakręcić. Nie mówcie mi proszę o budżecie bo wystarczy włączyć kanał Korony Kielce by zobaczyć, że się da.
Dyziooo... Ależ to się dobrze ogląda!
Furwe... Cywka jako pierwszy w drużynie załapał, że te filmiki to dobry sposób na zrobienie sobie dobrego PR u kibiców. Chorążka po przeczytaniu komentarzy to podłapał. Wojtkowski rozmawia na zasadzie wygłupów, a Małecki udzielał się w pierwszych dniach, ale w następnych wziął przykład z reszty starszyzny i już unika kamery. Do tych Polaków można dodać Bałaniuka i Kostala, którzy nie mają problemu z rozmową. A reszta??? Sadlok ma być niby kapitanem na następne lata, a unika kamery, olewa zadawane pytania i odwraca wzrok. Można sugerować, że nie lubią piłkarze operatora, ale to bardziej wygląda jakby nie lubili pomysłu zarządu, że Wisła ma się unowocześnić i otworzyć na kibiców przez telewizję internetową. Głowacki/Brożek/Wasilewski w ogóle się nie pojawiają, więc starszyzna bojkotuje to. Dziwi, że Boguski również, ale on zawsze był nieśmiały. Operator chyba boi się zagadywać do starszyzny, więc wziął na cel Sadloka, bo ten sprawia wrażenie miłego gościa, ale ten bierze przykład od starszych i zlewa temat. Jeśli w reprezentacji też tak zlewał Łączy nas piłkę to nie dziwię się, że nie zdobył plusa u Nawałki. Dziwi też podejście Hiszpanów, bo przecież operator zna hiszpański. Carlitos niby taki otwarty, a pojawia się tylko w tle, a reszta Hiszpanów też najwyżej coś odburknie i ucieka z kadru. Przydałby się jakiś odgórny opieprz ze strony zarządu dla piłkarzy. Powinien być odgórny nakaz, że przynajmniej kilku piłkarzy dziennie ma obowiązek wypowiedzieć się w filmie. Niech się rotują, niech udają, że to im pasuje, ale do jasnej ciasnej, żyjemy w erze internetu, więc ta telewizja musi się rozwinąć. Co bardziej inteligentni mogą brać przykład z Cywki, Chorążki i Wojtkowskiego, którzy dzięki filmikom mają coraz lepszą opinię wśród kibiców. Na operatora celowo nic złego nie mówię, bo pewnie to jakiś stażysta co robi tam za wpis do cv, ale się stara jak może i zna co najmniej trzy języki, więc się nadaje. Tylko piłkarze muszą mu pomagać, bo przy tak negatywnym nastawieniu to nawet koleś z Łączy nas piłka by w końcu stracił zapał do tej pracy...
Maniek ... Więcej kierowcy
Mosun32... 5:27 ??


?ukasz ... Co jest z Ivanem Gonzalezem
Jakub S... Spięte są te pytania do zawodników i ciągle te same. Widać, że gość nie umie pogadać z piłkarzami, a oni nie czują się rozluźnieni przy nim. Poza tym praktycznie rozmawia z tymi samymi zawodnikami. Brożek w ogóle tam jest?
Patryk... Tomek Cywka sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Wypowiedzi fajne i konkretne ;)
robien9... Dla redaktora, odpowiedz sam sobie: lubisz jak ktoś podchodzi i tylko zagaduje: jak tam? W ogóle to piłkarze albo tacy zajechani że mało rozmawiają albo nie kupili Cię jeszcze albo piłkarze jacyś mało wyluzowani oprócz 5wyjątków.. ps. Wszyscy na R22 17lutego o 20.30!
ExU xD... Operator chyba polubił denisa nie ma odcinka żeby z nim nie rozmawiał :D
ark0 vs... Kacper! Skoro czytasz komentarze tutaj, to mam nadzieję, że mój też zobaczysz. Osobiście Cię nie znam, ale na podstawie tych filmików stwarzasz mega fajne wrażenie i jesteś bardzo pozytywną i sympatyczną osobą.

"Jest robota do zrobienia" - mistrzu, na wiosnę wskakujesz do bramki bez dwóch zdań. Nie odbiegasz poziomem od kolegów po fachu, a jesteś młody i tkwi w Tobie duży potencjał. Mam nadzieję, że trener Carillo ma "cojones" i się nie będzie bał takiej decyzji. Pewnie, że brakuje Ci jeszcze doświadczenia, ale...

TRENUJ CIĘŻKO, BĄDŹ UPARTY, REPREZENTUJ GODNIE BARWY!

Pozdro :)
cZechux... Z dnia na dzień lepiej się to ogląda :)
Konrad ... Fajne materiały, ale tam gdzie trener mówi "if its possible to do more" powinno być nie "jeśli jest możliwe zrobić więcej" tylko "czy jest możliwe zrobić więcej". "if" jako "czy" tak myslę.
TheHube... Pozdrawiam samotnego Kacpra Chorążkę! :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCuCis6PzPFyN_K3BIWuNEvQ