Tula - Dead By Daylight - Wyzwanie Bliźniaków z Hastem #7 David King


Cała seria: https://www.youtube.com/playlist?list=PL2VfnF0BVayQBs7C2gNKkcW02qemMG0nS Hast: https://www.youtube.com/user/TheHastYT Grupa: https://www.facebook.com/groups/1378339668885693/ Sklep: http://tula.selino.pl/ FanPage: https://www.facebook.com/TheTulaGames... Zapraszam do oglądania i komentowania:) Jeśli się podobało,zostawcie łapkę w górę,będzie mi miło :) Miniatura: https://www.youtube.com/channel/UCV9H1FpMoPNCah5yZwRvs6w Intro: https://www.youtube.com/channel/UCUnF3xPOmUaHntu0bd9rG8Q

Najlepsze komentarze:

Tula... Kochani nagrywaliśmy z Tomkiem odcinki na zapas, dlatego ten i kolejny będą jeszcze bez nowego dlc.
lil_bla... 14:42 :'D Tula jest wygrywem XD
sarna55... Cześć kochani, biedny Hast aż dwa razy zginął. A ta zołza w drugim meczu po prostu sobie zwiała, zamiast ratować Tulę. Niech ja ją tylko dorwę. Pozdrawiam.
Sparklu... DBD z Hastem! jeeej! ojoj, szkoda że będzie bez dlc :( David :P David heheh :P David size :P 01:00 faceci tylko z brodą ;P 02:05 hahhaha, i dlatego jest fajny? :P 03:25 uhuhu, dwie czarne ;P 04:10 Quentin wygląda jak neandertalczyk XD 04:40 hahaah XD nie kobieta :P 06:03 beka 06:48 SIEROTA XDDDD 09:10 się wyrwałaś :P 13:00 pewnie adrenalinka :P 14:38 uuuu memento :P 15:05 sry XDDD SRY XDD GOSIA XDDD 16:18 co ty :P Osa i Miki 19:05 oho Myers 22:25 beka 26:20 hihihi :P 28:15 ojojo :p coś tu zdechło ;P super odcinek! pozdrawiam!
Justyna... Będą odcinki bliźniaków z nowego dlc
Oli.Wia... Jak majers cie uderzył na początku to sie wystraszyłam że aż podskoczyłam ?
Ola Cza... Przegapiłam kilka odcinków, ale już niedługo na pewno nadrobię! Wszystko przez to, że zamiast oglądać sama gram w DBD.
Jak zwykle przyjemnie oglądało się Wasz duet, widać, że skill rośnie ;)
Widziałam, że na live'ach grasz z widzami Gosiu, może kiedyś uda mi się wpaść akurat na ten moment, miło byłoby razem pograć :) Pozdrawiam serdecznie!
Natalia... 14:41 nie polecam oglądać tego w nocy :P xdd
Aliceel... Gosiu w pierwszym meczu ta czarna była uleczona, bo miała adrenalinę na otwarcie bram i dlatego to zadziałało po ściągnięciu z haka. Supcio odcinek ??
M3lani3... Tula mam pytanko. Czy zrobiłabyś w The Sims 4 taki pseudo challenge Ugly to beauty tylko że domów/pomieszczeń?


Little ... O tam stoi jakiś pan i się na mnie patrzy :-P niestety ludzie są różni bywają takie co wolą ratować swój tyłek niż pomóc komuś ech ... gra a ile mówi o drugim człowieku. A teraz zobaczymy co słychać u Tomka ;-)
Malwina... Przynajmniej nie było tyle głośnych krzyków ( lubię te krzyki ale nie raz się wystraszyłam)
Bia?y W... Fajny odcinek
BlueCra... Perk z adrenaliną daje że jak naprawi się wszystkie silniki to automatycznie się leczy i zadziałał dopiero po zdjęciu z haka :)
Ally Ka... Super odcinek. Mam pytanie kiedy perception? (przepraszam jeżeli źle to napisałam)Pozdrawiam
Golden ... Tula była uleczona gdyż miała perka adrenaline które daje TO, żE kiedy bramy zostają otwarte, ty zostajesz uleczony/na jeżeli jest się rannym.
yukiter... ona mogła mieć perk adrenaline która powoduje natychmiastowe uleczenie po uruchomieniu wszystkich silników i on się jej włączył gdy ją zdjełaś z haka
Ula Sud... 25:00 zawalu dostalam XDD
Xadrian... moja ukochana seria z dbd
jak zwykle super odc <33
Szczeni... Miała perka andrealine ze szybciej biegła przez jakiś czas i jak jest ranna to się ulecza
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCH21mW_BF5KzmLR3dVQRzfw