Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

OTWARTYM TEKSTEM ODC.104 - WITOLD GADOWSKI - O PRÓBACH PODWAŻANIA NIEKWESTIONOWANEJ PRAWDY

Telewizja Republika »


OTWARTYM TEKSTEM (ODC.104) - WITOLD GADOWSKI - O PRÓBACH PODWAŻANIA NIEKWESTIONOWANEJ PRAWDY


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl -
codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!
Komentarze:
miki abis GAdowski a ty nie gejuj z tymi Chinami bo normalny masz być :)
Marek Czarniawski A kto zaszczuł doktora Ratajczaka? no kto?
Marek Czarniawski Jak to zrobić? To wina Tomasza Sakiewicza i jego teścia, który sekuje mnie, to wina Jana Żaryna, który nie przyjął mnie do IPNu.
Michał Karnowski napisał do mnie "spieprzajcie dziady". Więc spieprzamy. A wy kiście się w sowim smrodzie warszawki. Jeżeli polscy doktorzy historii nie mogą pracować w zawodzie, tylko pracują fizycznie za granicą, bajka o polskim holokauście będzie narastać. Ale ja z Żarynem Sakiewiczem, Lisickim, Michałem Karnowskim nigdy już nie chcę mieć nic wspólnego
Maciej S Dobra zmiana na kolanach? Nie...na twarzy... :(
Arwial ARW :'-(
Panie redaktorze. Obawiam się że tego rządu już nie ma. Z ledwością dotrwa w jednolitym składzie do ustawowego terminu wyborów. Toteż proszę pana, aby przyjrzał się całej scenie, tego teatru i powiedział Polakom, kto jest godny zaufania. Personalnie. Ponieważ od dawien dawna wszystkie partie robią nas w tzw. bambuko. Polacy potrzebują niezadłużonych w bankach, odpornych na korupcję, słownych, uczciwych, zależnych wyłącznie od opinii własnego elektoratu i wyłącznie propolskich polityków. Wizerunek medialny również ma znaczenie. Lecz postaram się być, w tym względzie, wyrozumiały i pominę liczne defekty (natury biologicznej oraz mentalnej) niektórych urzędników, piastujących najwyższe stanowiska w państwie. Pozostaje kwestia odpowiedzialności owych urzędników. Jest iluzoryczna. Zatem konieczna jest zmiana roty ślubowań i przyrzeczeń oraz ordynacji wyborczej. Skoro rząd nie potrafi naprawić państwa, to musi go w tym wyręczyć opinia publiczna. Tkwimy po uszy w ustawodawstwie i nakazach oraz zakazach narzucanych nam przez UE. To absurd, że nadal doń należymy. Właśnie to, że PiS od razu, po wygranych wyborach nie podjął skutecznych działań, prowadzących do rozłąki z UE, powoduje u mnie niechęć do tej partii. Począwszy od przedszkolanki, aż do stanowiska Prezesa Rady Ministrów, w polskich urzędach oraz spółkach skarbu państwa, na wysokich stanowiskach powinni pracować tzw. najlepsi z najlepszych. Administracji publicznej również to dotyczy. Wielkim nieporozumieniem w polskiej polityce jest to, że PRM nie posiada mandatu społecznego do sprawowania władzy. Jeśli nadal będziemy pomijać w rozmowach autentyczny stan naszego państwa, to kiedyś może się okazać iż doszliśmy do stadium, w którym (w najbliższej przyszłości) władzę będą sprawować pseudo-autorytety. Na dodatek w tzw. wersji hard. Mam tutaj na myśli, względy natury etycznej oraz moralnej. Wszak najpopularniejsi idole współczesnej młodzieży, chociażby ze względów estetycznych, nigdy nie nie powinni być parlamentarzystami. Przykro mi, że musiałem wyrazić tak krytyczną opinię, w uzupełnieniu do pańskich słów. Pozdrawiam i cieszę się że jest pan bardzo aktywny w Internecie. Tutejsza interakcja jest bardzo dobra do wymiany poglądów. Konwencjonalne media mają coraz mniejszą widownię. Toteż powstałą z tego niszę, uzupełnia sieć wirtualna.
Na zakończenie, zacytuję złotą myśl pana profesora, filozofa Bogusława Wolniewicza: "Filozofia traktuje o sprawach wiecznych, a kto ma do niej pęd, ten myśli o niej stale: w okopach czy na plaży, przy biurku czy na balu, w kinie, na spacerze. Dotyczy to zresztą nie tylko filozofii, lecz wszelkiej myśli prawdziwie naukowej. Taka myśl jest pasją, człowiek jest nią jakby opętany. Zapytano kiedyś Newtona, jak doszedł do swoich wielkich odkryć fizycznych. Odpowiedział: „by continuous thinking”, „przez nieustanne myślenie”. Dla umysłów twórczych to rzecz zwyczajna, takie po prostu są."
Danajana Danajana Proszę o interwencję!!!!!na stronie muzeum Auschwitz , w dziale historia przekład z polskiego na angielski jest niepełny. W świetle tego co się stało , dziś uważam że to tendencyjne tłumaczenie. Ktoś powinien temu się przyjrzeć, bo jaka polityka jest prowadzona przez administratora oficjalnej strony niemieckiego obozu śmierci na terenie Polski??? sprzątanie powinnyśmy zacząć od przepędzenia szczurów i dopilnowanie rzetelności tłumaczenia faktów historycznych na inne języki.Pozdrawiam.
dron Wziąć się do roboty. Nakręcać filmy.
Agata stopa jeszcze jedna sprawa zamowilam naklejki na samochod z napisem GERMAN DEATH CAMPS mieszkam w Stanach tyle mogle zrobic dla moich dziadkow i obrony naszego narodu polskiego
Agata stopa czy ktos wie,zna pod jaki adres kierowac list do ministra Glinskiego?
analizafilmu Morawiecki ukłonił się ambasador unosząc delikatnie z krzesła, gdy wracała po wygłoszeniu rzygowin na miejsce.
TylkoPrawdaJestCiekawa Może powinna w końcu powstać polska partia polityczna, bez jakichś cywińskich, glińskich itp swołoczy
Krzysztof Żydzi mają w dup..e prawdę i holokaust ! Żydzi nakręcają opinię świata, że Polska winna holokaustowi z prostej przyczyny, chodzi o to by złamać polski rząd i wypłatę odszkodowań tak wielkich by przejąć Polskę i utworzyć nowe państwo Polin. Państwo w którym Polacy będą obywatelami drugiej kategorii. Służy temu act. 447 USA, ot i cała filozofia.
Free Magnetic Panie Witoldzie, pozdrawiam.
gaja1001 kowalska Materiały edukacyjne: https://pbs.twimg.com/media/DVB1cUpWsAAmDU8.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVGOUhFWAAAwS0v.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVGOVpGXcAAiz0H.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVGOSgqX0AAFkh5.jpg https://pbs.twimg.com/media/DU5zmysW4AAyFWL.jpg https://pbs.twimg.com/media/DUlaS5IVAAAlxQV.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVDGZXTWAAAquRx.jpg https://pbs.twimg.com/media/DU8N2MEXkAAC0Hb.jpg https://pbs.twimg.com/media/DUqG9F-XcAEZP_X.jpg https://pbs.twimg.com/media/DUpb31gWkAAPHf4.jpg https://pbs.twimg.com/media/DUl0hDIX4AAUoaa.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVCSsm2UQAIsyIn.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVCTTU-VoAAcP8x.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVCTTUyU0AEuA_u.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVCTTTbVQAATBHa.jpg https://pbs.twimg.com/media/DUuThscWsAEpo3E.jpg https://pbs.twimg.com/media/DUtjvaCXcAA6OkM.jpg https://pbs.twimg.com/media/DUpa1XFX4AAFKuV.jpg https://pbs.twimg.com/media/DUm4KOQX0AAK32S.jpg https://pbs.twimg.com/media/DUm02IEWsAAMB0j.jpg https://pbs.twimg.com/media/DU9ufI3WkAIc0HD.jpg https://pbs.twimg.com/media/DU9ugBLXkAAnoRm.jpg https://pbs.twimg.com/media/DU9ue9MWsAAKDlV.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVBnp9wX0AEwrt8.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVBnrCdXUAA3YKQ.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVCkOS5WsAAE8KM.jpg https://pbs.twimg.com/media/DU4gVI6W4AMGlBt.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVBwoAoWsAAwzsK.jpg https://pbs.twimg.com/media/DVCgH9cWsAEUCY5.jpg https://pbs.twimg.com/media/DU5A01CW4AA3FqK.jpg Medale https://pbs.twimg.com/media/DUliHDpXcAYmLTQ.jpg Pieniądze: https://pbs.twimg.com/media/DU6PE3tXkAAKG33.jpg
JanuszS58 Auschwitz to nawet nie znajdował sie w Generalnej Guberni. Po klęsce wrześniowej tereny te przyłączono do Rzeszy.
Jakub Jankowski Dlaczego pan Witek nie jest koordynatorem premiera do spraw antypolonizmu ???
maciej balaweder Glinski jarmulkowiec dal 100 mln zydkom na cmentarze -gdzie nie ma polskich cmentarzy akowcow bo nie ma na to kasy - a ludzie na Powazki zbieraja drobne do puszek !!!! co to ku... jest !!! pis musi wiecej wchodzic w d jarmulkowcom - kolacyjki szabasowe - 100 mln na cmentarze - oni konsultowali ta ustawe z izraelem ponoc buhahahaha ktore suwerenne panstwo konsultuje z izraelem ustawy ? to jest jakas totalna sciema... a CO ROBI POLSKA FUNDACJA NARODOWA Z BUDZETEM 200 mln ?
Lilka K. A kimże jest ten pan Cywiński, że jest taki niewzruszalny?!!!
A kimże jest ten człowiek dla min. Glińskiego, że do tej pory to nie ruszył?!!!!
Bogusław Borkowski Pan Gadowski, nie po raz pierwszy wyraża negatywne zdanie o planowanej demonstracji "Stop antypolonizmowi", która miała się odbyć pod ambasadą Izraela. Ciekaw jestem jego zdania, odnośnie złamania przez obecny rząd ustawy o zgromadzeniach publicznych.
sredniowieczniak Taki film, poruszający temat niemieckich zbrodni w Auschwitz i męczeńskiej śmierci Świętego Maksymiliana Kolbe już raz był ( Życie za życie. Maksymilian Kolbe z 1991 https://www.cda.pl/video/1604432a6 ) i to w niezłej obsadzie m.in. grał w filmie młody Christoph Waltz, tylko kogo to obchodzi? Jeśli nie są to skoki narciarskie, zawody w piłce kopanej albo festiwal dupacito to wszyscy mają to głęboko w nosie. Płacz zaczyna się gdy sprawy dotykają poszczególne jednostki, które nie mają możliwości przedstawienia prawdziwej historii i zatkania gąb napastnikom bo nie mają pojęcia o historii swojego narodu i swojej ojczyzny, bo cały swój wolny czas poświęcają jedynie na uniesienia kodomickie i dupacito.
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw