Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

KULISY MANIPULACJI - ODC. 209/1 - CO Z SĘDZIAMI ORZEKAJĄCYMI W CZASACH KOMUNY?

Telewizja Republika »
Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl -
codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!
Komentarze:
Ja Kobi... bolszewicki trick PISU wybielania żydów , "zdegradowali" dwa truchła , wybielając siebie i żydostwo ! Od lat twierdzę - i są to sprawy oczywiste - że Polacy są traktowani jak NIEWOLNICY ! ..i dojne krowy !! Najpierw stalinowska agentura z żydami na czele ..rosjanami i pospolitymi kryminalistami pacyfikowała i mordowała Polaków , okradając Polskę , na rzecz rosji , w 68 "uwolniła " największych zbrodniarzy ubeckich pochodzenia żydowskiego - wynagradzając ich wizami na "zachód" ....przykładem jest choćby gross, michnik i wielu innych. A dzisiaj pozostała komunistyczna ubecja w tyłek włazi żydom kreując się na Polaków , prawicę i patriotów. WIECZNIE wplatając holokaust i antysemityzm w propagandę PÓŁGĘBKIEM WSPOMINAJĄC UNICESTWIONYCH POLAKÓW !!! Ustawy sądownicze są tego kolejnym doskonałym dowodem !!! Nikomu włos ze łba nie spadł i nie spadnie sędziowie mają się świetnie , prokuratorzy - o nich to w ogóle cisza zapadła , resortowe dzieci to kolejny dowód jak stokrota, michnik, owsiak i inni . Agentura będzie sprzedawać wszystko i wszystkim aby się tylko obłowić kosztem rdzennych Polaków ! Jedni kolaborują jak dawniej z rosją inni (tusk PO, KOD,Nowoczesna ) z niemcami a reszta "dzisiejszy PIS I Duda z żydami. Taką mamy dzisiejszą "Polskę" i "demokrację". A Polacy ogłupieni tułają się za chlebem po świecie często nie rozumiejąc o co w ogóle chodzi , "gimnazjalna" edukacja , propaganda TVN I TVP , od świtu do nocy przez ostatnie 70 lat robi swoje . A Duda "handluje " z żydami ciekawe jak ta "zabawa" się skończy?...ja mam coraz gorsze przeczucia.
Cyrk z gronkiewicz to kolejny dowód sucz śmieje sie wszystkim w oczy ...kamienicy jej nie odebrano to taka nowa wersja "sprawiedliwości" wg PiS-U i Jakiego "dzielnego szeryfa"...a ten trep szejnfeld ??.czy trzeba tu jeszcze dodawać co to za poqurcz?
Luna Ma... a nic będą sądzić sobie dalej bo w każdej z partii tacy są i tyle
M N... Nie będę oglądał programów z p. Piekarczykiem
Donald ... Dziękuję. Proszę szybko wprowadzić w życie nową ustawę o Sądownictwie. Natychmiast. A tych Sędziów bolszewików wygonic.
Pozdrawiam serdecznie
Z Panem Bogiem ? ? ?
Brigitt... No właśnie, np z panem Kryże lub Piotrowiczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw