Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

JAN PIETRZAK SKŁADA NIETYPOWE ŻYCZENIA NA GALI GAZETY POLSKIEJ. ZOBACZ!

Telewizja Republika »
Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl -
codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!
Komentarze:
Jaro Ko... Panie Janie czy nie zastanawia pana dlaczego nie ma postępu w sprawie budowy Łuku Triumfalnego Bitwy Warszawskiej 1920 r.? Ja panu odpowiem. Nie tylko sprawa ,,Łuku" nie ruszy z miejsca, ale i każda inna sprawa patriotyczna czy dotycząca sławienia Polski i Polaków nie znajdzie zainteresowania i będzie spychana w nieskończoność, ponieważ mamy bolszewickie rządy khazarskie, wrogie Polsce. Czy pan o tym wiedział ?
Ogòrek... Jakim prawem.niemcy wpierdolili sie w POLSCE z mediami zlikwidowc niemiecka propagande w pizdu to jest nasz kraj a nie niemiec
John Ra... najpiękniejsze jest to że "pałac Stalina" będzie stał jeszcze długo po tym jak cała ta pokraczna ferajna wyciągnie kopyta :D
Ryszard... Machniom? Burzymy Pałac Kultury za zburzenie 100 największych kościołów!!! Za 1000 lat ogłupiania, szerzenia ciemnoty i nie mniejszego złodziejstwa niż ruskie przez lata komunizmu!!! No i za NAIWIĘKSZE KŁAMSTWO - "będziecie żyć po śmierci"...
Maciej ... Szczesc Boze Wielkiej Polsce
Michal ... Idąc tym tokiem myślenia,powinniśmy też zburzyć bloki mieszkalne zbudowane w czasach komuny,najlepiej z mieszkańcami..
1969OLE... Panie Janie, jest Pan biczem Bożym na komunistów.
Proszę go używać bardzo często :)
Antoni ... Wyrznąć po i nowoczesną!
Wulgarn... Zburzyć tak ale nie w ciągu roku. Gdzie umieścić tamtejsze instytucje ?
icek pi... ZOBACZYMY JAK GAZETA POLSKA ZAREAGUJE NA SŁOWA CZAPUTOWICZA ZE POLACY MORDOWALI W JEDWABNEM .
GAZETA POLSKA TO FANATYCY RELIGIJNI I SA NIEBEZPIECZNI DLA OTOCZENIA
Robert ... Trole lewackie opłacane z Moskwy i Brukseli robią sztuczny tłum na tym forum . Tfusk też parę srebrników zdrajcy dołożył
Jerzy W... Brawo p. Pietrzak. Prawdą po oczach V kolumny moskiewskich agentów !!
Magnus ... RUSKIE PSY SZCZEKAJĄ W KOMENTARZACH
Magnus ... BRAWO PANIE PIETRZAK!
time tr... .....rozbiórka pałacu to ogromne koszty ,nie rusza was to ? przelewa się nam?znowu z naszych kieszeni ? zburzyć zawsze jest czas.Można np. na razie wkomponować w budynek napis :Stalin przeprasza Polskę, lub podobny..
penetru... Taaa, zburzenie PKiNu ma być lekarstwem na dupolizostwo i wasalizm PISu wobec USA i IZraela. Jebnij się w głowę człowieku. Odwracasz uwagę plebsu od istotnych rzeczy. Burzyć to każdy głupi potrafi szczególnie bolszewicy byli w tym dobrzy.
Derek i... Ty rokokko,posluchaj o czym mowi pan Jan,i niewycieraj se paszczy Kaczynskim.Obydwaj sa wielkimi patryjotami
Krystyn... Nie nietypowe tylko typowe. Lizidupstwo w celu załatwienia lokalu.
chaos... Panie Pietrzak zydzi komunisci nie pozwola kaczynskiemu palac kultury wyburzyc. juz kaczynskiemu napewno zabronili prawdy smolenskiej dochodzic !!!!! kaczynski tylko  oczy mydli ,jestem za PIS ale powoli mi to geba wychodzi widzac jak nas w huja robia !!!! dlaczego nikt nic nie robi zeby tych zdrajcow polski z imunitetem udupic????!!!!!!!!
Maciek ... koncz pan wstydu oszczedz
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw