Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

STARCIE CYWILIZACJI odc.204/2 - TOTALITARNY USTRÓJ W NORWEGII ZABIERA DZIECI RODZICOM

Telewizja Republika »
Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl -
codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!
Komentarze:
Roman J... Co to za program, w którym zaproszona Norweżka siedzi na "pogryzionym" fotelu, bokiem do kamery i patrzy na dwóch panów (tłumacz usytuowany centralnie!) ucinających sobie pogaduszki, z których niczego nie rozumie. Na szczęście w końcu (po ponad 9 minutach) mogła coś, chociaż niewiele, powiedzieć. Pan prowadzący natomast podsumował "dyskusję" stwierdzeniem, że "jak tu nie być dumnym z tego, że jest się Polakiem". Można byś dumnym, ale nie z takiego programu. Pozdrawiam Panią Silje Garmo.
Donald ... Witam serdecznie Jak widać na przykładzie Norwegii. To są właśnie efekty tej marksistowskiej zakłamanej, lewicowej, masonskiej Unii Europejskiej. Trzeba jak najszybciej postarać się aby Polska opuściła ten marxistowski, lewicowy,masonski,steistyczny twór antyludzki jakim jest Unia Europejska..
Pozdrawiam serdecznie.
Z Panem Bogiem.
Marioba... Hei Silje! Jeg true du vil har asil i Polen snart so mulig. Hilsen Mariusz Jeg har flyte ut frå Norge et ar siden. Det var ein katastrofe.
Senator... Niech Bóg tej pani błogosławi!
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw