SargeThePlayer - Zagrajmy w Hitman 2016 100% odc. 126 Obsesja Susumu | Eskalacja


Oto sto dwudziesty szósty odcinek mojej serii Zagrajmy w Hitman (lub jak kto woli: Zagrajmy w Hitman 2016 PL). Tym razem przechodzę eskalację "Obsesja Susumu" rozgrywającą się w Hokkaido. Produkcja została stworzona przez studio IO Interactive, a ja przechodzę na 100% wersję na PC. Wykonane wyzwanie w tym odcinku: - Obsesja Susumu Hitman to szósta odsłona popularnej serii skradanek, w których wcielamy się w płatnego zabójcę o kryptonimie Agent 47. Ze względu na brak podtytułu, grę będziemy roboczo określać jako "Hitman 2016". Akcja tej części rozgrywa się w różnych miejscach i latach - w prologu mamy do czynienia z prequelem cyklu, a we właściwych misjach przechodzimy już misje dziejące się po ostatniej części. Twórcy gry Hitman...

Najlepsze komentarze:

nostalg... Powoli zbliżam się do najświeższego odcinka :) Mam nadzieję, podobnie jak i ty zdążyć przed kolejną premierą.
Zastanowiło mnie - ale to wiadomo że to świat Hitmana więc różne są śmieszne rzeczy - iż wszystkie szafki i skrytki w których chowasz ciała są PUSTE. Może twórcy w kolejnej części zrobią tak że te szafki jednak będą losowo upychane więc albo za każdym razem (bo czasami grasz kilka razy żeby zaznajomić się z tematem zanim nam go pokażesz) jak będzie wykonywana nowa gra to te szafki będą albo puste albo pełne albo tak by zmieścić jedno ciało. To by już utrudniło tobie grę bo byś musiał niektóre ciała zostawiać a nie chować ... :) Zobaczymy.
ana sch... Jeeeeeeeeeeeesstttttt!!!! Najlepsza seria na twoim kanale. Najlepsza 2,najlepszy ytber i seria. Nic innego niż radość.
Legu?... Trochę dziwne, że nie wyrzuciłeś ciała Dextera za krawędź, ale i tak dobra robota ;)
Jacob P... Oglądam Assassyn'a i myślę "Ciekawe kiedy Andromeda"...

Zaczynam oglądać Hitman'a... Sarge wrzuca Andromede :D
gamenik... No super że dodałeś odcinek :) sarge rób częściej odc
Bia?y W... Fajny odcinek
Aleks M... Fajnie znowu odc z hitmana
Szymson... Widziałeś ten dodatek Pacjent Zero?
Kajetan... Bardzo długo czekałem na ten odcinek pozdrawiam jesteś najlepszym youtuberem sarge!
kubek c... Najlepsza seria!!!!!!! :)


XaraS... Szczerze mówiąc, przyjemnie ogląda się Twoją rozgrywkę, pozdrawiam i liczę na więcej.
Karox... Lubie u ciebie hitmana oglądač ;)
Marcelo... Super, że kolejny odcinek z Hitmana na kanale.
Adamix3... polecam każdemu obejrzeć serie MGS :D ja obejrzałem 3, peace walker , przeszedłem V i teraz oglądam część 1. jeszcze 2 i 4 . Żałuje tylko tego co się dzieje z serią po odejściu hideo kojima, seria ma jeszcze sporo nie wykorzystanego potencjału a oni robią Metal Gear Survive ;( Wątek Boss był by ciekawy do obejrzenia , wątek millera podczas śpiączki Big Bossa czy nawet wątek strażnika z biegunką był by ciekawszy od Metal Gear Survive ;<
kinek 1... Ta gra jest bardzo super oby tak dalej
Lives... Jak agent 47 bezbłędnie, profesjonalnie i oczywiście po cichu ;) Aż nie mogę uwierzyć że za niedługo seria ta będzie już trwała dwa lata a ta seria nadal ma wiernych widzów jak i że tobie się ta gra nie nudzi ;)
Wieczny... Znakomita misja ze śmiertelnym przysmakiem japończyków.
fluefox... Plz zrób w końcu epizod
Oliwier... Fajny film naprawde
Saygon... Jak zwykle szybko, cicho i perfekcyjnie. Super odcinek! Pozdrawiam :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA