Faja - 1000 puzzli w 15 godzin : World of Tanks


▪ STREAM: https://gaming.youtube.com/c/Faja/live ▪ Zostań Patronem: https://patronite.pl/faja ▪ Funpage - FajaBB: https://www.facebook.com/fajaBB ▪ Fajowi Czołgiści: https://www.facebook.com/groups/393841507482664/ ▪ mail: [email protected] ▪ Zagraj w Armored Warfare: http://go.aw.my.com/AW_FajaBB ▪ Załóż konto i graj z Fają w World of Warships http://tracking.linktogame.com/SH2oX ▪ Załóż konto i graj z Fają w World of Tanks :) http://tracking.linktogame.com/SHrd ▪ Załóż konto i graj z Fają w Metina :) http://tracking.linktogame.com/SHrj ▪ Załóż konto i graj z Fają w War Thunder :) http://tracking.linktogame.com/SHrh ▪ WIN forum: http://whoisnext.pl/forum/ Aby reflink WoT zadziałał należy wejść przynajmniej raz do gry...

Najlepsze komentarze:

WO LF... ogromny lajk za jamniki ;) kozackie psiaki :D
Mateusz... Też je kupiłem przed wczoraj i chyba z 20 dopiero złożyłem masakra one wszystkie są prawie takie same wam poszło mega szybko szacun?
SeaaD... Jakie to są utwory które lecą w tle ?
Slawoy ... Faja jesteś mega pozytywny szczególnie jak nie pijesz. Olej wot zrób więcej gotowania, filmów z pleneru i podróży, oraz jakiś fajny poradnik jak ćwiczyć na siłowni. Pozdrawiam i zapraszam do gdańska.
Bevor P... Gj.Sam bym chciał poskładać takie cudeńko
Banks... Hej faja te jamniki to twoje ☺️
lly1980... ale podpucha! to nie jest 15 godzin tylko 10 minut i 33 sekundy, do tego jakoś za szybko się ruszają chyba maja aimbota!
Polski ... hehe dobra nie było pytania na fb.
Patryko... to jego baba czy co ? XD
WizardA... xD ta podnieta


tomcie2... gratulacje za czas spędzony z rodziną
Sylwest... Przypomniałem sobie swoje 3 k . 90 dni na statku puzzle ułożone po jakichs 80 dniach. Pamietam prawie 3 miechy zycia miedzy puzzlami. Oczywiście nie to żebym non stop układał czasami tydzień bez układania. Ale co to za kawalerski luksus, rozsypujesz 3 k puzzli w pokoju i nikt ani tego nie spierdoli ani nie drze mordy ze burdel. Och piękne czasy
4Bøøs... Nienawidze takiej muzyki
Footbal... Tak właśnie kończa gracze WoT, czyli ze starą babą z dzieckiem ! Ostrzegam !
Madricz... Jeżeli to twój synek to gratuluje!
PopielG... Ja dwa miesiące ale tak po kilka puzli dziennie po szkole
Chreev ... to szybciutko wam poszło jak w 10min
Sotsen... ej ten chłopczyk wygląda prawie identycznie jak mój brat xD faja pewnie go w wota będziesz uczył grać jak juz nie uczysz ;)
xDawidX... Kuchnia serwis puzzle na talerzu?????
Krystia... Fajne , ale moim zdaniem WG w tej grafice spierzyło sprawę bo na dziale Tigera jest As pancerny i to tak średnio pasuje .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-fy5EleMyLFK6Z-qM7ae2g