Sfilmowani - Nić widmo / Phantom Thread Recenzja 364


Paul Thomas Anderson i Daniel Day-Lewis. Czy trzeba coś więcej dodawać? Jeśli oglądasz nas regularnie, możesz nas wesprzeć drobną kwotą pod tym adresem: https://patronite.pl/sfilmowani __ Kontakt: [email protected] Facebook: https://www.facebook.com/sfilmowani Grupa na Fejsie: https://www.facebook.com/groups/sfilmowanagrupa/ Blog: http://sfilmowani.tv Twitter: https://twitter.com/sfilmowani https://twitter.com/nietuzinkowa https://twitter.com/froscinsky https://twitter.com/osboski Instagram: http://instagram.com/sfilmowani Filmweb: http://www.filmweb.pl/user/David_Frost http://www.filmweb.pl/user/osobiesam http://www.filmweb.pl/user/nietuzinkowaa __ Muzyka w intro: Oververk "Daybrake"...

Najlepsze komentarze:

Pan Rad... Przekonaliście mnie, chociaż wątpię, że przebije There Will be Blood - mój ulubiony film tego reżysera ?
sandra7... cudowny film ,wzruszający
queenof... Dawno mnie żaden film tak emocjonalnie nie zmęczył...Odczuwałam dyskomfort oglądając ich toksyczną relację i choć gra aktorska była fenomenalna nie potrafiłam emocjonalnie 'związać się z bohaterami'. Dostrzegałam pewne motywy przewijające się w tle i bardziej w ten sposób probowałam zrozumieć ten film. Jeśli kiedykolwiek planowalibyście analizę tego filmu już ze spoilerami, byłabym zainteresowana... Na razie zostawiam lajka :)
TheToni... dopiero po obejrzeniu filmu zrozumialam piosenke na koniec... mistrzostwo :)
Monika ... ❤️
julia... powiem wam ze mnie Phantom Thread pozostawił po sobie jakis taki... niesmak, niepokój? mysle, ze to dlatego, ze zupełnie nie potrafiłam zrozumiec motywacji Almy. jej relacja z Reynoldsem była tak toksyczna, ze ja na jej miejscu nawet bym sie nie wahała, tylko od razu uciekła z tamtego domu. to chyba najbardziej mi przeszkadzało, ze ani z nią, ani z nikim innym nie umiałam sie w żaden sposob utożsamić. ogolnie uwazam, ze film jest bardzo dobry, gra aktorska genialna, kostiumy wspaniale etc, ale mimo to zupełnie do mnie nie trafił:(
Kalina ... Zastanawialiście się nad recenzją filmu Marca Meyersa "My Friend Dahmer"? Bardzo bym chciała usłyszeć co o nim sądzicie.
Pozdrawiam
LisiaNo... Hej Sfilmowani! Mam takie pytanko czy oglądaliście może na Netflixie serial Dom z papieru? Szukałam recenzji ale nic nie znalazłam. Jestem bardzo ciekawa Waszej opini. Mam nadzieję że Wam nie umknął bo coś czuję że by się Wam spodobał.
Miko?aj... 100 tysięcy subkrybcji gratuluję :)
Magdale... "Da się Greyu" padłam <3


Katarzy... Szczenopad XD
Katarzy... szanuje za dowcipne nazwiązanie piosenką do jajecznicy ;)
pestecz... Ta piosenka na koniec :D padłam :D
lollipo... Czy będzie recenzja filmu kobieta sukcesu
sara... Pierwszy film Andersona i ... wow. Tylko tyle jestem w stanie napisać.
mirabou... Nagracie jakiś film z podsumowaniem Oscarów? Reakcją na wyniki? :)) Pozdrawiam serdecznie!
Marzena... Dzięki Wam oglądając filmy czuję jakbym poznawała nowy wymiar sztuki. Coś niesamowitego ?
ibs11... Dla mnie to ziejąca odchłań bez treści. Piekne wizualenie i aktorsko(Alma jest jednak dziwna). Nie rozumiem tej sadomasochistycznej relacji.
Coldest... Kiedy Recenzja Red Sparrow? :)
Limes I... Oglądałam wczoraj i film wyrzucił mnie bardzo daleko poza strefę komfortu.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC1DrGABDv7XXG-qoZQktqkQ