Kaftann - WSZYSTKO MOJE Hunt Showdown PL 25 Gameplay PL


● Hunt Showdown (PL) i inne gry kupisz tanio na https://www.g2a.com/r/kaftann (3% zwrotu z kodem KAFTANN) ● Zostań Patronem: https://patronite.pl/kaftann ● Facebook: https://fb.com/kaftann ● Instagram: https://instagram.com/kaftannlive ● Twitter: https://twitter.com/kaftannLive ● Twitch: http://twitch.tv/kaftannLive ● FAQ, PC: http://bit.ly/kafFAQ ● Grupa Steam: http://steamcommunity.com/groups/kaftann ► Seria Zagrajmy w Hunt Showdown: https://www.youtube.com/playlist?list=PLMnTK-S7An4JhGHnFUiGhndlyQnhoPwkI ► Hunt Showdown Recenzja: http://steamcommunity.com/id/kaftann/recommended/594650 Utwór w outro: http://youtu.be/mgF484AGsBA Hunt Showdown (PL) to horror multiplayer twórców serii Crysis. Gra łączy w sobie elementy...

Najlepsze komentarze:

Kaftann... Trzy giveawaye trwają, jutro czwarty. Mam więc nadzieję, że dla odmiany odcinek Hunt wywoła na waszych buźkach uśmiech! :-)
dariusz... Wszystkie odcinki Hunt zajefajne :()
Tomasz ... To nie PISTOLET to jest REWOLWER !!!
MrUlver... Witam Kaftann mało osób to zauważa ale kiedy podchodzisz do koni i ktoś się czai to w tym momencię zaczynają rżeć ruszać się jak by były przestraszone natomiast statek zaczyna gwizdać (jak ciuchcia) i włącza się silnik parowy :) pozdrawiam :)
mefisto... Idealne rozpoczęcie nowego tygodnia, chwila przerwy, kawa, nowy Hunt, strzelanie, zabijanie i głos Kaftanna... :)
ShurgoT... Kaftanik jak nie chcesz zeby podniosl swojego ziomeczka to go spal ;p lampa/fire bomb i inne takie :D chyba ze o tym wiesz to nie bylo tematu xD
Wojtek ... staty też się wyzerowały :/
Audiosq... W summary dostałeś info, że zabiłeś 4 ludzi - 2 przy spiderze, jednego leszcza który strzelał do zombie i ten team po drodze do extraction - daje 5....hmmm, co jest.
Suchare... Seria w której nie ominąłem ani jednego odcinka, świetnie się ogląda tą grę u Ciebie, jak będziesz widział jakiegoś początkującego to krzyknij do niego żeby go wystraszyć czy coś, byłoby śmiesznie :D
Wujek R... 3:26 co to za szary obłok nad drzewami na horyzoncie?


DJPepe ... Widze że 2 kolejne filmy są już na yt tylko prywatne :)
DJPepe ... Kaftann mam problem z Huntem mam gtx 1060 6gb i5 3.6 6gb ramu gram w Hunta na low a fps co jakiś czas tak dropią że zacina się gra na 10 sekund...
Bia?y W... Fajny odcinek
Wspania... To jedna z tych gier w które lepiej się gra, niż się je ogląda. A jeśli ogląda mi się ją zajebiście to nie moge się doczekać aż se w nią pogram :)
Naplecz... Jak zdobywać walutę w tej grze? Pytam bo zostało mi mało i boje się, że zostane z niczym
Maja Ch... Dziękuję jesteś jednym z niewielu których warto oglądać na tym Youtube nie zmieniaj się hehe a seria z tej gry naprawdę 5 gwiazdek miło się ja ogląda w twoim wykonaniu ;)
Resow... Jejku, jaka ta gra jest świetna, a szczególnie w Twoim wykonaniu. I te chwile ciszy...
Sorgi... Mógłbyś wrzucać trochę dłuższe te odcinki...
Harley ... Miło jest obejrzeć coś co bardzo się lubi dzięki :)
Matix... Wie ktoś może, czy da się zmienić mnożnik fps z 60 np. na 120? (Tak, zmieniałem w ustawianach itp.)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCm8Yrm3BQLZ39pvC5BIaJtw