Demonidias - Zagrajmy w Elex 70 OSTATNIA WALKA! Gameplay PL


Sprawdź sprzęt HyperX z którego korzystam: http://hyperx.gg/demonidias ►Dołącz na mój serwer Discord: http://bit.ly/DemonidiasDiscord Kup grę Elex: http://bit.ly/ElexGOGJR Zapraszam na 70 odcinek serii Zagrajmy w Elex na PC - to gra twórców Gothic :) Ta seria Lets play Elex będzie w 100% po polsku dubbing i napisy! ►Facebook: http://facebook.com/Demonidias ►Live Stream: http://jarock.pl/Demonidias ►Grupa FB: http://facebook.com/groups/DuszeDema

Najlepsze komentarze:

artur k... Myślę że Hybryda nosi pancerz jako tłumacz, bo jako mutant jest niezdolny do komunikacji z ludzmi. Za to może komunikować się telepatycznie i dlatego zdobył władzę. P.S Sorry za błąd ortograficzny w pierwszym zdaniu ale mam zepsutą klawiaturę. P.P.S. Przynajmniej tak myślę że ostatni boss nie umie rozmawiać z homo sapiens bez egzoszkieletu.
Maciej ... Obejrzałem wszystkie dotychczas odcinki. Fajnie gadasz, nie męczysz człowieka, chce się więcej. Oglądało mi się to dobrze, jednak pewne rzeczy mnie nie usatysfakcjonowały w Twojej rozgrywce.
-Nosisz setki niepotrzebnych rzeczy, których nie jesteś w stanie użyć. Na przykład eliksiry many, amunicja, broń... Do tego rzeczy, które nie wykorzystujesz, na przykład roślinki. Zbierasz wszystkie, a ich ani nie sprzedasz, ani nie zrobisz z nich eliksirów. Nie byłoby to złe, gdybyś do tego nie narzekał na brak gotówki. Patrząc na to której broni używasz, mógłbyś większości się pozbyć i mieć kaskę na mikstury, amunicję, inną broń, pancerz itd...
-Nie rozwijasz postaci, ani broni którą posiadasz. Oszczędzasz punkty "na potem", przez co dostajesz w tyłek przez większość gry. Część statystyk mogłeś mieć wcześniej przez nauczenie się u kogoś 10pkt. (Jak to brzmi?)
-Mógłbyś oprócz miotacza używać innej broni dystansowej, palnej, lub energetycznej, a część jego problemów byłaby wtedy mniej istotna, nie miałbyś na przykład problemu ze strzeleniem sobie pod nogi przy bliskim kontakcie, a także zwiększyć mobilność w walce. Broń miałeś, amunicję miałeś, tylko przeładować i jazda!
-Czasem coś przeoczyłeś co miałeś pod nosem, to rozumiem, inaczej widać grając, a inaczej oglądając.
Zachęciłeś mnie do kupna tej gry, ciekawe czy komp mi to udźwignie. A ja, jak wielu innych zachęcam Cię do ponownego nagrania serii, tym razem może z inną frakcją? Robisz to zajebiście, ale potrafiłem się wkurzać jak leming przy trudnych sprawach, jak te rzeczy widziałem. Pozdro i czekam na zakończenie!
Pawe? K... Nawet nie poprosiłeś Kleryków o pomoc ;(
Konrad ... Myślałem że jeszcze zrobisz resztę pobocznych misji :-(
Dawid A... Chyba musisz się trochę przygotować przed tą walką, co mnie mocno zaskoczyło, bo zdjąłem hybrydę na 3 uderzenia. Polecam skombinować sobie dobrą broń i ogarnąć jakieś miksturki, a potem od razu zaatakować hybrydę nie bacząc na roboty, które zaczną biec. P.S. Po pokonaniu hybrydy nie zapomnij zrobić WSZYSTKICH aktywności, które odblokują się po tej walce. Powodzenia. :)
szagi89... Ogólnie wszystko fajne ale smutne jest to że nie skończyłeś tej walki dzisiaj przez co się trochę zawiodłem na tobie ale trudno mam nadzieje że zrobisz drugą serie z tej gry ale będziesz grał 100% pod oziębłość bo mogą być dużo ciekawsze opcje dialogowe no i oczywiście finał .
Wiktor ... ach te drewniane przerywniki fabularne i wklejane efekty xD
NeoNows... Pogrinduj po za odc eq nakupuj potek przygotuj sie na tą walkę, wtedy walka bedzie ezz, spróbuj też wrócić do matecznika i wziąść towarzysza. Polecam też wykupienie umiejętności które dają siłę i hp.
MrValga... Nigdy nie lubiłem Reya, ale łezka się zakręciła w oku ;( chwała bohaterom
wiku... i tak to jest jak się nie ulepsza swojego eq ;)


Wladziu... Znowu dłuższy odcinek kocham Cię Demo(no homo) :) tak btw czemu walczyłeś ta słabą bronią?
Kasztan... Wyborne jak zawsze :D
Kamil J... Demo kidy ds? Przy okazji pozdrawiam
SweetNI... to ja piąty
Aroczan... [*] rej
luke sk... czwarty i jestes super
KUNDI 4... elo nigdy nie oglondalem ale widze że zapoiada sie nowa ulubiona zajebisyta seria
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCw-YHrwBmhrwURTkI9L4KTg