asmeredakcja - Dzisiaj wrogowie przedstawiają się jako najlepsi przyjaciele! Stanisław Michalkiewicz


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem - "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: [email protected] Dzisiaj wrogowie przedstawiają się jako najlepsi przyjaciele! - Stanisław Michalkiewicz o płynącej z ostatnich wydarzeń nauce, że zarówno ludzie, jak i państwa powinny starannie dobierać sobie przyjaćiół, fragment fragment dyskusji z publicznością spotkania "Wojna żydowska" w Jaworznie 01.03.2018 r. https://www.facebook.com/TVASME https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ http://www.michalkiewicz.pl/ Zapraszamy do Klubu TV ASME:...

Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
[email protected]gmail.com
Przeciw... Panie Stanisławie ma pan przyjaciela w mojej skromnej osobie. Pozdrawiam.
zbignie... A jak amerykańsko- żydowski rząd ustawę uprawomocni i zażądają kasiory- to zaśpiewamy im powojenną piosenkę której słowa brzmią:Warszawo domy twe spalone- odbudujemy wysiłkiem swym, na murach flagi biało-czerwone itd., i niech nas pocałują w dupę.Dajmy już spokój temu tematowi>mamy rząd wybrany ;demokratycznie"prezydenta patriotę nie pozwoli przecież okraść skarbca narodowego!Chyba że zdradzi naród i pozwoli?No to wówczas stanie przed sądem i będzie ścięty!!! Tak dzieje w normalnym kraju!!
Elzbiet... Zydowski rzad w Polsce ----- najpierw Bolo niedouk , Komor gangster , pijak Kwach a teraz zydokomuna. Boze , chron Polske , bo Polacy stracili poczucie realnosci.
Józef ... Żydzi to wspólnota etniczna najbardziej znienawidzona przez cały świat dlatego, że Żydzi są notorycznymi kłamcami, są fałszerzami historii i ważnych dokumentów prawnych, są złodziejami na gigantyczną skalę (w Polsce afery po 1989 roku), są wrogami cywilizacji łacińskiej, są inicjatorami wojen i rewolucji (francuskiej, rosyjskiej , meksykańskiej).
A tak o żydach pisał najwybitniejszy poeta niemiecki W. Goethe:
"Jedyną drogę ma ten naród wąż
Że w stanie ładu beznadziejnie tonie
Wszędzie po kątach pożar wznieca wciąż
Nim się obejrzysz, już cały kraj płonie". Sapienti sat!
Marcin ... Nas Polaków mają za debili ...olac ich i robić swoje ...jebac chazarow i resztę
?winiop... J E S T M A S A D I A G N O Z S Y T U A C J I
P O L S K I . ALE JAK I NA TO LEK - KONKRETNIE !
Kto ma skuteczną metodę na naprawę ? Samo biadolenie to jedynie objaw choroby. Ono nas nie uleczy.
Marek S... Co jest z tym dźwiękiem?
Sla Mac... W roku 2017 PiS w postaci ambasady polskiej w izraelu wydał żydom 3500 polskich paszportów. Czyli kolejne 3500 żydów może starać sie o zwrot kamienic lub o rekompensatę, w myśl dużej ustawy reprywatyzacyjnej Jakiego...
Sla Mac... Żydowskie roszczenia to 65 mld USD. Gdyby Polska płaciła 1 mln dolarów DZIENNIE to spłata całości zajmie 178 lat. Ile to pokoleń biednych Polaków?
Sprostowanie, żydzi chcą już 300 mld USD, spłata potrwa trochę dłużej - 820 lat...O odsetkach nie wspomnę...


Sla Mac... 22.XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B’nai B’rith – Loża Polin
Aktualizacja: 2013-11-23 6:29 pm 
Dekret który w trybie natychmiastowym wyjmował spod prawa wszystkie stowarzyszenia masońskie na terenie kraju. Składał się on z sześciu artykułów, które mówiły m. in. o karze więzienia i grzywny za tworzenie, działalność, wspieranie oraz sympatyzowanie z lożami oraz przekazaniu majątku zlikwidowanych stowarzyszeń na cele dobroczynne.
Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący antypolskie organizacje masońskie w Polsce.
W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.
Instalacja loży miała miejsce dokładnie w dniu 9 września 2007 r za zgodą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego?! Nie pisały oczywiście o tym gazety, nie informowała również telewizja, ale wzmiankę na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce.
andrzej... Żydzi zawsze okradali innych. A żydzi zawsze oszukiwali i udawali przyjaciół. A odpowiedzi bardzo dobre. Gondecki to żydowska kanalia.
Olek199... Panie Michalkiewicz, proszę nie przeceniać tych indywiduów z rządu, nawet gdy zostali oddelegowani do rólki premiera.
La Rein... Jeżeli mamy takich przyjaciół jak usa , które popierają roszczenia zydowskie wobec Polski to po co nam wrogowie?
Jerzy M... Faktycznie jestesmy nieszczesliwym narodem skoro taka purpurowo-fioletowa elite mamy, a przy tym mamy taki rzad jaki mamy !
Fiucik ... Zyda nie poznasz po napletku
84Nietz... Od małego dziecka nigdy nie ufałem Żydom a jako 11-latkowi w 1995 roku brzmiał w uszach cytat starego Le Pena: "Holocaust to tylko detal historii".
Bart Ba... Na końcu Michalkiewicz siė skompromitował I odkrył jako otwarcie antysemita.
Jerzy J... Dokładnie tak jak mówi Michalkiewicz. To jak prowadzimy rozmowę z takimi indywiduami, wpływa na odbiór naszych racji i zachowanie przeciwnika. Nie należy dać się zastraszyć kłamstwem tylko powiedzieć że: ponieważ nie sposób aby jeden człowiek wiedział o wszystkich najdrobniejszych nawet sprawach więc my to sprawdzimy i publicznie wyjaśnimy tę kwestię. Dzisiaj kłamstwo stało się zwykłym orężem i druga strona najmniej martwi się o moralny aspekt sprawy a liczy jedynie na propagandowy wydźwięk. Jeśli dziś z góry zakładamy że nasz przeciwnik mówi w dobrej wierze i nie kłamie, sami skazujemy się na porażkę, mimo że obiektywne fakty są po naszej stronie. Trudno to w takich okolicznościach nazwać to inaczej jak frajerstwem.
Chszuch... Jeszcze miesiąc temu chodziła kwota 60mld USD... a teraz juz jest 300mld USD. Przypomne tylko ze Niemcy wypłacili żydom 100mld USD.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w