Wyprawy LEONA - Sztolnia Gesellen Gluck w Ciechanowicach


Eksploracja obiektu możliwa dzięki wsparciu Patronów: https://patronite.pl/wyprawyleona - bez Was nie ma mnie :) Znajdziecie mnie również tutaj: http://facebook.com/wyprawyleona http://www.wyprawyleona.pl/ Kontakt: [email protected]

Najlepsze komentarze:

Krzysie... Buuuuu...... ? POZDRAWIAM ?
JANUSZ8... Kolejna fajna miejscówka.pozdrawiam.
Jonny B... Kto dał łapkę w dół pod tym Mega ciekawym Filmem !?!? Się pytam kto ?!?! Chłopie nie minusuj Leona !!!! Film świetny ! Pozdrawiam serdecznie Leon i życzę powodzenia w kolejnych wyprawach !!!
Angelo ... Fajnie, to musi być bardzo ciekawa taka eksploracja korytarzy w sztolniach i myślę,że dreszczyk emocji również jest. Pozdrawiam.
KACPERP... I kolejny miło zakończony weekend, dzięki komu ... Tobie Leon. Pozdrawiam. :)
Pepino... W Miedziance jest sztolnia Zofia i jej wnętrze wygląda tak samo jak to w której teraz jesteś. Jest tam szyb 40m zjazdu i można się pobawić.
Mexican... Łapka w górę i oglądam? .pozdro
stasiu1... qrcze szukałem ostatnio całe yutube , bo była stara kopalnia wejście było gdzieś w miarę we wiosce , była to kopalnia prawdopodobnie z 1600 roku, oglądałem to 4 lata temu na youtube , ale nie umiem znaleźć tego materiału wejście do niej było bezpośrdnio do ścieku wodnego idącego obok domu , nie wiem czy materiał wykasowany czy szłabo szukam , a szukałem go w temacie góry sowie riese
Silesia... Ja tylko mogę ze swoich okolic dodać tyle - Szyb południowy - który do teraz jest tak tajemniczy i wszelkie informacje bieżące są niedostępne.
KoliUrb... Jak zwykle posyłam ?i oczywiście pozdrawiam


Rozpusz... Siema Leon :)
Marcin ... A gdzie początek z muzyką? Intro ?
urbex p... Siema jest spoko odc
Damian ... Gustowna czapka Leonie i fajny filmik ciekawy jak zwykle. :*
Gummy B... Bardzo malowniczy zespół otworów w ziemi! Ciekawe jak te jadowite paskudne sieciarze się dogadują z nietoperzami.
Daniel ... na pudle
Rafael ... pierwszy ;p pozdrawiam mame i babcie ;p sorki oczywiście łapa w górę i oglądamy :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCUjxaUhyGOj-VqNsGGz963g