Legia Warszawa - Radość w szatni po meczu z Lechem


Bramka "Kuchego" w końcówce i emocje do ostatniego gwizdku. To był prawdziwy ligowy szlagier, jaki oczekiwaliśmy. Ostatecznie wygrali legioniści, bo jak powiedział sam Romeo Jozak, to "drużyna zwycięzców". Zapraszamy na wideo z szatni po dzisiejszym meczu. Oficjalny kanał YouTube Legii Warszawa - znajdziesz tu wszystko o Legii Warszawa: kulisy i relacje z meczów, treningów, konferencji prasowych, doping kibiców i wiele innych. SUBSKRYBUJ http://goo.gl/0VEI4 Odwiedź nas: FACEBOOK - https://www.facebook.com/LegiaWarszawa TWITTER - https://twitter.com/legiawarszawa INSTAGRAM - http://instagram.com/legiawarszawa - Legia Warszawa on Instagram SNAPCHAT - http://snapchat.com/add/legiawarszawa Oficjalny sklep Legii Warszawa -...

Najlepsze komentarze:

Ami Sty... G/
Warszaw... No Jozak jak im tak kadzi to nic dziewnego że grają tak zajebiście. Kucharczyk to niech on lepiej gniazdowym zostanie a nie za piłkę się zabiera, reszta bez komentarza.
Rafa? S... Teraz spiąć poślady i pokazać charakter do końca reszcie ligowcom,dziennikarzom i innym których boli wygrywanie Legii!
Wikary ... Brawo Legia !!!
No Chan... Brawo Legia!
Kondzix... Dobre Kuchy
Mosaq... Legia najlepsza jest! ?
Maksio ... Marciniaka brakuje
Bia?y K... Legia legia legia najlepsza jest
Hexion ... Ale były emocje masakra


-MrEasy... 3-0 poznan
Andygie... (L)
Alex pl... BRAWO LEGIA! (L)
Matkox ... Oglądałem mecz ❤? ale emocje ?
werka s... Paaaaany?
Mantoni... (L)
?absonF... Kuchy King ? <3
Suchy P... 1
Konrad ... <3
Jaszon... Nie poddawaj się ukochana ma ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC1uq_GHtFPL6MrJZBU4LnsQ