MichalF1 - NIEPOKOJĄCE APLIKACJE NA TELEFON


Inspiracja: BizarreBub Snapchat: michalf169 Fanpage: https://www.facebook.com/michalf1yt/ Email: [email protected] Grupa: https://www.facebook.com/groups/wawelkiv2/ INSTAGRAM: ytmichalf1 Źródła: #4 - Aplikacja "Prank" - https://www.youtube.com/watch?v=KCuZVXkQUv8 #3 - Mydol: https://twitter.com/vixxkratos/status/593298497845112833?lang=en https://aminoapps.com/c/k-pop/page/blog/mydol-app-dont-download/02Ik_uK6Z2kooJzZrPk2gRPQx77nab https://aminoapps.com/c/k-pop/page/blog/dont-get-mydol/ekI3_udX604d6dgpBDkvmJP1ZjRBKz #2 - RIP VIP: The Death Alert App: https://itunes.apple.com/us/app/rip-vip-the-death-alert-app/id724226640?mt=8 oramis mo (02:19 - 02:22)- https://www.youtube.com/channel/UC5cKWgGPDGY2XmumGIU_KGg #1 -...

Najlepsze komentarze:

Dejwi 6... Ten śmiech pochodzi od klauna
Albert ... Plagiat
horuszk... Neksu też ten filmik ma na pszykłat Then moster car i ta dziewczyna japońska i te jeszcze ??
R O X I... 1 : znam
2 : znam
3 : znam
4 : znam

* _ *
Ronnie ... Jimin jest bardzo mily
Jacek C... ODCINKU
Janek W... Nwm kto od kogo sciagal ale nesku mial te same apk w tej zamej kolejnosci
Gabriel... 0:18 Mam taką samą tapetę na ekranie :)
SoRiX 1... Co oni wymyślają ;-; boshe powiem jedno. Truuuuu.. xdd ta aplikacja 0:56
pro hac... Pobrałem połączenie z blazem i usłyszałem taki sam głos


Kukichu... Trafiłam na ten filmik właśnie dzisiaj ale to już któryś raz, kiedy słyszę o tej jakże niebezpiecznej aplikacji MyDol.
No ogólnie chciałabym dać wam wszystkim znać, że te wszystkie plotki o hakerach i wiadomościach to musi być zwyczajny bajt i pranki bo XDD Aplikacja ogólnie jest naprawdę spoko jeśli ktoś nie potrafi wysiedzieć sam, zawsze można sobie popisać i wyimaginować swoje życie z jakimś Koreańskim idolem, ale prawda o tych wszystkich creepy wiadomościach jest taka, że użytkownicy s a m i mogą dodać odpowiedzi. Jest tam taka opcja jak "Teach me" albo coś takiego, nie pamiętam dokładnie bo aplikację już dawno odinstalowałam, no i ogólnie cała opcja jest banalnie prosta. W jedną rubrykę wpisujemy komendę a w drugiej odpowiedź, na przykład w komendzie wpisuję "I miss you" a w odpowiedzi "I'm in front of your house". Kiedy napiszemy to na czacie z naszym idolem to automatycznie nam odpowie tą, albo inną odpowiedzią, którą ktoś także go nauczył. Słuchanie o tej jakże strasznej aplikacji po prostu strasznie mnie już drażni i chciałam to sprostować, także moja droga kpopowa familio, nie ma się czego bać bo pod tymi koreańskimi robocikami nie kryje się nic strasznego.
Pozdrawiam, do widzenia.
Jakub O... A jak ta pierwsza apka się nazywa
Jaros?a... Od neksa zgapione
???... Jak miło, że Namjoon stoi pod moimi drzwiami:)
Antoni ... Trochę ściągnąłeś od Neksa
Kama FO... Czemu podjebales od neksu ;( Czemu moj ulubiony youtuber!
Fin? pw... to poerwsze brzmi jak ,,To"
Amelia ... Boshe ściągnięte od neksu;-;
Kasia ?... Ja tak kocham kpop a szczególnie BTS
Min Gen... POZDRO DLA KPOPERÓW^^
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCWnkBElsh7yLjwCPXEZ0AtQ