Przeglad Sportowy - Kucharczyk i Pazdan po meczu Legia Lech 2:1


Daj suba i zaznacz dzwonek: https://www.youtube.com/user/przegladsportowy?sub_confirmation=1 Michał #Kucharczyk i Michał #Pazdan odpowiadali na pytania dziennikarzy po meczu #Legia - #Lech Poznań 2:1 w 26. kolejce LOTTO Ekstraklasy.

Najlepsze komentarze:

Hans Fr... burak kucharczyk ,
Hans Fr... cwks drukarz warszawa
Seb Lab... Kucharczyk z czym do pierwszego składu? Przeciez ty piłki nie umiesz przyjac tacy jak ty be, honoru niech gnija w rezerwach hahaha
Bruno77... A tak grajcie pls to będzie dobrze powodzenia.nie no co on mówi
Bruno77... Pazdan chyba brawo dla marciniaka że znalazł tam rzut karny
81patry... Kucharczyk.. co... kalectwo!!
Seb Lab... Fatalczyk co to masz za brodawke hube na drewnie?
Norbi... Legia ?
Tomasz ... Chociaż jestem kibicem Lecha to Pazdanio - troszeczkę pokory dla swojej byłej drużyny. Po tym meczu z Jagielonią i Lechem nic nie pokazałeś więc nie pajacuj jaki jesteś fajny. Myślę że na MŚ PAN TRENER NAWAŁKA powinien zastanowić się nad Twoją formą bo na tą chwilę Twoja głowa jest szersza od barków .... leć na siłownię i trenuj
Hamera ... Pazdan to chyba w innym meczu grał !!!


Leszek ... I na co Warszawka drukarnia się tu sadzi jak zostało w kilku programach dziś i wczoraj wytłumaczone i napisane jaka to była sytuacja i nie powinno być, żadnego karnego i kit z tym karnym a gdzie czerwona dla tego bandyty Jędrzejczyka z uderzenie w twarz.
1. piłka spadała z góry, równocześnie mogła odpić się od barku, efekt odbicia byłby identyczny i nikt by sytuacji nie przerwał bo to bark a nie ręka 2. piłka nie zmieniła toru lotu, zawodnik L nadal ją podawał 3. piłka nie była strzałem na bramkę i nie wpadłaby nawet jakby nie był rykoszet z ręką 4. piłka nie była podaniem do innego zawodnika a więc jej nie otrzymał bo ręka zmieniła tor lotu 5. Kostewycz nie skoczył na piłkę , nawet nie wiedział gdzie spadnie, nie ma żadnego ruchu ręka do piłki, jest ruch całego zawodnika do piłki. Zamiar dotyczy zamiaru dotknięcia ręka piłki a tu takiego zamiaru nie było. W wyniku ręki Lech nie odzyskał ani piłki ani przewagi w sytuacji. Karny się nie należał właśnie z uwagi na te okoliczności. Wypaczono kolejny mecz tych drużyn, z 4 ostatnich spotkań między nimi, 3 zakończyły się błędami sędziów wypaczającymi wynik meczy. To nie jest więc jakaś jednostkowa przypadłość. i ostanie. w jaki sposób sędzia wyjaśnił odgwizdanie rzekomego faulu Grytkiera na Aztizie gdy wychodził na sama na sam z Malarzem? Na czym polegał ten faul? Jaka konsekwencja jest za faul bez piłki? co mówi na ten temat regulamin? No to regulamin: 26. Za rozmyślne kopnięcie lub uderzenie przeciwnika zawodnik musi być wykluczony z gry (czerwona kartka). 37. Nieumyślne zetknięcie się piłki z ręką zawodnika względnie jego ręki z piłką - bez świadomego i celowego ruchu ręki - nie podlega karze. taka ręka kwalifikowała się na karny a uderzenie nie kwalifikowało się na czerwoną kartkę bez względu na silę uderzenie, która wg sędziego była okolicznością łagodzącą co nie jest w żadnym regulaminie, Sędzia opowiada głupoty bo nie za fakt dotknięcia piłki w rękę jest karny a za umyślne dotknięcie ręką piłki a to dwie różne kwestie. co więcej, jak się szczegółowo ogląda to akurat w tej sytuacji odbicie od ręki pomogło zawodnikowi Legii w opanowaniu piłki która weszła w kozioł a teraz niech sobie sędzia wyskoczy w górę na 2.5 metra i niech to uczyni w rękoma w tyle, ręce pozwalają zachować równowagę, zwłaszcza że przesunięcie rąk wynika z kontaktu z tułowiem Mączyńskiego i kolejna kwestia której jakoś nikt nie podnosi a co z wejściem Eduardo z 37'? To nie była czerwona kartka? wow... za mniejsze "faule" był podyktowany karny i to nie raz oraz czerwone kartki.
CZYSTE OSZUSTWO I CAŁA POLSKA TO WIDZIAŁA A TERAZ LECH PODWÓJNIE OSZUKANY BO GÓRNIK DOSTANIE 3 PUNKTY ZA DARMO I WEJDZIE NA 3 A LECH NA 4, NORMALNIE KOMUNA WRÓCIŁA.
Lost1n ... Dajcie od razu Mistrzostwo Legii , bo ta liga nie ma sensu...
Leszek ... DRUKCINIAK - tak na mnie wołają ludzie z ległej mnie kochają i za druki mi gałę opierdalają .
Koper... czasem Astiz nie ma dłuższego stażu w Legi niż kuchy 2006 rok Astiz z osasuny przechodzi do Legi
Dawid C... kucharczyk pierwszy skład
Nieznan... A Marciniak gdzie? Przecież to też gracz Legii.
Szymon ... Brawo Marciniak.. W Poznaniu sie nie pokazuj.. Ciekawe jak sie teraz czujesz. Lech był lepszy. Każdy to widział , więc musiałeś jakoś zareagować, bo przelewik by nie poszedł.
Lukas... Nienaturalne ułożenie rąk to wystarczy , mógł nie robić rękami samolotu ,wina obrońcy ,tyle.
Kristow... Karny był dziwny....ale był po kiego Ukrainiec ręce miał w górze sam jest sobie winien.Brawo Legia?
liza ko... w pizdu z tą ligą
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBQ6nCw9FL3Xbb4bJo6_N5w