Zagrajmy w Dark Souls 2 33 TRON PRAGNIEŃ

Demonidias »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Demonidias"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Sprawdź sprzęt HyperX z którego korzystam: http://hyperx.gg/demonidias
►Dołącz na mój serwer Discord: http://bit.ly/DemonidiasDiscord
►Live Stream: http://jarock.pl/Demonidias
➡️WSPARCIE KANAŁU (donate: sms, przelew, paypal, bitcoin): https://tipanddonation.com/demonidias
►Facebook: http://facebook.com/Demonidias
►Grupa FB: http://facebook.com/groups/DuszeDema
Zapraszam na kolejną serię z cyklu: Nostalgiczny powrót do Dark Souls, Bloodborne i Demons Souls. Tym razem czas na serię z Dark Souls 2 na edycji Scholar of the First Sin

Komentarze:

Burak... Demo, gdy strażnik tronu atakuje tarczą, próbuje przełamać twój blok. Na wyzwaniu biegałeś bez tarczy, dlatego rzadko tego używał, a teraz miałeś wielką tarczę, którą się chętnie blokowałeś.
szeew19... Ja właśnie lubię korzystać z każdej formy ułatwienia jak np atak przez ściany albo mnóstwo estusów i klejnotów życia, one shoot'ować bossów, miażdżyć ich, najprzyjemniej mi się wtedy gra :)
Perdian... Czemu ostatnie odcinki tylko w 720p? :/
Dawid S... Kiedy elex
Agaa_99... Demo przecież możesz sobie założyć pierścień zwiększający udźwig, żeby robić szybkie przewroty :)
Fala_ G... Fajny film!

Prosze zróbcie krytyke mego kanału
Michal ... Demo bedzie kiedys jakas seria z Dark Souls 3?
aki 216... Na wyzwaniu zadawałeś więcej obrażeń. Nic dziwnego, że ci słabo poszło. Na takim etapie gry powinieneś chodzić z ulepszoną na maksa bronią a nie z bronią podstawową.
Veteran... 23:32 było 2 razy
Xachari... Ja bym powiedział, że klejnoty nie byłyby znowu takie złe w "dwójce" gdyby nie były tak tanie i najsłabsza wersja nie byłaby w nieograniczonej ilości (w końcu tu jest mniej estusów niż w jedynce jak się porozpala wszystkie/prawie wszystkie ogniska w trudniejszych/dłuższych fragmentach "jedynki").
Osobiście nie unikam klejnotów, ale korzystam tylko i wyłącznie z tych, które się znajduje poprzez eksplorację i ewentualnie rozmowę/"questy". Przydają się zwłaszcza na początku samym jak mało jest estusów - na przykład po to by w pełni, na jeden raz, wyeksplorować obszar pomiędzy jednym a drugim ogniskiem.
Te większe i największe klejnoty zazwyczaj sprzedaję, a kupować żadnych nie chce nie tyle dlatego, że to zbyt ułatwia grę (choć zdecydowanie nie utrudnia ;) ), ale po to żeby oszczędzić duszę na poziomy i/lub ulepszenia ekwipunku. Nawet jak mi brakuje do poziomu to wolę mimo wszystko "chomikować" duszę, niż wydać te pozostałe po "odwiedzinach" w Majuli na klejnoty. No i w pierwszej kolejności zawsze korzystam z estusów bo to jednak odnawialne źródło leczenia, które mamy za darmo (no prawie, bo trzeba jednak znaleźć fragmenty i kości żeby mieć więcej i lepiej leczących ;) To tyle z mojej strony na ten temat - kończę tyradę :D
Dominik... Opiekun i strażnik tronu, ahh pamietam jak to na wyzwaniu męczyłes :D
Dominik... Demo zrób może w DS3 jakiś turniejek z widzami raz, tak jak to Otz robi ?
Miko?aj... No to zaczynamy ?
Mariusz... poleciało kolejny odcinek,i łapka w gòre
Hubert ... lol
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCw-YHrwBmhrwURTkI9L4KTg