Langusta na palmie - Post Daniela dzień 20


Langustowy post Daniela. 21 dni postu + 3 tygodnie wychodzenia z postu. Więcej wsparcia znajdziecie: http://bit.ly/TujestInstagram ___________________________________ Dn 1 W trzecim roku panowania króla judzkiego Jojakima przybył król babiloński Nabuchodonozor pod Jerozolimę i oblegał ją. Pan wydał w jego ręce króla judzkiego Jojakima oraz część naczyń domu Bożego, które zabrał do ziemi Szinear do domu swego boga, umieszczając naczynia w skarbcu swego boga. Król polecił następnie Aszfenazowi, przełożonemu swoich dworzan, sprowadzić spośród Izraelitów z rodu królewskiego oraz z możnowładców młodzieńców bez jakiejkolwiek skazy, o pięknym wyglądzie, obeznanych z wszelką mądrością, posiadających wiedzę i obdarzonych rozumem,...

Najlepsze komentarze:

Bla Bla... DEUS VULT !!
Dominik... jutro ostatni dzień ! jak ja się cieszę.... że wytrwaliśmy ! że Bóg zawitał w moim życiu sercu ! jestem taka szczęśliwa... Ojcze ! dzięki Ci że jesteś ❤❤❤❤❤
justyna... Ja znowu przeziębiona. Ale już końcówka.
Kamila ... Super słowa! Dziękówka ???
Anna Wi... Piękne są owoce ?
ANNA WA... Dziękuję wszystkim za komentarze szczególnie te do mnie...
pozdrawiam;)
ANNA WA... Wiem ,że bez Boga nie dałabym rady momentami jestem bardzo słaba i podczas tego głodu cały czas myślałam o Nim i o tym ,że Jezus był umęczony,głodny i słaby w ostatnich dniach na ziemi to ja nie czułam się tak nawet w jednym procencie. Bóg wie po co podjęłam ten post, myślę , że owoce tego będą choćby za kilka lat.
Pandzia... Ojcze Adasiu pozdrawiam ze Smęgorzowa , ( okolice DT) widze ze Ojciec nagrywa ten odcinek w parafi Matki Bożej Szkaplerznej ,7 kilosów od mojej wsi.
Byłam w szoku jak sie dowiedziałam ze Ojciec bedzie głosił rekolekcje tutaj !!!!! BARDZO SIE CIESZĘ I DZIŚ WIDZIMY SIE NA KAZANKU DLA MŁODZIEŻY W NOWYM KOŚCIELE !!! Mam nadzieję ze sie z ojcem spotkam bliżej na selfiaku . POZDRAWIAM WSZYSTKIE PANDZIE !!!!..... :-D :-P :-* :))))
agamali... jakoś poszło ! pod koniec cięzko , gorzej niż na początku :-) ale Pan jest z nami ! Serce otwarte na Boga , będzie dobrze ! Pozdrawiam głodne jak wilki pandziochy :-)
jacek k... A ja lecę z postem do końca ...choć jak juz kiedyś pisałem trochę zmodyfikowanym(kawa i niedziela z normalnym jedzeniem) w ciągu tygodnia tylko warzywka i ciemna czekolada...✝️???


Ewa Mar... Kurczę, przegrałam na ostatniej prostej. Zjadłam kanapki dzisiaj. Smutno mi. Ech. Zazdroszczę wszystkim wytrwałym. A przecież mogłam zaradzić tej klęsce. Trzeba było tylko poczuć, że zbliża się pokusa. A sukces był już bardzo blisko. No nic. Mam nadzieję, że mój organizm nie zwariował i nie rozchoruję się teraz. Gratuluję zwycięzcom!
Marcin ... Ojcze Adamie to był dobry czas :)
El?biet... Być może nie do końca był to idealny post Daniela lub dieta , ale nauczył mnie i doprowadził do wielu często bardzo prozaicznych wniosków . To był dla mnie, bardzo dobry i bogaty duchowo czas, mimo ciężkiej pracy fizycznej . To był też czas, który przygotował mnie i dał siłę do rozpoczęcia kolejnego nowego etapu w moim życiu . Myślę, że taki był właśnie Boży plan względem mnie. Dziś w/g Chlebaka mamy dziękować wszystkim ludziom, którzy stanęli na naszej życiowej drodze i przez których przybliżyliśmy się do Boga. Zatem dziękuję Wam wszystkim poszczącym wspólnie, Paśnikowcom i Langustowiczom, a w szczególności -Tobie Ojcze Adasiu i wszystkim Dominikanom, którzy z Tobą głoszą Słowo . Szczęść Wam Boże i Bóg zapłać. Dobrego dnia i tygodnia nam wszystkim.
Maria J... ??Wszystkim poszczącym,wytrwałym,ale również tym,którym się nie udało.
Blogoslawionych dni z Jezusem w sercu.Czekamy z wiarą ,nadzieją i miłością na Wielkanoc...?❤
Da Du... Ojcze dziekuje Ci za ten post, za te odcinki. Dziekuje tez wszystkim, ktorzy ten pist podjeli, za Wasza obecnosc, zachete i dobre slowo. Wspolnie stworzylismy silna i zwarta grupe. Dla mnie mimo wszystkich trudnosci to byl dobry czas. Z Panem Bogiem do jutra!
Aszura... Skoro nie chodzi o odmawianie sobie jedzenia i o dietę, to dlaczego rozpoczął ojciec od opowiadania co wolno a czego nie wolno jeść. Jeśli ciało chore to i duch niedomaga. Ten post oparty o dietę warzywno-owocową dr. Ewy Dąbrowskiej leczy ciało z naprawdę wielu dolegliwości. Jeśli ciało zdrowe to i duch ochoczy, tak po prostu jest. Ciało nie chce już wielu rzeczy, zwyczajnie nie są mu potrzebne, chociażby kawa a w moim przypadku dodatkowo mleko, które o czym wcześniej nie wiedziałam było jednym z głównych sprawców wielu dolegliwości obok oczywiście kawy. To człowiek wmawia sobie, że bez czegoś nie potrafi żyć. Post to zmienia, ogołocone ciało odzyskuje stopniowo wolność od wcześniejszych zniewoleń. A co do ducha to przede wszystkim wyostrza się wewnętrzne oko, które Pan nam podarował.
Nina St... ... dzisiaj śnił mi się chlebek, był taki smaczny. Pozdrawiam wszystkich, którzy trwają. Jeszcze dwa dni. A potem wychodzenie, też nie łatwe. Szczęść Boże.
Agata... A ja się bardzo cieszę że już prawie koniec. Jeszcze do 14 dnia jakoś żyłam ale ostatnie kilka dni są okropne; ciągle jestem głodna, na nic nie mam ochoty, zimno mi. Ale wytrwam jakoś.
Ewa R... ❤❤❤
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA